Glavni meni

VOR 530 sm

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 15 Novembar, 2011, 19:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Gasparu daleko.....od Svrsca
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Pa bas danas kad sam otisao kuci  [glavazid] [glavazid] [glavazid]

AndreyRR


ЯЭВОЛУТИОН

Dakle motor upaljen.....nagovorih ga posle ciscenja karburatora da upali...nije se mnogo neckao....jedino sto sam ceo dan izgubi cisteci Keihin FCR38 .....mamu mu komplikovanu.....ali zato
Diagnoza....potrebno stelovanje ventila, zamena ulja i filtera, karb smo prvo odradili....a kad se sve zavrsi da pogledamo sta je sa punjenjem...gazda kaze da mu tesko pali na anlaser (htedoh da ga upoznam sa Markom Djurovicem)...ali videcemo
Uglavnom, imam neku emulziju u motoru, pa cu preventivno remontovati vodenu pumpu (nedostajalo je malo antifriza u hladnjaku)....svecicu sam vec zamenio....tako da....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

rboban

Tako da pratimo dalje......  [watching]
Ride It Like You Stole It

AndreyRR

operacija uspela,pacient umro  ;D ;D ;D [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

pa kad motor stoji tri cetri godine, onda se prvo napravi da upali pa onda ostalo.....sad bar znamo na cemu smo...pravimo realan spisak radova..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR

vec kad ga radis,nabudzi ga izgleda za svrsavanje  ;D ;D ;D ;D

rboban

Radi li se nesto majstore???
Ride It Like You Stole It

Taraba

Eno ga sa Perfexom i zemuncem igraju se ¾murke po forumu i pogaðaju motore. [ludak]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zemunboy

Jok, Revolucija nestao bez traga... mozda je otisao da se uclani u onaj novi MK Bezanija, cuo je da nesto poklanjaju...

MIGE

Citat: zemunboy poslato 27 Novembar, 2011, 01:54
Jok, Revolucija nestao bez traga... mozda je otisao da se uclani u onaj novi MK Bezanija, cuo je da nesto poklanjaju...
mozda poklanjaju prase? ;) [thumb_up] [neampojma] :D

ЯЭВОЛУТИОН

jok bre.....resio sve, samo jos neku cauru vodene pumpe da napravim i promenim ulje i gotovo.....nego da ne zna koji amortizer od kola ima stablo 15 mm.....to bi trebao da bude materijal za cauru.....Pa sta vi mislite da se ja zajebavam.....juce mi stigao GPZ500 s u gajbicama, valjda misle da sam Hudini.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zemunboy

Pa kad se hvalis okolo da radis restauracije...

AndreyRR

Vidis kako se marko milosevic obogatio
od gajbica,treba da si zahvalan tim ljudima
Obavezno za dorucak jednu kiflu i jogurt  ;D ;D ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zemunboy poslato 27 Novembar, 2011, 11:15
Pa kad se hvalis okolo da radis restauracije...
za sebe radim restauracije.....ne radim usluzno...osim prijateljima....a i sa njima se potkacim kad zapuste projekat ili padnu.
@AndrejRR
jutros doruckovao kiflu sa pecenicom, kackavaljem i ajvarom i popio jogurat
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR

To znaci da ces uskoro biti medju prvima na forbes listi  ;D ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: AndreyRR poslato 27 Novembar, 2011, 12:27
To znaci da ces uskoro biti medju prvima na forbes listi  ;D ;D
Nisam jea te srece, ali ako budem prvi na forbsovoj listi , javi mi se dacu ti milionce dolara....za prorocanstvo...samo me potseti
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR

Citat: revolution poslato 27 Novembar, 2011, 14:57
Citat: AndreyRR poslato 27 Novembar, 2011, 12:27
To znaci da ces uskoro biti medju prvima na forbes listi  ;D ;D
Nisam jea te srece, ali ako budem prvi na forbsovoj listi , javi mi se dacu ti milionce dolara....za prorocanstvo...samo me potseti
[thumb_up]

ЯЭВОЛУТИОН

Pre neki dan u potrazi za SM felnama za BSA projekat....kupih VORa....nesto je vlasnik zapao u ludilo pa sam iskoristio sansu....posto je suma...hmmm...relativno sitna, a dobio sam i belgijske papire....malo cemo da se provozamo po adi huji na prolece......nadamo se da necemo da se navucemo na SM pod stare dane...ko ce mene da zalepi ako se omlatim....ccc
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11