Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Zeljkamp poslato 07 Jul, 2019, 20:07
Citat: Laziæ poslato 06 Jul, 2019, 03:22
Provozao sam ih raznih...
Nije dovoljno da ih provozas, moras da ih vozis neko vreme da bi potpuno shvatio fazon koji BMW fura. Obavezno je da primerak koji vozis bude potpuno ispravan i da nije krs.
Svi su bili tip top... :D

Da se razumemo, ceo ¾ivot mnogo volim skoro sve Bimere, od 2002 na ovamo... Ali svaki put kad provozam nekog, ¹ta znam ne odu¹evi me... Do sada ni jedan da odlepim... Mnogo vi¹e ih volim spolja... :D

Zeljkamp

Ti odlepis za Mercedesovim kombijem, tako da je normalno da tebi, kao vozaèu, BMW ne ostavi neki utisak. Steta sto BMW ne pravi kombije, siguran sam da bi ti se svideli! 😜😘
TwinZ Auto & Moto

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Daaa...  ;D :-* [srce]

Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 25 Mart, 2014, 01:22

Boban_m


MIGE


Boban_m

335is, tjunirana verzija koju je BMW pravio samo za USA trziste. 3.0 N54 bi-turbo ali 322 KS, 450 NM na 1500 rpm, 7 sec boosta na 502 NM, 0-60mph 4.6 sec. Poredjenja radi M3 E92 V8 ima 400 NM pri 3900 rpm. Zamisli fabricku trojku koja ostavi M3 na semaforu :o Ima DCT mjenjac od M3, M vjesanje i kocnice. Dopada mi se jer je sleeper, ne razlikuje se spolja od obicnog sem crnog okvira prednje maske, retrovizora i zavrsetaka auspuha bez obzira na boju karoserije.

335is-1" border="0

335is-2" border="0

Provozao i...odvalio :-[


pittatore

Sta mu je sa prednjim branikom?

Boban_m

Vlasnik zakacio granicnik parkinga pa sisao sa zabica. Nije ni vidio dok mu nisam rekao, ali sredjeno je.

335is-3" border="0

Lazic


MIGE

Citat: Boban_m poslato 20 Avgust, 2019, 23:28
Vlasnik zakacio granicnik parkinga pa sisao sa zabica. Nije ni vidio dok mu nisam rekao, ali sredjeno je.

335is-3" border="0
si pazario?

Boban_m

Neki okvirni dogovor. Nece svabo da se odvoji od njega do Novembra. Vidjecemo.

Lazic


losmi

Presvukao bi volan na autu, pa su mi izbledeli oni dugmici na volanu i sredio bi ih, jel ima neko da preporuci nekog za reparaciju dugmica ?

PECA BMW

Citat: losmi poslato 21 Avgust, 2020, 23:23
Presvukao bi volan na autu, pa su mi izbledeli oni dugmici na volanu i sredio bi ih, jel ima neko da preporuci nekog za reparaciju dugmica ?

Videh neke na FB sto sredjuju dugmice na kolima , mislim da je Sabac ali nisam siguran .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

ЯЭВОЛУТИОН

drugaru sam prosle nedelje namesta zadnju soferku....inace auto u originalu osim sto mu treba dobro farbanje.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dragan

Palili gume u gara¾i... 🤣

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
samo vas posmatram...

Andjelo