Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

UFF

taj 3d ti nesto ne radi
tj moze da se koristi ako zelis da izbegnes sex sa zenom das joj malo da gleda i odmah je zaboli glava :D

mkt


CBRR1


cone


cone



oba su od jednog vlasnika, tj x6 vozi zena, a peticu vozi muz :)

CBRR1

pogledaj branike,jos sank fali... [facepalm]

Plazma Keks

ima sank, samo sto je diskretno postavljen..

cone

znam da je petica fabricki kostala 120 000 evra, pa su je odavde terali u Nemacku na preradu.. a to zadovoljstvo je bilo cini mi se 60 000e.. za x6 ne znam

Andreja

Ova sedmica izgleda brutalno ali odluèio bih se ili za lip na gepeku ili za kaèketiæ, ne volim kad idu u paru, pretrpano je.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

CBRR1

Citat: Andreja poslato 04 Februar, 2013, 23:05
Ova sedmica izgleda brutalno ali odluèio bih se ili za lip na gepeku ili za kaèketiæ, ne volim kad idu u paru, pretrpano je.
7mica kazes..?

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

CBRR1

Citat: Andreja poslato 04 Februar, 2013, 23:15
Ka¾em.
Ne provaljujem da li je petarda ili sedmaja,pa zato pitam,ali je u svakom slucaju zlo...

UFF

nepotrebno izdrkavanje
al ako imas pare i jebe ti se... onda je valjda ok bem li ga

pit

Citat: CBRR1 poslato 04 Februar, 2013, 23:17
Citat: Andreja poslato 04 Februar, 2013, 23:15
Ka¾em.
Ne provaljujem da li je petarda ili sedmaja,pa zato pitam,ali je u svakom slucaju zlo...

       A i ti bre CBRR1 sta se javljas da diskutujues kad ne raspoznajes koji je model.Gledaj i uci od iskusnijih.....

CBRR1

Citat: pit poslato 05 Februar, 2013, 00:00
Citat: CBRR1 poslato 04 Februar, 2013, 23:17
Citat: Andreja poslato 04 Februar, 2013, 23:15
Ka¾em.
Ne provaljujem da li je petarda ili sedmaja,pa zato pitam,ali je u svakom slucaju zlo...

       A i ti bre CBRR1 sta se javljas da diskutujues kad ne raspoznajes koji je model.Gledaj i uci od iskusnijih.....
Ma brate sirotinja pa ne znam ja o tome puno,al pitao Andreja da mi pojasni al on onako malo drsko,al dobro svi su prepametni za tastaturom a u realnosti kurac zivi...

Andreja

Ma volim i ja vas, ovaj forum ne bi imao smisla bez vas ¹to u stvarnosti niste kurac ¾ivi kao mi...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gvozden

Ja ne znam kojim vi jezikom pricate   [ludak]
Znash kad bi dao tolike pare na prevoz..... pre bih platio 5000 pilotsku dozvolu ili skipersku pa put pod noge il u krilaticu.....ovako. [ludak] [ludak] [ludak] Nikad..taman da imam 1o takvih u keshu u dzepu...

CBRR1

Citat: Andreja poslato 05 Februar, 2013, 00:20
Ma volim i ja vas, ovaj forum ne bi imao smisla bez vas ¹to u stvarnosti niste kurac ¾ivi kao mi...
[stop] [blahblah] [blahblah] [blahblah] [blahblah] [nono]

bucko

Citat: cone poslato 04 Februar, 2013, 21:49
znam da je petica fabricki kostala 120 000 evra, pa su je odavde terali u Nemacku na preradu.. a to zadovoljstvo je bilo cini mi se 60 000e.. za x6 ne znam
Dzabe kad nemaju garazu.