Glavni meni

King Ring(jinlun) OBAVEZNO GA KUPITE!!!

Započeo Gašpar, 14 Novembar, 2010, 21:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar


Gašpar

Pazite sad, najvredniji poklon do sad  ;D

Ko kupi kineza po danasnjoj ceni od 600 evra za ovo stanje u kom je sad, dobija od mene na poklon 100 evra  ;D
Pa kazite mi, gde to ima?  8)

srx

Ti si bas resio da ga prodas :D
Ne postoji lo¹e vreme, samo lo¹a oprema :)

Gašpar

Danas nema specijalne ponude!

Jbg kad ste propustili tolike dobre sanse  [rofl] [rofl]

Serdjo Fiva

Ej idealna prilika. Oæu ja da ga uzmem za æaleta.  [yahoo] . da ubrzam malo stvar, treba mi neko nasledstvo. Poslacu ti poruku veceras. Ili cu te zvati na FB :)

Gašpar

Eee ja samo da javim da jos nisam prodao i da cemo se dogovoriti oko poklona koji dajem uz kineza  ;D ;D ;D ;D

Lazic


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gašpar

Bas je takav. Motor dobar a jeftin, pa gde to ima?  :D

Lazic

Cekaj, bre, cele zime ne ode za 500 jura...?!? dizi na 700...

Gašpar

Citat: Lazic poslato 01 Mart, 2011, 13:28
Cekaj, bre, cele zime ne ode za 500 jura...?!? dizi na 700...

Ako se naljutim pa uzmem da sredim sve to sto mu fali, dicicu ozbiljno.

Havarisan

Uopste nisi originalan. Covek se prvi setio. Tesko je sad navici se na ovaj tvoj oglas. Tamo se osecam kao kod kuce.

Gašpar

Citat: Havarisan poslato 18 Mart, 2011, 01:26
Uopste nisi originalan. Covek se prvi setio. Tesko je sad navici se na ovaj tvoj oglas. Tamo se osecam kao kod kuce.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

BANE BROTHERHOOD

Citat: Gaspar poslato 18 Mart, 2011, 01:40
Citat: Havarisan poslato 18 Mart, 2011, 01:26
Uopste nisi originalan. Covek se prvi setio. Tesko je sad navici se na ovaj tvoj oglas. Tamo se osecam kao kod kuce.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

ЯЭВОЛУТИОН

a i glupo je da napise da obavezno kupi ...neko...kako kada ga nije obavezno pogledao :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Milo¹*

Citat: Gaspar poslato 01 Mart, 2011, 13:35
Citat: Lazic poslato 01 Mart, 2011, 13:28
Cekaj, bre, cele zime ne ode za 500 jura...?!? dizi na 700...

Ako se naljutim pa uzmem da sredim sve to sto mu fali, dicicu ozbiljno.

a ti reèe da mu fali samo sreðivanje auspuha aaaaa ga¹o LOPOVE ADMINISTRATORSKI hahahah

kad æemo na punjenu? :D
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Gašpar


Milo¹*

uf nema ¹anse brate radim do 8... aj u toku nedelje ne¹to onda
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

svetac

sta sad?! treba li ili ne i ovo da gledamo?!  [yahoo]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: svetac poslato 19 Mart, 2011, 09:43
sta sad?! treba li ili ne i ovo da gledamo?!  [yahoo]
ne ne ovo treba obavezno da se kupi...ali avaj nema se para...ali zato uredno i obavezno pogledam...za svaki slucaj
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11