Glavni meni

jedna glupa tema x)

Započeo Vule, 16 Novembar, 2011, 13:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vule

Koliko ima vas koji se smejete kad padnete sa motora?  :) naravno kad padovi nisu KRAJNJE OZBILJNI ja prvi :)
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

AndreyRR

hvala njutnu pa nisam mnogo padao,nadam se da ce ostati na tome,a kad se prospem sa bicikla
kroz neku sumu onda me pukne adrenalim i padnem u histericana smeh dok ne utvrdim stetu
pa prestanem da se smejem  ;D ;D  [rofl] [rofl] [rofl]:( :( >:( >:(

K_A_W_A

    
jedna glupa tema x)

ljilja-pei

Prva dva puta sam se smejala, a treæi put, bogami, nisam odmah, veæ tek kada su stavili gips :) :) :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

mkt

ja sam se smejao brangu kad se razbio onomad na stazi   ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Taraba

Ja se uvek kezim ko kreten posle pada... po¹to uglavnom adrenalin ubije sav bol u prvih par minuta posle povrede.
Zadnji put kad sam klizao pod bankinu oseæaj je bio skroz dobar... kao da gleda¹ slow motion film. U tih 1-2 sec, koliko sam verovatno klizao, sam se drao kao
kauboj na rodeu!!! YEEEEHAAAAAA
I naravno umiranje od smeha kad ustane¹ i vidi¹ da ni tebi ni motoru nije ni¹ta  ;D ;D ;D ;D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Vule

Citat: mkt poslato 16 Novembar, 2011, 13:36
ja sam se smejao brangu kad se razbio onomad na stazi   ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
xDDDDDDDDDD
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Dzigi Boy

#7
i ja se mejem kao lud.................ako nema krvi, otresem se od motocikla i pustim ga da tresne........bolje on nego ja...


ts.marko

Eto, i to se posle prodaje. Kao nov... [rofl] [rofl]

Dzigi Boy

pa zar ti se ne cini da je nov???? vidi se da ga de deda cuvao u garazi..... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

AndreyRR

to je lekovito blato,pa podmladi motorce  ;D ;D ;D