Glavni meni

Moto(r)teka

Započeo Vule, 16 Novembar, 2011, 15:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vule

17.11.2011 Emisija MOTO(R)TEKA na SOS kanalu u 23:15 èasova,govori o bezbednosti uèesnika u saobracaju i prvenstveno o bezbednosti motociklista u saobracaju.Pa ko se ovoga seti i ko ima interesovanja da gleda...sad ima informaciju. Pozdrav!
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Vule

Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

iva749


ЯЭВОЛУТИОН

Moram priznati da mi idu na kurac, ko da su se klonirali Alvirovici....ovo garant Isak finansira
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Vule

Citat: revolution poslato 29 Novembar, 2011, 11:24
Moram priznati da mi idu na kurac, ko da su se klonirali Alvirovici....ovo garant Isak finansira
Svi po malo...i molim te da ne  [govance] po ljudima koje verovatno ni NEZNA©,ako si nadrkan idi jebi ne¹to,izduvaj se malo...ljudi forsiraju normalnu prièu o motorima
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Vule

Ovog četvrtka tema bi trebalo da bude brzina i zaustavni put motocikla... i ima jedno malo iznenađenje,neki će to naći negativnim,neki pozitivnim,ali nije loša demonstracija...videcete u četvrtak 1.12.2011 u 21:15 na SOS kanalu
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Major

OK je emisija.
Trebalo bi samo malo da porade na samoj prici tj da montazer malo vise obrati paznju prilikom montaze.

Inace sve pohvale  [clapp]

K_A_W_A

#7
Posto kod nas o motorima nema bas nista na TV, ovo je veliki pomak. Bolje i nesto, nego nista. +++ Emisija je skroz pozitivna i edukativna. Podrzavam [thumb_up]

3006

E, to je to, tu sam video neke èlanove ovog foruma u delu "nasilnièka vo¾nja"  :D

srbac

Svidja mi se emisija, sve pohvale !!!

YOman

Sigurno edukativna emisija za nekog ko tek ulazi u svet motociklizma(kolibri, free, apenac), a za mene licno dosadna u pm. Mada je doprineo i voditelj-strucno lice svojim tonalitetom i odustvom dinamike u prici.

Nije lose za pred spavanje...  [thumb_up]
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

K_A_W_A

Citat: YOman poslato 29 Novembar, 2011, 14:03
Sigurno edukativna emisija za nekog ko tek ulazi u svet motociklizma(kolibri, free, apenac)
A sto samo ta tri motora? Pa imas toliko ljudi sto sebe smatraju motorasima, a nemaju blage veze sa vezom. A voze i malo jace masine ;) Inace, kolko sam shvatio, emisija je edukativnog tipa. Verujem da ce kad dodje sezona biti priloga i sa skupova, sajmova itd. Sve je to dobro. Samo nek se snima i sto vise promovise moto scena u Srbiji. Sve sto je dobro, korisno i pozitivno u vezi nasih ljubimaca, postujem, cenim i podrzavam :)

Vule

Pa od sledece sezone bi trebalo to ne¹to ozbiljnije da krene i oko sponzorstva i oko montaze...Imamo velike planove za 2012,biæe svega i tehnika vo¾nje,¹ta raditi usled pada i jo¹ raznih stvari...Ako imate neke ideje ¹ta bi moglo da se uvede u emisiju,izlo¾ite pa da vidimo ¹ta-kako...Hvala najlep¹e,POZZZ!!!!
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Charuga

Prijatno iznenadjen,sigurno su potrebne emisije ovakog tipa posto je upotreba motocikala i skutera u ekspanziji..... nazalost ima ljudi koji mislie da su najpametniji i da sve znaju....verovatno smatraju da su oni najkompetentniji i da je njih trebalo pozvati da prave emisiju..... takvima ce verovatno smetati.....
Meni je drago da ovo vidim kod nas i nadam se da ce svaka sledeca emisija biti bolja, zelim im puno uspeha :)

3006


jevta

Ko nije probao da napravi neki prezentacioni sadr¾aj æe uvek naæi zamerku tuðem radu.
Ako neko krene u pravljenje ovakvih emisija i izdr¾i vreme koje ne donosi novce ,a posle toga izdr¾i pritiske koje donose sponzori.Ima sve ¹anse da napravi odliènu emisiju.
Ovo je odlièan poèetak.

mkt

ocel moci sve te emisije  da se pogledaju i na jou tubu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Vule poslato 29 Novembar, 2011, 11:56
Citat: revolution poslato 29 Novembar, 2011, 11:24
Moram priznati da mi idu na kurac, ko da su se klonirali Alvirovici....ovo garant Isak finansira
Svi po malo...i molim te da ne  [govance] po ljudima koje verovatno ni NEZNA©,ako si nadrkan idi jebi ne¹to,izduvaj se malo...ljudi forsiraju normalnu prièu o motorima
Slusaj , momak, po cenu da me izminusiraju, da ti kazem nesto.
Emisija je krivi kurac, al sam se pravio fin, ali ti si prvi poceo da kenjas....ja sam kako naglasavam bio fin. Alvirovic da je pisao scenario ne bi bolje napisao....Isak je verovatno jedan od sponzora....sto ne mozes da opovrgnes....na kombinezonu MASS, AGV kacige, mesto snimanja....sto bre nisu skupili u emisiji par matorih bajkera  i trkaca, da oni kazu nesto o bezbednosti u saobracaju.....ne bi me iznenadilo ni da si ti narator...nekako mi licis. Nama trebaju emisije o motorima ali ne takve, takve niko nece da glde...premotao sam  deset puta da me ne bi smorili, a ipak jesu...dakle ne valja.....Zovite Olju Beckovic, koju btw ne podnosim da vam objasni kako da napravite zanimljivu emisiju....ova vasa nece novu godinu docekati.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bucow

nije lose ma da mi malo usporena valjda ce naredne biti bolje

Vule

Citat: 3006 poslato 29 Novembar, 2011, 15:27
Svaki èetvrtak?
svaki drugi sad ide,ove nedelje pa za dve nedelje nova epizoda
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih