Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


DaChaS

Jebo crni karavan ko da radis u Topalovic company

WOLVERINE


AndreyRR

za te pare kupi covek lepo auto

WOLVERINE

  

Slazem se sa tobom...ali ovaj je pravi BMW zaljubljenik... ovo ga je kostalo preko 25k....

CBRR1

#1965
Citat: Andreja poslato 11 Februar, 2013, 03:57
Citat: CBRR1 poslato 11 Februar, 2013, 00:24
znas acu ilica..?

Ne znam ga lièno, "znamo" se preko FB, veèito balavim na slike njegove kockice.

A evo ga i njegov biv¹i karavan i ja kako buljim u njega :D



Tikina kocka ga je do sada izasla 12k...a ova 5ica je kod mog buraza dao je e39 za m5,isao sam do crne gore sa njime i igrao se citavog puta...zlo zlo zlo...tj do skora je bio kod buraza dok  ga pijana budala sa skodom nije pukla direkt u desni stub,auto je povukao,sada se vozi po kotezu,izvadjen motor i poskidano dosta stvari,ali ova petarda,nikada mi nije bilo zao para za gorivo...!


WOLVERINE



    Ma borcanac sta ti znas o BMWu..... bolje 318d......... slusaj strucnjake...... koji ce ti rac toliki konji....samo se smejes i uzivas.....

Andreja

Wolverine, je l' ova 320is sada bela?

CBRR1, gre'ota udariti ovako ne¹to jbg, da je ne¹to novije pa ajde... Zato ja ne razmi¹ljam o retkim motorima i automobilima, koliko god imao para, bedak je kad sjebe¹ ne¹to...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

WOLVERINE




Bro iste je boje kao na slici... nije ogrebana nigde... sem malo na spojleru napred... zakacio je na pranju na Kanarevom...

UFF

sad cu da pocnem temu o porsche-u i da napusavam qrcem sve koji ga nemaju i ne mogu da priuste da ga kupe, voze i odrzavaju [dunce]
nema veze sto ga ja nemam ali na je priznajem ni jedan auto za porche ako nema 9000ccm  [facepalm]

umesto da se pokrijem usima i cutim dok i sam ne kupim i ne vozim ono o cemu drugima serem... ali nema veze jer ja znam drugare koji imaju taj porsche i to je isto kao i da je moj  [rofl]

Kanarinac

Ortak sad okacio snimak od crvene M3, sto je bila sa m5 motorom i ja u kolima razgledam i poredim sa mojom kantom :) snimak ima nekih 6,7 godina

http://www.facebook.com/photo.php?v=4984621346861&set=vb.1639327833&type=2&theater

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Kanarinac

Mozda ne moze da se vidi ako nisi prijatelj sa ovim deckom. Meni otvara...

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

hagor

jel ovo bese ernestova siva kocka? poznata mi je jako sa foruma...

p.s.

RIde or Die

kovac85

Citat: hagor poslato 12 Februar, 2013, 03:26
jel ovo bese ernestova siva kocka? poznata mi je jako sa foruma...

p.s.



sad je u Pecincima kod mog drugara vraca se u fabricko stanje...decko je zaludjenik za bmw-ove...samo znam da sa m-ovim motorom auto ide sve nesto ukoso po putu :D

sibin

Citat: Kanarinac poslato 12 Februar, 2013, 00:35
Ortak sad okacio snimak od crvene M3, sto je bila sa m5 motorom i ja u kolima razgledam i poredim sa mojom kantom :) snimak ima nekih 6,7 godina

http://www.facebook.com/photo.php?v=4984621346861&set=vb.1639327833&type=2&theater

jesi mu reko da je skupa registracija i da mnogo trosi. :P a tek sto su delovi i servis skupi. :D

WOLVERINE

Citat: sibin poslato 12 Februar, 2013, 11:00


jesi mu reko da je skupa registracija i da mnogo trosi. :P a tek sto su delovi i servis skupi. :D

Vidi ga ovaj Sibin... [doh] [doh] [doh].. pa sad ces da dobijes minuse kao ja.. :P :P :P...  pusti to....  [hello] [hello]

Kanarinac

Citat: sibin poslato 12 Februar, 2013, 11:00
Citat: Kanarinac poslato 12 Februar, 2013, 00:35
Ortak sad okacio snimak od crvene M3, sto je bila sa m5 motorom i ja u kolima razgledam i poredim sa mojom kantom :) snimak ima nekih 6,7 godina

http://www.facebook.com/photo.php?v=4984621346861&set=vb.1639327833&type=2&theater

jesi mu reko da je skupa registracija i da mnogo trosi. :P a tek sto su delovi i servis skupi. :D

Ne mozes da poredis babe i zabe tj 156 kojih ima 500000 i m3 koja je klasik. Dakle auto koji svaki dan vozis, i auto koji pravis da uzivas u njemu.Nadam se da razumes o cemu pricam

sibin

moja 156 je jedina takva u srbiji, ima dve u hrvatskoj, jedna u poljskoj i par u engleskoj koliko znam. :P  tako da ja ne pricam o babama i zabama. mozda ti tako volis da pricas. no ovo je bmw tema da ne trujemo.