Glavni meni

Triumph Tiger Explorer 1200

Započeo Nikola_92, 12 Novembar, 2011, 21:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: goranvojska poslato 20 Novembar, 2011, 12:22
pa iz engleske su pa im kontra i gas na levu stranu i tesko se vozili.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ahahahahahahahaha.to moto doktori znaju.
Ako prihvatim da je post saljiv a ne uvredljiv.....mozda ne iskomentarisem

Elem, Ma kako vama zvucalo komande na motorciklima su se razvijale od nastanka. Na pocetku nije postojao standard pa su najcudnike kombinacije bile u opticaju...
1. leva ruka predpaljenje, desna gas, leva noga kvacilo, a desna noga kocnica...menjanje brzina denom rukom................HD iz 30ih, i gomila motora sa rucnim menjacem.
2. leva ruka kvacilo, i prepaljenje, desna gas, leva noga kocnica, dena noga menjac..1 gore ostale dole.............................norton, triumph, bsa...
3. leva ruka kvacilo, desna gas, leva kconica, desna menjac , ..............................laverda
4. leva kvacilo, desna kocnica, leva noga menjac, desna kocnica......................ostali....sto je postao standard
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

kao i automobili izmedju 20tih i 40tih godina, bilo je raznih kombinacija sa gasom kvacilom i kocnicom

Gašpar

@revolution: Znam sta je Triton, zato sam i napisao da me odusevljava cinjenica da je nekome to palo na pamet da sastavi [cheers]

goranvojska

Citat: revolution poslato 20 Novembar, 2011, 12:57
Citat: goranvojska poslato 20 Novembar, 2011, 12:22
pa iz engleske su pa im kontra i gas na levu stranu i tesko se vozili.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ahahahahahahahaha.to moto doktori znaju.
Ako prihvatim da je post saljiv a ne uvredljiv.....mozda ne iskomentarisem

Elem, Ma kako vama zvucalo komande na motorciklima su se razvijale od nastanka. Na pocetku nije postojao standard pa su najcudnike kombinacije bile u opticaju...
1. leva ruka predpaljenje, desna gas, leva noga kvacilo, a desna noga kocnica...menjanje brzina denom rukom................HD iz 30ih, i gomila motora sa rucnim menjacem.
2. leva ruka kvacilo, i prepaljenje, desna gas, leva noga kocnica, dena noga menjac..1 gore ostale dole.............................norton, triumph, bsa...
3. leva ruka kvacilo, desna gas, leva kconica, desna menjac , ..............................laverda
4. leva kvacilo, desna kocnica, leva noga menjac, desna kocnica......................ostali....sto je postao standard
pa ako si ovo shvatio ozbiljno onda jebi ga pa el vidis da je zezanje.mozda neko i pomisli drugacije.sta znas cega sve ima.

Dzigi Boy


dzimika

Citat: Dzigi Boy poslato 20 Novembar, 2011, 21:23
Meni se ovaj jako svidja, posedovao bi rado sto neko rece..


https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/45693_1451113591931_1055993434_31076220_2794581_n.jpg


po meni jedan od lepsih motora koje sam video, ajd sad da cujem da su ovde nekog iskopirali?
inace razmisljam o kupovini ovog motora ako nadjem drugi i bolji posao :D

UFF


dzimika

Citat: UFF poslato 21 Novembar, 2011, 09:53
iskopirali versys-a  :D
nisu mogli jer su izbacili pre versisa :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: dzimika poslato 23 Novembar, 2011, 10:23
Citat: UFF poslato 21 Novembar, 2011, 09:53
iskopirali versys-a  :D
nisu mogli jer su izbacili pre versisa :D
Ma nemas pojma....ukrali kawine planove za versysa i iskopirali...vidis da je nadlezna sluzba to utvrdila.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Citat: revolution poslato 23 Novembar, 2011, 10:29
Citat: dzimika poslato 23 Novembar, 2011, 10:23
Citat: UFF poslato 21 Novembar, 2011, 09:53
iskopirali versys-a  :D
nisu mogli jer su izbacili pre versisa :D
Ma nemas pojma....ukrali kawine planove za versysa i iskopirali...vidis da je nadlezna sluzba to utvrdila.
e vidis to mi nije palo na pamet, ali ako nadlezna sluzba kaze onda je sigurno tacno :D

easy

vi jos niste stavili UFF-a na ignore?

easy


ЯЭВОЛУТИОН

zar moze...ja par puta probao, ali  [adminpower] [adminpower] pretnja  [ban] pa sam  :'( :'(
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF




Taraba

Poku¹ava da ga sakrije od onih prljavih KTM vozaèa ¹to pljuju kawasaki po svim temama...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


boka92

Lepo motorce,nisam bas toliki ljubitelj maxi endurasa...ali je pored GS ovo drugi motor koji bi vrlo rado vozio,iz ovog segmenta motora...a mozda je i prva prava pretnja GS-u...za moj ukus izgleda fantasticno....e sad sto su mu felne ruzne,pa i GS ima mnogo mana....jedna od njih su dva razlicita fara,tj jedan je manji a jedan veci...tu ne vidim nikakvu logiku...to samo svabe znaju sto je tako...pozz
knjiga u sake,kljuc u ruke pa na drum...

Gašpar

Jedini pravi konkurent GS-u postoji vec par godina i zove se Super Tenere 1200 ;)