Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

ma i ne treba mi nego deojka smara oce da ima nesto da se vozika, neki odlazak na more i za veliku nabavku jednom u dve nedelje
toyotu prosle god vozio jedva deset puta jer ne silazim sa motora
ovu bencolu prodaje drugar, sredio sve sto je trebalo da sse sredi al mu uleteo klio pa oce da se resi bmva
dao bi ga za 1200e
znam da je to sve matoro, nego eto cisto da imam nesto u slucaju kise i gore navedeno

Boban_m

Pa sta mozes da uzmes za 1200? Ako je utegnut, ne lupka, ne trese, kvacilo nije potroseno, pali i radi onda uzimaj.

mkt

pa taj fazon, jedino mu je klima nesto u kurcu al jebe mi se za to
ne razumem se nesto preterano u 4 tocka pa zato reko aj da pitam

UFF

Citat: Kanarinac poslato 30 April, 2018, 00:18
Ako ti potrosnja nije mnogo bitna uzmi posto ispod 10l ne moze da trosi. Ja bih ipak pojurio nesto malo mladje, ali opet ne znam za sta ti treba auto.

to je M50 agregat sestak u tom E36

imao sam ga u vlasnistvu par godina pre nekih 13 godina

ne moze da trosi ispod 12 po gradu, plin mu ne bi ugradjivao

mkt ja se razumem preterano pa pitaj sta te interesuje, mada ne verujem da je koji ostao da nije lupan i truo

mkt


Kanarinac

12 litara jos gore, ti sestaci trose preterano,a idu nikako. Ali opet ako godisnje prelazis malo potrosnja je nebitna stavka

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

CBRR1

Ovo bre teska krbulja od auta...drugar ne drugar bezi od toga..

CBRR1

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11871940/fiat-stilo-16



Pogledaj i uporedi ovo i bmw od drugara.. neuporedivo, za kilometrazu koju god da predjes ovo je bre daleko bolje, mislim na stila.

mkt

tacno si u pravu, nego bmw lozaci isto kao i ovi afrikanci sto se loze pa im motori kostaju ko od zlata heheh

Lazic

Citat: CBRR1 poslato 30 April, 2018, 21:27
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11871940/fiat-stilo-16



Pogledaj i uporedi ovo i bmw od drugara.. neuporedivo, za kilometrazu koju god da predjes ovo je bre daleko bolje, mislim na stila.
Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 25 Mart, 2014, 01:22

Zeljkamp

Malo sam se igrao ovih dana.  8)

Ubacena kozna sedista, M volan (fabricka koza) i navigacija sa mapama iz ove godine (odlicna pokrivenost).

P.S. Velur patosnice ubacujem samo da se vreme stabilizuje.  [neampojma]















[ludak]
TwinZ Auto & Moto


Kanarinac

Ovo je cini mi se drugar od Kovaca? Oglas je ocigledno zajebancija ili eto da se pohvali. Sedista nisu originalna, motor nije originalan. Ovaj auto sa ovim motorom, ako je sve odradjeno kako treba vredi do 20000 mozda. Al aj srpska posla
I da, za 99000 je mogao da se malo potrudi oko opisa

kovac85

da to je od drugara...jebiga dobijao je troduplo od tvoje cifre pa ga nije dao...videcemo sta ce biti na kraju ne zuri mu se s prodajom jer je dugo i radio na njemu...bio je Zeljkamp video ga je a verovatno se i provozao :D ima drug lepu kolekciju

Hattrick

Dobro i to je tipicna nasa prica, dobijao sam xxx, i onda pomene neku ludu cifru, a nisam dao. Ne znam sto bi mu neko nudio 60.000, novac za koji ima da kupi potpuno originalni M3 u svakoj zapadnoj drzavi, za auto koji nema vec na prvi pogled ni originalni motor, verovatno ni menjac, a samim tim ni elektricne instalacije, ni originalnu unutrasnjost. Sto u startu znacu da auto nije "matching numbers" nigde, i gubi 80% vrednosti na youngtimer trzistu. Jeste auto "wow projekat", lozana za sve entuzijaste, i one koji se iole razumeju u kola. I pogotovo za sve one koji nisu kupci. Onaj ko kupuje 30 godina stari kolekcionarski auto, ne kupuje ga da bi se odusevljavala ekipa, vec da mu gleda svake godine cenu gore. A sa projektima to nije slucaj. Lik je iz Vrsca takodje prodavao M3 E30 projekat i to sa jos boljim motorom od M5 E34, pa nije uspeo da dobije ni blizu 29.000E koliko je trazio. Druga stvar zna on vrlo dobro da svakako to u Srbiji prodati nece, pa je i sam oglas i cena na Polovnim Automobilima samo radi lozenja poznanika. Prava cena ce verovatno biti u PM nekog stranog foruma. I nece biti ni blizu ove sto pise na oglasu. A ni one sto onaj lik iz Vrsca sa jos boljim projektom od njegovog nije uspeo da dobije.
Elem lik je mozda cool baja, ali u vezi ovog auta sve je toliko suludo i prenaduvano, da postaje smesno.

ЯЭВОЛУТИОН

moj pokojni drugar Bane Loncarski je trgovao bmwima....emov motor je drkav za rad a nema ni delova iz M serije, pa je takoreci kod mrtvog motora jedina opcija ubacivanje drugog....izgleda da su se noviji M-ovi vozili manje na noz pa ima jos motora ali i toga vec ponestaje....bivsa Banetova kockica sa nirburing motorom je otisla poluzavrsena za 5000....zavrsena bi isla od 10 do 15k.....tako da 99k zvuci komicno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10210374625025191&set=pob.1329708587&type=3&theater


Covek gospodin, Aca krenuo iz pocetka projekat, i ozbiljnu takodje cifru moze da dobije... A tek sto je doktornauka za BMW grupaciju..

MIGE

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Jul, 2018, 16:06
moj pokojni drugar Bane Loncarski je trgovao bmwima....emov motor je drkav za rad a nema ni delova iz M serije, pa je takoreci kod mrtvog motora jedina opcija ubacivanje drugog....izgleda da su se noviji M-ovi vozili manje na noz pa ima jos motora ali i toga vec ponestaje....bivsa Banetova kockica sa nirburing motorom je otisla poluzavrsena za 5000....zavrsena bi isla od 10 do 15k.....tako da 99k zvuci komicno.
uh..secam se Banetove m3 kocke a unutra M50...mislim da sam je video kod Zokija na otpadu na pevcu ....ako me secanje ne vara,kisa je imao sivi m3 ...

Kanarinac

Kisa je imao belu skoljku sa kockastim farovima, trebao sam da je uymem svojevremeno. A kisa je imao IS crveni koliko se secam. Banetova je zavrsila u PA, pa je sad kod jednog drugara koji je odavde.
Jeste tezi za odrzavanje S14, ali brate onaj zvuk je brutalan.
Svakako ovakih oglasa retko mozes da nadjes preko sa ovom cenom, po meni glupo i nepotrebno