Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: MIGE poslato 24 Jul, 2018, 17:45
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Jul, 2018, 16:06
moj pokojni drugar Bane Loncarski je trgovao bmwima....emov motor je drkav za rad a nema ni delova iz M serije, pa je takoreci kod mrtvog motora jedina opcija ubacivanje drugog....izgleda da su se noviji M-ovi vozili manje na noz pa ima jos motora ali i toga vec ponestaje....bivsa Banetova kockica sa nirburing motorom je otisla poluzavrsena za 5000....zavrsena bi isla od 10 do 15k.....tako da 99k zvuci komicno.
uh..secam se Banetove m3 kocke a unutra M50...mislim da sam je video kod Zokija na otpadu na pevcu ....ako me secanje ne vara,kisa je imao sivi m3 ...
Mige, onu moju famoznu omegu 3.0 je '90-ih vozio Zoki... :D Mo¾da si je nekad i video... ;D


ЯЭВОЛУТИОН

ovo nije m ovo je is....dve bregaste u glavi na bloku m40.....prilicno cenjen ali nije m.....vole ga na classic rally trkama.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 01 Septembar, 2018, 13:34
Citat: Laziæ poslato 24 Jul, 2018, 20:47
moju famoznu omegu 3.0


[govance] [govance] [govance]
uffe ...nemoj mu kvariri detinjstvo....kao da si mu rekao da mu je prva ljubav bila raspala drolja bez zuba i sa maljavim sisama....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Da je pre 15 godina imao, te¹ko da bi mislio da je raspala drolja bez zuba... ;D

Ne ¹to je i¹la ne znam kako, nego ¹to je tada jo¹ moglo da se vozi kako treba... Uhvati me radar na 120 gde je ogranièenje 40, podmitim ga sa manje od 5 maraka... :o ;D

Simon69

Kupih i ja BMW-a.
Resih se raznih lubenicara, deca porasla pa svako svoje vozi tako da mi vise ne treba auto velikih gabarita iza vozacevih sedista.

Odabir pao na malog prgavog 120d:









Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Zeljkamp

Odlican izbor, neka je sa srecom!
TwinZ Auto & Moto

Simon69

Citat: Zeljkamp poslato 01 Septembar, 2018, 19:18
Odlican izbor, neka je sa srecom!
Hvala!

Mislim da smo, po broju sa tablice, bili u isto vreme u CH.

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Zeljkamp

Moguæe je da smo bili u isto vreme. Ja imam nekoliko pari col tablica koje nisam predao u sup pa ih sada koristim za fotografisanje automobila koji su dosli na redovnim CH tablicama i koje moram da vratim.
TwinZ Auto & Moto

Lazic


PECA BMW

Pakujem jedan 528 i   pri kraju je , kad bude gotovo slikam lepo pa postavljam , cujem ima ljubitelja ovog modela










Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

MIGE

uh..imao ga 2000 god...spojleri,felne,auto bio ludilooo  [balavi]

Lazic


PECA BMW

Naravno da nema plin , sredjuje se i jedna trojka ali slike kad bude pri kraju ;)
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hurricane

..stavi mu posudu za teènost novu, ova bode oèi

Major


Kanarinac

Daj, prodaj mi felne sta si se stisao 🤣

Boban_m


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !