Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Sve se to da srediti :)  ovo i nije nesto strasno skenjano
I feel the need..... the need for speed !!!

FANTOM

   Ti si prvi koji je rekao da se da srediti , inace auto je na prodaju ceo ili za delove .

MIGE

Citat: FANTOM poslato 23 Maj, 2019, 21:28
   Ti si prvi koji je rekao da se da srediti , inace auto je na prodaju ceo ili za delove .
da,moze se srediti...ali samo ako se ulozi mnogo para da to lici na pravi auto..a ono kao malo da se zakrpi,zafarba i slicno,to ne pije vodu

Lazic

Citat: MIGE poslato 23 Maj, 2019, 21:16
lesina
Jo¹ taj od dva litra tro¹i skoro isto kao 535 koji ima 115ks vi¹e... :o Vozio sam jednog pre 15ak godina, i¹ao je ok, skoro isto kao auto koji je imao 500cc i 60ks manje i ko¹tao treæinu BMW-a... Ne smem da ga pominjem koji je... :D

Boban_m

#4384
Vec na ulici/u prodaji

https://www.motor1.com/reviews/314143/2019-bmw-x7-first-drive/

Koncept koji se testira na ulici: M8 Grand Coupe

m8-GC" border="0

UFF


Boban_m

Nije X7 odvratan nego ogroman, slika ne docarava. Mislim da je prvi BMW koji sam prvo vidio na ulici pa na netu.

Boban_m

2020 novi Z4 M40i

2020-z4" border="0

z4-a" border="0

z4-b" border="0

z4-c" border="0

z4-d" border="0

Cini mi se da im je SLR bio inspiracija.

UFF


Major

Citat: UFF poslato 11 Jun, 2019, 22:47
X7 odvratan

ali M8  :o :o :o

Nije odvratan ali realno su ga unazadili.. previse su ga podigli i nekako ukockastili izgleda kao zamrzivac i to onaj sanducar.


FANTOM

    Novi Z4 lici na Mercedesa

dr32

Citat: FANTOM poslato 13 Jun, 2019, 09:56
    Novi Z4 lici na Mercedesa
Uzivo je manje ogavan, ali i dalje nije dostojan naslednik. Serija 3 ko neki Pezo, ovo ko Mercedes, sto bar Alfu ne pokradose.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

sremac

gledam ove karikature gore i razmi¹ljam, kako posle e90 i e60 nisu izbacili lep auto

seæam se one emocije kad sam prvi put video e36 kupe, gledam ova èuda, nekako su mi limunada u poredenju s tim
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Boban_m

Sve je to drugacije kad cujete zvuk M40i. Narocito su vodili racuna o zvuku pri dizajnu. Danas slucajno izadjem i neki lik pali novi X3 M40i. Ljuto brundanje na leru, ja se okrenem i pogledam i zvuk se utisa, bas kao da je TV neko utisao. Isti zvuk ali ubrzano utisavan. Vjerovatno se igrao sa setuo-om da meni pokaze. Elem, zvuci vrh i puca na oduzimanje gasa.   

Major

Dzaba lep zvuk kad je ruzan  [pop]

Jovan D

Citat: sremac poslato 14 Jun, 2019, 01:16
gledam ove karikature gore i razmi¹ljam, kako posle e90 i e60 nisu izbacili lep auto

seæam se one emocije kad sam prvi put video e36 kupe, gledam ova èuda, nekako su mi limunada u poredenju s tim

Za e92 i e93 se sla¾em da su prelepi e90 onako, ali odakle ti da je e60 lep auto, jedino su e61 i e65 ru¾niji od njega...

Boban_m

Citat: Major poslato 14 Jun, 2019, 07:59
Dzaba lep zvuk kad je ruzan  [pop]
Ma da, ruzan je stipa za oci :violina:

Kanarinac

Citat: Jovan D poslato 14 Jun, 2019, 13:38
Citat: sremac poslato 14 Jun, 2019, 01:16
gledam ove karikature gore i razmi¹ljam, kako posle e90 i e60 nisu izbacili lep auto

seæam se one emocije kad sam prvi put video e36 kupe, gledam ova èuda, nekako su mi limunada u poredenju s tim

Za e92 i e93 se sla¾em da su prelepi e90 onako, ali odakle ti da je e60 lep auto, jedino su e61 i e65 ru¾niji od njega...
A odakle tebi da nije lep?

UFF

meni e60 mnogo lepsi od e90
najradije bi i dalje e92 ali e90 ne dolazi u obzir koliko je ruzan od pozadi

sremac


Citat: Jovan D poslato 14 Jun, 2019, 13:38
Citat: sremac poslato 14 Jun, 2019, 01:16
gledam ove karikature gore i razmi¹ljam, kako posle e90 i e60 nisu izbacili lep auto

seæam se one emocije kad sam prvi put video e36 kupe, gledam ova èuda, nekako su mi limunada u poredenju s tim

Za e92 i e93 se sla¾em da su prelepi e90 onako, ali odakle ti da je e60 lep auto, jedino su e61 i e65 ru¾niji od njega...

da se razumemo ovo je subjektivno, gledam te modele sredine 2000tih i imali su neki sklad u dizajnu da su linije pod konac, da ima¹ oseæaj kada ga gleda¹ da je svaki deo tamo gde treba, da je svaka linija u nekom odnosu s drugom linijom, da su ga dizajneri crtali  zajedno, dok z aove novije modele kao da su napravili lep far i rekli ovaj ovde mora, i nagurali da je jedan tim dizajnirao prednji deo, drugi bok, i 3 zadnjicu, i posle samo skolopili, da se razumemo, ja i dalje mislim da su to sjajni automobili, ali nemaju taj neki nemaèki sklad po kome je auto bio prepoznatljiv. Nekada si znao s 100metara ¹ta je, a sad ja kao ,,ljubitelj,, moram da pogledam znaèku da bi video koji model je. A od BMWa kao ,,premijum,, marke oèekujem da kad vidim novi model zastanem s pogledom, odmerim ga od antene do gume, i da mi je u glavi par minuta nakon ¹to vidim nov model. Sad iskreno veæa emocija me obuzme kada vidim Mazdu ili Volvo nego BMW, mo¾da ja previ¹e oèekujem.
budala na leru, mudonja u kontra smeru