Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Jel spolja standardna? Ne pricam o motoru

sibin

spolja je standard, ali mene zanima samo sta je unutra :P

cika zuba

evo jedna za 100. stranu!!   [slavlje] [vatromet]

[attachment deleted by admin]
[/

Andreja

Citat: hagor poslato 12 Februar, 2013, 03:26
jel ovo bese ernestova siva kocka? poznata mi je jako sa foruma...

p.s.



Perconova kocka :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Error

Success is how high you bounce when you hit bottom.

Kanarinac

Citat: sibin poslato 12 Februar, 2013, 12:37
spolja je standard, ali mene zanima samo sta je unutra :P

I dalje je to alfa 156...

MIGE


hagor

Citat: kovac85 poslato 12 Februar, 2013, 08:54
Citat: hagor poslato 12 Februar, 2013, 03:26
jel ovo bese ernestova siva kocka? poznata mi je jako sa foruma...

p.s.



sad je u Pecincima kod mog drugara vraca se u fabricko stanje...decko je zaludjenik za bmw-ove...samo znam da sa m-ovim motorom auto ide sve nesto ukoso po putu :D

znam da je ovo petrova kocka, napisao sam u prethodnim postovima to... pitao sam za sivu 320is da li je ernestova?
RIde or Die

ACY

Dali neko zna ? BMW sa V8 motorom, trebalo bi mi motor, menjac i jos neke stvari.

hagor

0649119606 miki kontaktiraj ga, radi sa delovima za BMW, msm da ima trenutno kompletan e39 na cg table 540i vlasnik je emir kusturica...
RIde or Die

WOLVERINE


Evo da  se prikljucim sekti.........  konacno........  ali necu puni da se qrcim jer nije nesto...... ima malo posla...... stigao u nekoj kako se kod nas kaze kombinaciji.... meni bio duzan nije imao da plati... ja dodao nekoh 1600 i evo ga u garazi da se malo uljudi i opravi par stvari...... sve zajedno sa duggom i mojom doplatom a registrovan do decembra ove god...izasao oko 3400...........  inace u pitanju je E46 2000... 330xd...presao na satu 255763... ima 204ks..... oprema.... kozica, klimatronik, 6 brzina, cd sa navigaciom (malom) i sharzerom, 4 podizaca, MF trokraki volan, itd itd......
E sad ima da se odradi........  oba prednja podizaca u qrcu..... gori air bag, lupa i napred i pozadi.....ali to nije smetalo da se vozamo sinoc od 19 pa jutros do 02..... mora servis da se uradi odmah ili ti jos juce..... ne dolazi struja do zadnje leve stopaljke (ne radi migavac, shtop i svetlo za maglu a svi osiguraci ok i sijalice).... gume qrac kao i felne....   vozacev far xenon a suvozacev u gepeku....namontiran obican.......  sve u svemu ima posla.... ali moze da se vozi......
















Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Kanarinac


WOLVERINE

Citat: Kanarinac poslato 14 Februar, 2013, 12:54
Da ga nisi malo preplatio?

  Kad pogledas cene po oglasima i jesam..... ali nisam moga drukcije da izvucem dug..... bolje tako nego nikako.... vucem se sa tim drugarom za dug dve godine.....

Kanarinac

E do kurca bas.

Jbg gledaj da ga sredis za sto manje para. Ovo sve sto si nabrojao moze da izadje poprilicno

sibin


Zeljkamp

Evo jedna fotka za jubilarnu 100. stranicu.  8)

TwinZ Auto & Moto

Gašpar


Simon69

Ima li negde E46 u delovima,treba mi brava suvozacevih vrata.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Kanarinac

  Mislim da sam danas video otpad sa BMW-ma negde pred Sapcem. Pogledaj na polovnim ili halogolasima, ima ih sigurno