Glavni meni

Triumph Tiger Explorer 1200

Započeo Nikola_92, 12 Novembar, 2011, 21:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: Gaspar poslato 07 Januar, 2012, 19:22
Jedini pravi konkurent GS-u postoji vec par godina i zove se Super Tenere 1200 ;)
tenere ima bolje re¹enje zadnjeg rama tj ve¹anja..GS-u je preveliko optereæenje na kardanu ....Yamaha je to bolje odradila dvostranièno.. Mnogo bolje re¹enje...
Cave ab homine unius libri

mali_zmaj

I tako tema o triumphu ode u .....Ali procitah negdje da je ove godine triumph poslovao sa plusom!!  Ajd da vidimo  nek prodje jedne sezona sve ce se istestirati,pa cemo da vidimo kakva je ta otocna bicikla,i moze liparirati GS-u!
jin-jang

boka92

Citat: Gaspar poslato 07 Januar, 2012, 19:22
Jedini pravi konkurent GS-u postoji vec par godina i zove se Super Tenere 1200 ;)

zaboravio sam na teneru...slazem se...ali je i tiger....
knjiga u sake,kljuc u ruke pa na drum...

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

pit



              Dizajn je odredio GS ....ST 1200 ga je uspesno propratila i potvrdila da TO aktelnoi  dizajn maksi endura danas.Trijumf je hteo ne hteo morao da ide u tom pravcu i meni se svidja kako izgleda.Ne sumnjam uopste da i mehanika i motor prate uspesan dizajn.
               Za sada Honda i Suzuki nemaju igraca tog ranga ili jednostavene ne zele da se razvijaju u tom pravcu da ih mozda neko ne bi optuzio za plagijat....mada  ne verujem licno da je to razlog.

Taraba

Ne isplati im se razvoj novog modela za tr¾i¹te na kom odavno dominira GS.
Isto kao ¹to Yamaha ne vidi profit u proizvodnji WR450X/R modela, za kojim se pola amera seèe ¹to ne postoji.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ninja66

Citat: Taraba poslato 08 Januar, 2012, 17:05
Ne isplati im se razvoj novog modela za tr¾i¹te na kom odavno dominira GS.
Isto kao ¹to Yamaha ne vidi profit u proizvodnji WR450X/R modela, za kojim se pola amera seèe ¹to ne postoji.

http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/newsresults/First-rides-tests/2012/January/jan0611-yamaha-wr450f-yamahas-four-stroke-fight-back/

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

Ne ne Tarabicu,.....to nije KTM...to je YAMAHA
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Kolaè u tiganju!?! NEMOGUÆE!
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

TOECUTTER71

Meni lièno ovaj Triumh nije ni¹ta posebno dojmio, Slagao bih kada bi rekao da ja u stvari ne gadjam taj tip motorcikla u sledeæih par godina, jer mi sedenje + duge rute+godine nala¾u da si nabavim taj tip motorcikla, ali ovog preskupog triumpha ne bih uzimao, ne verujem da su mu Offroad moguænosti ne¹to bog zna kako velike...i u tom smislu bih pre uzeo "Starog" Tiger-a 1050  pored toga ¹to je super lep motorcikli jasno pokazuje kakva mu je osnovna namena+ ¹t su im cene dramatièno pale...na mobil De u sam na¹ao Tiger1050+ABS+Tri kofera 7300 i 17000km, pro¹le godine takav tiger 1050 se ispod 9500 hiljada nije mogao naæi.
drugi bi mi bio KTMsmt990, ali su oni jo¹ uvek preskupi, A ako bih hteo ba¹ pravog Offroadera, a da nije BMW uzeo bih Yamahu 1200, ona mi se èini, a tako i pi¹u o njoj da je mo¾da naj Off Road od svih novih 1200-tki, e da tu je i Stelvio MotoGuzz koji kod na¹eg zastupnika u NS.u se mogao uzeti pred novu godinu za 10.999 evra, dodu¹e u naj-klot varijanti ali Stelvio kada vidite u¾ivo shvatite razliku, ovaj triumph 1200 ne verujem da je ispod 14000, i to klot, veæ sa ¹titnicima za ruke verovatno ko¹ta 14500.

dzimika

cena za triumph ja koliko znam nije objavljena zvanicno, ali pretpostavljam da ce biti oko 14000e i mislim da ga nece davati bas klot u pocetku da bi privukli kupce kao i yamaha sto je prodavala sa koferima i raznim sitnicama