Glavni meni

Prodajem Gygabite raèunar !

Započeo ^SuPeR_MiNt^, 12 Novembar, 2011, 22:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

bas to... Jos ponekad moze i da se zaradi koji dinar, mada uglavnom ne...

Tamanitu

Citat: Taraba poslato 15 Novembar, 2011, 14:34
Inaèe, da ti miniram malo oglas, prodajem ja moj raèunar:

Intel Core i3 2100 Sandy Bridge
Asus P8H61-M B3
2x2GB DDR3 Kingston 1333MHz
WD10EARS 1TB Green
Asus EAH6770/2DI/1GBD5
MS PRO 550W napajanje i Cooler Master Elite 332 kuæi¹te
DVD-RW Pioneer

Sve staro mesec dana, sa pisanom garancijom za 350e
Ni¹ta lièno samo ne volim kad neko le¹i ljude koji se ne razumeju u materiju.
©i¹aj one na kupujemprodajem, limundo-u i pcberzi.
Jel?
Aj mi PP uslove predaje tog kompa meni ...  [stop]

MILJAN

Citat: Taraba poslato 15 Novembar, 2011, 15:57
Ti si i na IT polju nenormalan.
Tvoj raèunar tro¹i struje kao TA peæ od 6kW [ludak] i to sve zato ¹to te mrzi da zatvara¹ programe i tabove u browseru.
Heheh.... Ja imam 1 kilowat napajanje i knap je sa potro¹njom... dve grafièke 5870 u crossfire u full loadu tro¹i oko 600w, gigabyte p55a Ud6-usb 3.0 ploèa od 250 wati, cpu  intel 870 tro¹i preko 100w... i ostalo... Tako da sam u potrazi za 1200wati PSU.-....  ;)
Cave ab homine unius libri

Lazic

ma to je kanta...:D Ja za dve godine spalio redudantno IBM-ovo napajanje 2*2000w... [rofl]

MILJAN

Citat: Lazic poslato 15 Novembar, 2011, 19:42
ma to je kanta...:D Ja za dve godine spalio redudantno IBM-ovo napajanje 2*2000w... [rofl]
Ne postoji IBM od 2000 w ..Mo¾da je samo to bio Lenovo... A to je usrani kinez... Ne traje to dugo i nema te wate... Veruj mi... I nisi ga ti spalio nego verovatno nestabilna mre¾a od 220v sa volta¾nim pikovima do 300v.
Cave ab homine unius libri

Lazic

ma jok, ovde u prestonicu nema pikova, bar ne u sirem centru.. :D

^SuPeR_MiNt^

Prodato za 380e i igruicu za PSP , valjao il ne sta da vam kazem ;) !

Ruza-Bandit


^SuPeR_MiNt^

E pa nemoze , tvoj je dobar ja samo krseve prodajem :P

Ruza-Bandit

I moj je kr¹ pa reko da zavalja¹ i moj kad te veæ krenulo!

monsterbnt

Citat: Ru¾a-Bandit poslato 15 Novembar, 2011, 22:42
I moj je kr¹ pa reko da zavalja¹ i moj kad te veæ krenulo!

Pa ocigledno nije dovoljno krsh
Smrt SVIMA!!!!

UFF

Citat: monsterbnt poslato 15 Novembar, 2011, 15:09
Pa kad igras igru to je rad samo sa jednom aplikacijom i tu je realno bolji. Recimo na poslu imam slicnu konfiguraciju kao kod kuce samo sa intelom. Sporije mi radi recimo sa raw slikama, ali mogu da otvorim jos 5 programa i da svi rade kako treba i da nista ne gubi na brzini, dok kod kuce ako otvorim jos fotosop pored raw programa i jedan i drugi uspore.


koliko RAM-a imas u jednoj a koliko u drugoj masini?

pod "radom" sa vise programa u isto vreme se misli na RAD a ne na stand by, kad na primer obradjues video i pustas muziku uporedo a ne kad imas otvorenih 5 programa koji su minimizovani i nista ne rade dok ne prebacis na njih
Za to ti je potrebno samo sto vise ram memorije a svaki procesor ce da posluzi podjednako dobro

monsterbnt

Pa na rad i mislim. I jedan i drugi imaju 8 gb rama
Primer: DPP mi obradjuje raw slike, za to vreme fotosop radi batch vec sredjenih slika, a ja na trecem mestu preko fotostationa upisujem file info na slikama koje je fotosop vec zavrsio i u pozadini pegla winamp. Kada to radim na intelu nista ne usporava. Kada radim kuci na AMD-u uspori sve po malo. Kada pustim samo DPP da radi raw slike il fotosop da radi batch, AMD zavrsi brze od intela. I DPP i fotosop i fotostation traze procesorsku snagu isto kao i RAM.
Smrt SVIMA!!!!

UFF

A grafika? ista na obe masine?

monsterbnt

Citat: UFF poslato 15 Novembar, 2011, 23:33
A grafika? ista na obe masine?
Ista, mada nijedan od ovih programa ne zavisi od grafike u pitanju je cista procesorska snaga. Iste verzije programa na oba kompa
Smrt SVIMA!!!!

UFF

znaci ukrao si jedan iz firme 100% :D

Lazic


monsterbnt

Citat: UFF poslato 15 Novembar, 2011, 23:39
znaci ukrao si jedan iz firme 100% :D
moj monitor je bolji, ja imam tv kartu, a i koji ce mi qrac ono  [govance] od intela :P
Smrt SVIMA!!!!

UFF

Mislim da i ja u mom "monitoru" imam neku vrstu sony tv karte ali ne bih znao jer je nikad ne koristim :D


http://www.dodaj.rs/f/1n/Yb/1G5sUT8d/image1738.jpg

Lazic

imas i sediste od kola u sobi... [ludak] Vidi ga, umislio da je spok... [rofl] [rofl] [rofl]