Glavni meni

CBR 600F by Dutchman

Započeo Dutchman, 14 Novembar, 2010, 22:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dutchman

e pa despicu u zdravlju da ga vozish
Lazicu ;) hvala komsho ...

despic

klasican divljak

srbac

Mozda neka street fight maska bi dobro legla. ostalo je super !!!

easy

dobro izgleda
super bi mu legla ona ''gaza'' namotana na grane 

Dutchman


Dutchman

Posle vikend pehova , odluchih da stavim nov lanac i lanchanike i novu zadnju gumu , ispravim nosach fuzastera i shalt heblu i yu par sitnica poshto sam bio do majstor Gorana u jerkovicu pa da iskoristim kad vec ima brener ...

i naravno palo je razmishljanje kako provuci cevi da auspuh bude ispod repa ... i sa takvim majstorom nema shale , ludji je od mene , samo da se ne predomisli ... 

Dutchman

stigla i brava danas ... samo da ne bude kisha sutra pa da je zamneim ...

dr32

Kupish krsha i uzmesh brusilicu i...  i postanes Tobic Tobic idol mladih  ;D  (al ne bilo kojih mladih, vec onih nalozenih na budzenje motora, modifikacije i preprevka). Svaka cast!  [yahoo]
Extra je, al se slazem da bi mozda neka maskica sa drugim farom nacinila spejs satl od ovog lepotana.
+ za auspuh pod repom (sto ce tek da bude, ako sam dobro razumeo).
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Dutchman

Hvala hvala evo slichica , lanac ovo ono :) sreca sreca radost



Naravno brava stigla od Havarisanog



i josh neke zezalice hahhahah



nastavak radova uskoro , poshto sam neshto u Qrcu mora da se fokusiram na bajk ;)

Dutchman

E ovako prolepshalo se vreme pa juche popodne i danas se malo igrao sa poliesterom , uzeo onaj prednji blatobran koji nikako da prodam vidim shirina odgovara al ajde da ga ne sechem iovako ima 5kila , namazem odvajach , pa poliester da skinem taj oblik ... da probam to na brzinu ;) i ovako ce da se malo izgituje i u crno ili u karbon ... i isto tako napravih i shablon od kartona za lancobran onako kako to treba po meni da izgleda mozda sam malo preterao al boze moj , nazah i to fiberom ... danas vidim suvo skinuh malo se zezao da uklopim sa viljushkom jedno 2 sata dok nije burazer pritekao u pomoc ubi me chuchanje i gledanje obe strane i reshismo to na kraju za 10minuta izmazah i spojih ta dva dela ... pa sad mogu i slike da okachim .. sutra prvo malo da se okrajcuje da ne deluje suvishe debelo sa strane pa  shmirglanje i gitovanje .., tj techni cement samo da popuni rupe i to je to ...







despic

ooo...zasuko si rukave...samo napred
klasican divljak

isterivac

Pici Dutch po svim frontovima :)
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Dutchman

4



ala sam ga opravio svaka mi chast , samo rep da sastavi janjke i ko nov :)

despic

klasican divljak

despic

sad sve ispocetka...nadam se samo da si imao vise srece sa naplatom stete od mene
klasican divljak

Gašpar


Lazic

Alo bre komsija, sta napravi...?!?

Dutchman

krenuo sa desne strane pored busa koji je stajao zbog guzve u sred raskrsnice i kad sam bio na pola busa on krene ali krene ka desno i zatvori mi prolaz i ja na kocnicu ali vec sam bio na zebri i padnem tik pored busa , on nastavi jer me nije video i kako sam pao tako sam se skupio u fetalni polozaj i samo osetim da me je zgazio tochkom , srecom u jakni i sa kacigom , tochak je ostavio liniju preko ledja jakne i nagazio mi triceps i toliko povukao kozu da je pukla koza na bicepsu jedno 5cm , elem sekund ranije chuo lomljavu je bio rep koji je prishao busu i ocheshao se rep tj sedishte o gumu i prso ... ostatak motora nishta ogrebotina na retrovizoru i na tegicu i na dekli , on kad je chuo to on se odvojio od ivichnjaka i stao , ja se okrenem na ledje odma pritrche ljudi , burazer bio na drugom motoru 5 m iza mene , prvp proverim mrdam prste pochinje bol u ruci , tu se raspravljam da mi skinu kacigu da je ne ogrebem , neki lik je znao prvu pomoc i pritisao mu ruku ... ja trazio od burazera kaish i ovaj me stegne , i posle par minuta iako mi nisu dali ja ustanem ... krvi koliko ocesh curi kroz rupice na jakni molim boga da nije koska , pogledam motor vidim ruchka cela rezervoar nije tako zelju milina samo rep to nije ni 20e shtete , jbg moj kraj plus ljudi su extra bili koji su se tu zadesili ... hitna brzo stigla pomere mi ruku ja kazem to ne boli vec sam mrdo rame prste i lakat da proverim , skinuli mi jaknu lagano ja vidim shalter na ruci , ne volim krv igle i bolnice i zdrav ocu da se izvrnem a tek sad .... elem previju me kaze nije strashno , i tu pochinje bol ...jebo mi je kevu ... u urgentnom nema guzve pregled , snimanje , neizvesnot , predaja snimka koji je ok , toliko sam i sam video , chekanje , pa u salu na ushivanje , hidrogen koji je objasnio u fullu shta znachi "mnogo peche" anestezija ushivanje , da napomenem da sam pichka i da nisam ni pogledo koliko ima shtepova al je shio ko da radi vilerov goblen :D

elem kriv sam 99% ko zna shta cu sve da platim , al svaka shkola se placa , ja sam je dobro platio , shta reci zvao me drajver busa rodjen isti dan ko ja samo 77god da pita dal sam ok , cool sa njegove strane , hvala bogu dobro sam proshao

p.s. shav ne boli ali ruka sve veca i veca i podliv sve veci i crnji

p.s.s jebem ti zebre i chedu narkomana

UFF

sta ti je manijak
pocepan sav i pregazen a on pazi da ne ogrebe kacigu i gleda sta je sa motorom

svi smo isti - teske budale  tj manijaci

FANTOM

E pa bracala ako je 20 evra plastika repa kupljeno pravi i meni pa da pravimo trizlanca Hondu  :)  xe xe  bice sve ok samo odmaraj  ;)