Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Jovan D

Citat: Kanarinac poslato 14 Jun, 2019, 17:13
Citat: Jovan D poslato 14 Jun, 2019, 13:38
Citat: sremac poslato 14 Jun, 2019, 01:16
gledam ove karikature gore i razmi¹ljam, kako posle e90 i e60 nisu izbacili lep auto

seæam se one emocije kad sam prvi put video e36 kupe, gledam ova èuda, nekako su mi limunada u poredenju s tim

Za e92 i e93 se sla¾em da su prelepi e90 onako, ali odakle ti da je e60 lep auto, jedino su e61 i e65 ru¾niji od njega...
A odakle tebi da nije lep?
Odatle sto imam oci, a i opste je poznata svinjarija Chris Bangle i sa peticom i sedmicom daleko mu lepa kuca...


Kanarinac

Mozda bi trebalo malo da protrljas oci pa da opet pogledas. Ja mozda jesam subjekativan, ali treba izjavitida je e60 medju ruznijima

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Boban_m


UFF

 :drka:

i ne dolazi sa njim ovde
dobices kaznu i grebaces te folije noktima na sred ulice  [rofl]

Boban_m


FANTOM

   Od drugara stigao iz Amerike e46 M






UFF

skuplji transport nego vozilo

koliko ga kostalo da ga doveze?

FANTOM

    Ako sazbam javljam . Znam da je bio u nekom grupnom kontejneru . Pa je mozda to bilo povoljnije .

Major

A sta ce da radi s njim ovde?
Jedino ako ima usa pasos pa da se voza.

FANTOM


Major

Onda lagano :D
Mada opet mogu da ga drndaju ako hoce..

FANTOM

    Ne znam decko tamo vec 15 god vozi kamion svoj verovatno ima jos nesto od papira pa ovde moze da vozi bez problema na te table .

VR 46

Ставили му волан са погрешне стране  [neampojma]
Twist of wrist!

FANTOM

    Nije nego kamera prednja retardirana

Ivicat

15 godina radi u amerikama a koristi retardiranu kameru :D

FANTOM

    Ja koristim a sto slika kao u ogledalu glupi telefon to vec ne znam  [neampojma]






Zeljkamp

Bobane, daj fotku enterijera da ga vidimo. ;)
TwinZ Auto & Moto

Boban_m

435i4" border="0


Nisam ga kupio. Juce svratio da pogledam ali gazda nije bio tu, samo neki prodavac koji ne zna nista da mi kaze o autu. Danas otisao da probam i kad sam izasao na bulevar ocepim ga da pokida asfalt, izadje poruka "Drivetrain malfunction" i kompjuter mu ogranicio snagu. Vuce se ko mrcina, bolje ide moj BMW. Pitaj boga sta mu je. Ove godine i sin ode na koledz pa mi vise ne treba auto sa 4 vrata ;D. Jos nisam nacisto 335i kupe sa N55 ili 435i sa N55.

Jovan D

Glasam za 435i, duzi, siri i nizi je, unutra prostraniji i laksi auto, zf 8 hp je bolji od 6hp... e92 je masterpiece bmwa bez sumnje auto koji ce uvek biti lep, ali cetvorka je moderniji i bolji auto, a u M opremi i jos u estorilblau boji ubija...