Glavni meni

CBR 600F by Dutchman

Započeo Dutchman, 14 Novembar, 2010, 22:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dutchman

Kupish krsha i uzmesh brusilicu










WOLVERINE


  Daj jos slika...  zanimljivo..

Dutchman

chopovan zadnji deo ...



pa se malo igrali sa bocnim plastikama ali to nije zazivelo ...
igrao se i sa maskom ali ti isto nije zazivelo mrzelo me da shmirglam ...


tj na motoru

ali to sam batalio mnogo posla ... vec su mi se tada razvile druge ideje

tako da je pao far od Free-ja onaj dodatni sa one korpe 5evra far a radi vrh ima sijalicu istu kao na KTM-u od 35w milina


Dutchman

pa onda fino ukrajanje za nosach repa ...


Dutchman



e onda sam shvatio da rep stoji isto kao stari , poshto sam uklapao one plastike da legnu na rezervoar tachno na liniju , da bude sve u fullu
pa je Majstor Goran 0643346055 (ako nekom zatreba extra majstor za motor na jerkovicu po normalniom cenama ) uradio sledece




da da produzili ushku na amortizeru da bi podigli rep u nivo kao na 600rr-u , elem ko se bude pravio pametan , odma da kazem da nije moglo sa dogbone jer mi je trebalo 38mm ....

Dutchman

malo vracanja amortizera , malo struje , malo dotezanje kojekakvih gluposti



Dutchman

i tako to ispade na kraju nashih varilachkih muka






Dutchman

zamena semeringa ... pogledao na youtube nekog retardiranog amera kako to radi na parkingu za f4 i isto uradio za 45minuta sa mojima




Dutchman

pa onda sam ga prefarbao ... u trenutno aktuelnu boju , dupli kolor sprejem belim , pa onda bacio plavo zlatne perlite i akrilni lak kompresorom naravno ...




na poslednjoj slici , je papir preko fara glumi mini vizir ...


Dutchman

zaboravih da kazem da sam felne oprao , oshmirglao ofarbao bumper sprejem i stavio ne reflektujucu belu trakicu

elem poshto sam skinuo onaj ruzni prednji blatobran , kupih od rr-a ali je bio malo shirok pa sam ga secnuo



opet malo rasturanje ...


Dutchman



zatim na red dodjoshe retrovizori , na strugu napravio zamenu za shrafove koji drze rucice kvacila i prednje kocnice sa nastavcima za retrovizor



uporedna slka da znate kuda idemo ;)


Dutchman


Dutchman

i trenutno stanje




i jedna umetnichka

Gašpar

Svaka cast, bas mi se svidja motor. Mada mi ova plastika oko fara bode oci, ali Boze moj, ukusi su razliciti  ;)

p.s. Jel ova poslednja slika radjena u PS-u ili je tako uslikano?

despic

e...vid'o sam ga u subotu vece parkiranog kod bigza...
odlican rep...
kad ces da mu kamufliras hladnjak!?
klasican divljak

Dutchman

poslednja slika , slikana sa produzenom expozicijom i led-lampom

kod bigza ... jesi ti bio sa janjketovim fzr-om

a hladnjak pa preko zime josh se vozim , smishljam shta cu dalje , ali neshto nemam vremena pa razmishljam i o alternativama ... da dam da mi neko odradi shta sam zamislio ... trenutno trazim shiru felnu da ova guma 180 izgleda kako treba , poshto izgleda uze nego shto bi trebalo ...

despic

jes ja sam...
ralica i te plastikice bi mu tako smekerski legle...
rep je od cbr 05!?
klasican divljak

Dutchman

rep je od 04 , 05-06 je malo drugachiji , manji je rep za malo , al su vece ove dve crne plastike za toliko , tako da izgleda skoro isto ...

a ti si kupio ovaj Janjketov ili si samo pozajmio ... extra je taj motor , bash sam ga zagledao ...

despic

kupio...
mislis da bi on pozajmio nekom svoju bebicu ;)
iovako se jedva rastao od njega
klasican divljak

Lazic

Sjajno, pozdrav komsho...