Glavni meni

Prodajem Gygabite raèunar !

Započeo ^SuPeR_MiNt^, 12 Novembar, 2011, 22:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zemunboy

Pa valjda vlasnik kompa koji se prodaje...

Bori¹a

Nije nije :D
Mada mozda i jeste ;D
Prica se da je to "banditka" ;D ;D

zemunboy

Citat: Borisa Motorisa poslato 13 Novembar, 2011, 23:50
Nije nije :D
Mada mozda i jeste ;D
Prica se da je to "banditka" ;D ;D
Ruzinog motora shveca?

Bori¹a


Ruza-Bandit

Nemam ja veze sa tom personom sa slike :P

MILJAN

Citat: Borisa Motorisa poslato 13 Novembar, 2011, 23:59
Vlasnica Ruzinog motora ;D
Eeeee ©erloèe.... A odakle si ti siguran da na slici nije mu¹karac? Danas i ovi derpe pozadinci nose tange.....  :D
Nego, kakve veze imaju tange sa megahercima, dual core procesorima itd? Odosmo u tri lepe ..ccccccccccccc... Super spameri.... :D
Cave ab homine unius libri

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Vidim i da ce moj nesudjeni sin Borko da upozna Ruzinu "neznu stranu"... :D Zbog Gigabyte racunara... [rofl] [rofl] [rofl]

dzimika

u pravu je ruza, ne vredi ovo sve 400e, prvo monitor nije 16:9 a to sto ima tv mu nije najbolja stvar jer za 3000din imas da kupis tv karticu koja radi isti pa cak i bolji posao jer ima opciju i snimanja :D
koliki je hard to nije napisano i da li je 64bit procesor ili 32bit, da li je hard ata ili sata
za ovo ne bi dao ni 200e

SSZGO

ne pratim cene mada sma gledao par lapatopova skoro

mnogo jaca konfiguracija laptop sa 17" ekranom je nova u radnji oko 350 jura, cene kompova su sad smesne a ovo je ipak vec zastareli konfig...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Milos

Drugar pre 3 dana kupio za 400 eura komp sa I3 procesorom, 8gb rama, terabajt i po hardom, i nekom grafickom od 1 gb... Komp je kupljen nov u radnji.

Major


Ruza-Bandit

Pa kad je bezobrazan. Da je tra¾io 300 (mada i to je mnogo) sve bi bilo ok!

Ruza-Bandit

Citat: Lazic poslato 14 Novembar, 2011, 02:45
Vidim i da ce moj nesudjeni sin Borko da upozna Ruzinu "neznu stranu"... :D Zbog Gigabyte racunara... [rofl] [rofl] [rofl]

Neæe  [zvizdi] Èak æe i dobiti èokoladu ako privedem ne¹to na konto ovih slika sa tangicama!  ;)

dzimika

Citat: SSZGO poslato 14 Novembar, 2011, 10:59
ne pratim cene mada sma gledao par lapatopova skoro

mnogo jaca konfiguracija laptop sa 17" ekranom je nova u radnji oko 350 jura, cene kompova su sad smesne a ovo je ipak vec zastareli konfig...
Citat: Milos poslato 14 Novembar, 2011, 11:01
Drugar pre 3 dana kupio za 400 eura komp sa I3 procesorom, 8gb rama, terabajt i po hardom, i nekom grafickom od 1 gb... Komp je kupljen nov u radnji.
upravo to
lap top sa I3 procesorom moze da se nadje od 400e a kamoli desktop, za 400e moze I3 sa monitorom da se uzme i to sa 20" sigurno

Lazic

Citat: Ru¾a-Bandit poslato 14 Novembar, 2011, 12:20
Citat: Lazic poslato 14 Novembar, 2011, 02:45
Vidim i da ce moj nesudjeni sin Borko da upozna Ruzinu "neznu stranu"... :D Zbog Gigabyte racunara... [rofl] [rofl] [rofl]

Neæe  [zvizdi] Èak æe i dobiti èokoladu ako privedem ne¹to na konto ovih slika sa tangicama!  ;)

[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [cheers]

^SuPeR_MiNt^

Ako ako , zastarelo zastarelo , neradi nikako , nista u njemu nemozes pokrenuti ahahah . A TV kartica u monitoru to nista ne valja . I jesam bezobrazan i to strasno ;) !  Nek kupi i za 200e i da mu ima 5 terabajta memorije 9 i 60 gb rama i Dva qvad cor procesora o 8 GHZ , ma i za 100 da kupi ! ;)

UFF

Citat: ^SuPeR_MiNt^ poslato 14 Novembar, 2011, 22:01
Nek kupi i za 200e i da mu ima 5 terabajta memorije

gde?

hocu ja 5 terabajta ram-a za 200e

^SuPeR_MiNt^

PitAj ove sto kupuju 1.5 tb hard i I3 procesor i sve to za 300e .

Purec

Za 100 eura vise nov lap top sa i5 procesorom @2,3 GHz, 4GB DDR3 RAM, GT 525M graficka 1 GB, 500 GB hard ;)