Glavni meni

MV Agusta F3

Započeo zmiya, 12 Novembar, 2011, 13:06

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

zmiya

Papir je jedno,a realnost je drugo..Onda ne treba da se trkaju,pogledaju dijagrame i dodele pehar.A za 1ks i pola kila tezine me zabole ba¹..A i za trke me zabole ba¹..Ne mogu svi biti najbr¾i..

ЯЭВОЛУТИОН

tebi je bitno da ti zene kazu da si najbrzi , za ostalo....:)
p.s.
Bilo je jace od mene
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya


AndreyRR

Kao da je neko od nas planirao da kupi to cudo,99 posto nas
vozi japance  ;D ;D ;D,kakav god da je italijan je  ;D ;D

MIGE

Citat: revolution poslato 12 Novembar, 2011, 18:28
tebi je bitno da ti zene kazu da si najbrzi , za ostalo....:)
p.s.
Bilo je jace od mene
auuuuu,sta ti rece moto doktor....cccccc.....  [rofl] [rofl] [rofl]

DesmoBlackPrince

#25
Citat: Kengur poslato 12 Novembar, 2011, 13:19
Citat: zmiya poslato 12 Novembar, 2011, 13:16
Uaaa,ru¾no,gadno,odvratno,far ko od suzukija,rep ko od aprilije,tri klipa od triumpha,elektronika æe tu da crkne odma,ima da prolupa na 3000 km..

Zato je i lep.  :P

Samo mi je auspuh bljak... Ostalo... Lepooooo :)
Kad su u Agusti po prvi put upotrijebili taj far,davne 1998 (F4),Suzuki je izgledo ovako (SRAD).Mislim sta reci,kad je dizajn u pitanju  :)



[attachment deleted by admin]

DesmoBlackPrince

To Triumph izmislio motor od 3 cilindra?Druze moj,da li ti znas na cemu je Giacomo Agostini 15 puta bio prvak svijeta?  :)


Boban_m

Bilo bi sjajno da ima ma¹inu od 636.

milos ghost

Citat: MIGE poslato 12 Novembar, 2011, 18:09
Citat: alfa muzjak poslato 12 Novembar, 2011, 14:35
brojke nisu nesto impresivne.... teza od npr r6, a 1ks slabija.....
sve si to lepo objasnio.....a prenos.....a obrtni momenat,,,,mislis da nece u startu da sahrani r6?
u startu do 100kmh ni r1 ne moze da pobegne 6ici.... mozda si mislio na medjuubrzanje...

dzimika

nije mislio na medjuubrzanje vec na obrtni moment koji svaki trocilindras ima u izobilju i koji je vec na malim obrtajima pa samim tim dok se yamaha zaleti ovaj je vec odavno ispred nje

milos ghost

kapiram sta je hteo da kaze, ali svako ko je pametan ce moci da pomogne yamahu kvacilom... al ok, svaki motor ima svoje prednosti... volim 1, 2 i 4 cilindra, ali 3 cilindra ne bi kupio.. ne znam zasto ih ne gotivim.... inace izgleda lepo sto se i ocekuje od auguste...

DesmoBlackPrince

Citat: Boban_m poslato 29 Novembar, 2011, 20:26
Bilo bi sjajno da ima ma¹inu od 636.
Sa tom masinom bi bila beskorisna u takmicarske svrhe.Sa 3 cilindra i 675cm3 moci ce da se koristi u Supersport sampionatima.

Boban_m

Citat: DesmoBlackPrince poslato 30 Novembar, 2011, 16:56
Citat: Boban_m poslato 29 Novembar, 2011, 20:26
Bilo bi sjajno da ima ma¹inu od 636.
Sa tom masinom bi bila beskorisna u takmicarske svrhe.Sa 3 cilindra i 675cm3 moci ce da se koristi u Supersport sampionatima.
U pravu si ¹to se toga tièe, mada nisam ni mislio na upotrebu u takmicarske svrhe, veæ za na¹u du¹u.

redoran

odlicno izgleda svidja mi se

RRa¹ko

World first look at MV Agusta F3 running

lepo se cuje :D

samo sto majmun turira kad je ladan to mi nije jasno nikako?  [doh] [doh]  [majmun]

UFF

Pa zagreva ga :D

a i nije njegov

Kengur

Kad si ti video da neko greje traktor pre voznje...? :D ;)


Dragan_kineziolog

Aha, a prije toga bio umotan u deku u garazi, ovaj ga izvezo, pomazio, dao mu tople cokolade da popije, upalio jedno pola sata i tek onda napravio klip ;)
Tezak je zivot nas nindzi

UFF

aha

odkud onda onaj kondenz iz izduva na 21 sekundi? :D

AndreyRR