Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

Mislim da ne...

Uostalom, i  kljucevi se kodiraju kad ih narezes...

Ima ona prica za izimitelja lavlje kandze... Da je proveo xx dana u podrumu dok nije rekao kako se skida... :) E sad, dal je mit ili ne, pojma nemam...

UFF

Citat: con3 poslato 10 Decembar, 2012, 15:18
Cuvali u kljucu ?

da

i sinhronizuje se sa kompjuterom svaki put kad das kontakt


UFF



Jefta

lepo izgleda bembara samo da li vredi te pare... Inace lik na jednoj slici sakrije zadnje tablice, a na jednoj se vide tablkce od napred :-) hahaha

bucko

Citat: CBRR1 poslato 10 Decembar, 2012, 12:39
Citat: ¹omik3 poslato 10 Decembar, 2012, 12:36
Citat: ranko poslato 10 Decembar, 2012, 12:05
Citat: ¹omik3 poslato 08 Decembar, 2012, 13:04
3 meseca sam trazio e46 limuzinu i pre 15tak dana nasao jedan dobar komad... :)
za to vreme naisao sam na jednog karavana 2003, 110ks (samo njih sam i gledao), koza, ne ograban, 250000km delovgalo mi je da je prava km jer auto je nov i na izgled i u voznji... sve to za 3900, verovatno sada mislis ko zna kakav je to les, e pa za ta 3 meseca sam pogledao jedno 30 bmwa i veruj mi taj je bio najbolji. Pazljivo gledaj, nemoj da zuris i nacices za 4000e bas dobar komad.
Pitanje za sve koji imaju- odrzavaju bmw-a. Koje ulje da mu sipam (5w30), kog proizvodjaca i koja je cene okvirno, na koliko da mu menjam? drugar koji vozi bmwa 5 godina mi preporucuje neko ulje 1600din/litar i da menjam na 30000km. Jer ima neko bas dobrog majistora a da nije skup, tj da nije derikoza.?
Sta sve trebam da mu menjam-pogledam sobzirom da sam ga tek uzeo, do duse sa servisnom (pravom) :) uff...?

¹omik3 pusti brate na PP link ili neki info do tog bemera ?

PS. I HAVE A CUNNING PLAN ! ustvari imam dobru biznis ideju... koja je naravno osudjena da propadne :)

Kako npr. imamo agencije za nekretnine... neka skvojka ti pokaze stan koji si mogao sam da trazis ali da si sam trazio usao bi u 403 cumeza, majao se sa raznoraznim budalama, i potrosio brdo vremena...

zasto ne postoji agencija za trazenje automobila npr ?napravi se neka svoja baza sa dobrim kolima, za svakoga po nesto... znaci ko se razume u koliMa obidje, vidi, snimi dal je ok kilometraza i stanje vozila, sta ima da se ulozi i ...

Lepo ko nema vremena da se maje po placevima a + se i ne razume nesto preterano dodje i pogleda sta se nudi ili naglasi sta mu treba... i za 100-200 jura agencijske provizije dobije to sto mu treba... npr za mene stipsu bendza koja je u full stanju za 4000 soma :) ahahahah

jer gde god da odes 99% sve su prevaranti ili oce da zarade preko noci ... ok , ima i nas sto smo stipse i pilicari ali brate ni za 5000 nema da valja ... ili ima ali mora se ulozi jos 1000-2000 ... pa za te pare cu da teram stila jos 5 godina bez da ulazem by PIT :)

naravno izgradi se neka baza preporuka, i samo posteno...

mada kakvi smo verovatno bi se u nekom kratkom roku pojavilo 200 ovakvih agencija sa istim onima koji i sada prodaju :)

kako god ja potragu nastavljam a ako ne bude nista na prolece u svabiju ili svicu... pa kud puklo :)
Nema ga vise na oglasu- prodat je, ali ti kazem cekaj nemoj da zuris naciceas nesto dobro..
Ja sam se tako bio zalepio za neki bmw u 3 puta losijem stanju od ovog sto sam uzeo i drugar me ubedi da sacekam jos malo -isplatilo se...
Prosetaj u petak do bogoslovije na auto plac, stize im dosta automobila i ne vracaju km cak im ostaje i podignuta zbog carine jer od njih kupuju preprodavci, kada nadjes-ako nadjes neki auto pusti mi poruku da ti sredim bolju cenu... dovoze i krseve i dobre primerke a cene su im nize od ostalih placeva...
Na placu ima blavi 318d, vozio sam ga na dijagnostiku- nemoj da ga gledas :)
E za ovaj plac si u pravu,jer svakog dana tu prolazim i samo stignu tu ih malo operu i to je sve,a gledao sam par puta kod njih dobre aute,bila je bembara3 kupe siva 2001 godina ali mogu onako odokativno sto sam je ja odmeravao da kazem da je bio dobar primerak...

Sta ima nema nista

¹omik3

Citat: con3 poslato 10 Decembar, 2012, 21:47
http://www.polovniautomobili.com/oglas2627555/bmw_320/
Opasno se razmisljam za ovaj auto
Ma da li si lud toliko para da das..?
znam decka ciji to auto, slikan je sa profi fotoaparatom i kisobranima pa izgleda bas vhunski. Decka po ceo dan zovu za kola ali niko ne dolazi da pogleda auto, a realno ni ne vredi te pare...
evo ti ovaj auto http://www.polovniautomobili.com/oglas2752469/bmw_320/ , ima dobru opremu: polu koza mogucnost jos jednih felni koje su skinute sa bmw-a 2005to i vrh su, trokraki volan i m branik, en farovi itd... razlika je sto ima bolja sedista, nema navigaciju i jeftiniji je 2700e a da nema profi slike :) i ovaj drugi mi vozi drugar...
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo


Zeljkamp

Originalna navigacija je pravi sex za ugradnju jer moras ceo auto da rasturis da bi je instalirao kako treba. Majstorii koji znaju i hoce to da urade traze oko 200-300e za ugradnju. Mnogo bolja varijanta je kupovina multimedije koja izgleda kao fabricka i kosta oko 500-600e a daje mnogo vise mogucnosti od fabricke skalamerije.
TwinZ Auto & Moto

con3

Ja znam decka koji ce da ti ugradi dosta povoljnije od te cifre sto si naveo

Zeljkamp

Reci za koliko bi ugradio da prenesem drugaru sto hoce da ugradi fabricku? On mi je rekao za cifru koju sam naveo i koju su mu trazili. Cak sam bio prisutan kada je zvao jednog majstora i ovaj mu rekao 300e.
TwinZ Auto & Moto

bokilic

nije los ovaj sperovan dif na 7mici,gazi sneg ko luda,ubacio u onaj zimski mod,krece trecom..bogami fino , sa celestonima pozadi gazi smet,jako fino..
5tica mi isto gazi sneg lepo ali 7mica,mnogo bolje :)
brmmmm

con3

Citat: Zeljkamp poslato 11 Decembar, 2012, 14:18
Reci za koliko bi ugradio da prenesem drugaru sto hoce da ugradi fabricku? On mi je rekao za cifru koju sam naveo i koju su mu trazili. Cak sam bio prisutan kada je zvao jednog majstora i ovaj mu rekao 300e.
imas PP




bokilic

brmmmm


stefanalcatraz

¹omik3- ako oæe¹ urednu 46-cu 2003-4 do 200 000km ispod 5500+€ ne mo¾e¹ pronaæi kod nas,pa u Nemaèkoj su takve sve preko 5000€ sa 150 do 200 hkm pravih a ne montiranih

MIGE

ma ja volim bmw-a...od prvog modela do poslednjeg...nazalost,vozim ono sto moram a ne ono sto bih voleo...recimo,lep je meni i x3,x5,x6 i ne mogu reci da nije kvalitetan al nemaju oni neku istoriju sto se tice dzipova...kao da nemaju dusu..sta se meni svidja od dzipova to je ovo(izvinte na off-u)...i ovo je neko pomodarstvo al imaju i neku istoriju  [thumb_up]
http://www.polovniautomobili.com/oglas2278164/land_rover_range_rover_evoque_22_td4_pure/