Glavni meni

Prodajem Gygabite raèunar !

Započeo ^SuPeR_MiNt^, 12 Novembar, 2011, 22:10

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

^SuPeR_MiNt^

E kad ti kazes , to verujem , a prodao bi ja za 300 , al moram 400 da stavim da bi imao sta da snizavam :D . Student kad ce mo na pivo ?

Purec

Citat: ^SuPeR_MiNt^ poslato 14 Novembar, 2011, 22:37
E kad ti kazes , to verujem , a prodao bi ja za 300 , al moram 400 da stavim da bi imao sta da snizavam :D . Student kad ce mo na pivo ?

Stisle obaveze, imam 3 kolokvijuma da resim prvo do 23-eg a posle mozemo otici da se oblocemo pivom  [cheers] [cheers] nismo odavno :D

SSZGO

Citat: ^SuPeR_MiNt^ poslato 14 Novembar, 2011, 22:01
Ako ako , zastarelo zastarelo , neradi nikako , nista u njemu nemozes pokrenuti ahahah . A TV kartica u monitoru to nista ne valja


i komp od 20 eura moze da tera 90% stvari...

tv kartica u monitoru nema smisla  - to je onda LCD TV
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

dzimika

prvo nauci kako se sta zove pa se onda pravi pametan, ne kaze se tv kartica u monitoru nego tv tjuner na monitoru, kartica se stavlja u kompjuter a ne u monitor, i to nije monitor nego lcd tv i to dosta zastareo jer je 4:3 a takvi se ne proizvode sigurno nekoliko godina
to sve zajedno vredi 200e maximalno, jer da vredi kolko trazis sigurno bi ga prodao do sada ali sto bi ljudi kupovali desktop za zastarelim procesorom kad imaju I3 za iste pare ili I5 sto je naveo purec za 100e vise i cak sa svim boljim komponentama nego sto ti imas

monsterbnt

Hm....imam slicnu konfiguraciju (slabija grafika i AMD procesor iste snage) Tv tuner u kompu a ne komp na TV. Mnogo ozbiljniji monitor od tog i mnogo vise ram-a. Sve zajedno je kostalo 400 eu pre 3 godine kad je uzeto tako da.......
Smrt SVIMA!!!!

Tamanitu

Uh vidi ovo, mislim jeste off-topic, al kad sam krenuo da pretrazim malo sta bih voleo, izadje i ova ponuda
http://www.bcgroup-online.com/proizvodi/BC-desktop-racunari/BCGROUP-SPARTACUS-14398/
[balavi]
Dovoljno jeftino, a odlicno  [clapp]

Major

Nedostaje samo Intelov procesor umesto ovog AMD-a :D

UFF

i nvidia graficka
nemora crossfire moze i SLI  ;)

Gašpar

A  crni mis, tastatura i kusciate. Jel taj "crni" neki dobar brend?

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Taraba

Klackam AMD i Intel na 2 meseca veæ 4 godine.
Isti kurac... i jedno i drugo radi. Treba uzeti ono ¹to je best buy za potrebe u datom trenutku sa opciom upgrade-a.
Kod Intela je sranje ¹to menjaju socket kako im se digne, dok AMD fura delimièno kompatibilne AM2+, AM3 i AM3+ tako da upgrade manje boli po d¾epu.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Taraba

Inače, da ti miniram malo oglas, prodajem ja moj računar:

Intel Core i3 2100 Sandy Bridge
Asus P8H61-M B3
2x2GB DDR3 Kingston 1333MHz
WD10EARS 1TB Green
Asus EAH6770/2DI/1GBD5
MS PRO 550W napajanje i Cooler Master Elite 332 kućište
DVD-RW Pioneer

Sve staro mesec dana, sa pisanom garancijom za 350e
Ništa lično samo ne volim kad neko leši ljude koji se ne razumeju u materiju.
Šišaj one na kupujemprodajem, limundo-u i pcberzi.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

monsterbnt

Citat: Taraba poslato 15 Novembar, 2011, 14:31
Klackam AMD i Intel na 2 meseca veæ 4 godine.
Isti kurac... i jedno i drugo radi. Treba uzeti ono ¹to je best buy za potrebe u datom trenutku sa opciom upgrade-a.
Kod Intela je sranje ¹to menjaju socket kako im se digne, dok AMD fura delimièno kompatibilne AM2+, AM3 i AM3+ tako da upgrade manje boli po d¾epu.

Pa AMD je bolji ako radis samo jednu stvar dok intel ima mnogo bolji mulstitasking.
Smrt SVIMA!!!!

Taraba

Citat: monsterbnt poslato 15 Novembar, 2011, 15:00
Citat: Taraba poslato 15 Novembar, 2011, 14:31
Klackam AMD i Intel na 2 meseca veæ 4 godine.
Isti kurac... i jedno i drugo radi. Treba uzeti ono ¹to je best buy za potrebe u datom trenutku sa opciom upgrade-a.
Kod Intela je sranje ¹to menjaju socket kako im se digne, dok AMD fura delimièno kompatibilne AM2+, AM3 i AM3+ tako da upgrade manje boli po d¾epu.

Pa AMD je bolji ako radis samo jednu stvar dok intel ima mnogo bolji mulstitasking.

Oduvek je bilo nepisano pravilo - AMD bolji u multimedia aplikacijama (igre uglavnom) a Intel za "ozbiljne" stvari.
Ja koristio i AMD i Intel u istom rangu za virtuelizaciju preko VMware-a i VirtualBOX-a i jedan i drugi rade posao bez neke primetne razlike u performansama, odnosno ja nisam primetio ubrzanje/usporenje.
Testove odavno ne pratim :P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

monsterbnt

Pa kad igras igru to je rad samo sa jednom aplikacijom i tu je realno bolji. Recimo na poslu imam slicnu konfiguraciju kao kod kuce samo sa intelom. Sporije mi radi recimo sa raw slikama, ali mogu da otvorim jos 5 programa i da svi rade kako treba i da nista ne gubi na brzini, dok kod kuce ako otvorim jos fotosop pored raw programa i jedan i drugi uspore.
Smrt SVIMA!!!!

Taraba

E u to verujem.
Moj multitasking se u zadnje vreme svodi na gomilu tabova u operi i muziku u pozadini. :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Tarabicu, ti znas sta sve ja drzim pootvarano... E, pa ni i5 nije imun na zagusenja, kad na sve to pokrenem gta4... :D

Taraba

Ti si i na IT polju nenormalan.
Tvoj raèunar tro¹i struje kao TA peæ od 6kW [ludak] i to sve zato ¹to te mrzi da zatvara¹ programe i tabove u browseru.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

platim struju, finansiram lenjost...:D


edit:
Citat: Taraba poslato 15 Novembar, 2011, 14:31
Klackam AMD i Intel na 2 meseca veæ 4 godine.
Isti kurac... i jedno i drugo radi. Treba uzeti ono ¹to je best buy za potrebe u datom trenutku sa opciom upgrade-a.
Kod Intela je sranje ¹to menjaju socket kako im se digne, dok AMD fura delimièno kompatibilne AM2+, AM3 i AM3+ tako da upgrade manje boli po d¾epu.

Ja to radio godinama bez ikakvog razloga, osim ekonomskog, tj, sta uleti jeftinije ili dzabe u datom trenutku...:D

Taraba

Pa nemam ni ja neki specijalan razlog, nego eto... mo¾e mi se pa da probam sve i sva¹ta kako radi, a pri tom ne gubim kintu u procesu. ;)
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?