Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

kad u bmw-u vidim mahagoni bilo sta dodje mi da se  [samoubistvo]

Zeljkamp

BMW 4 Series Coupe  [balavi]  [yahoo]  [balavi]























[klanjam_se]  [klanjam_se]  [klanjam_se]

TwinZ Auto & Moto

CBRR1


Kengur

Gde god forsiraju mahadoni povraca mi se... Setim odmah onih starih mecki....

Plazma Keks


Dragana friz


samo crno,ko¾a, eventualno neki detalji ali umereni
e, to se meni sviða  8)


http://auto.blog.rs/gallery/108/Lumma-BMW-X6M-9.jpg

UFF

nadrkan je i futuristicki ali ja bih ipak pre uzeo e92


con3

Jbt kakav auto dizajn cista 10 e sad ni ja nevolim mahagoni  ,sve se to da prelepiti sa karbon folijom :)

ranko

Lep nema sta...onako kako bmw zna... al ovo prevruto jelenskokozno plisano pufnasto nebo mi je malo  [povracanje] ... ko da je za nekog P.I.M.P-a

MIGE

ma bre,samo nesto njate...bmw 4 je vrrrr  [balavi] [balavi] [balavi]

sibin

odilcno izgleda auto, ali bih ipak voleo da vidim sa nekom drugom bojom unutra ova mi je svarno bezveze. neka crna ili crvena mozda.

Plazma Keks

taj enterijer mi je nekako za one amerikance sto furaju one kante od automobila sa drvenom oplatom duza karoserije. ne znam koji je model automobila, ali verovatno cete se setiti na koji auto mislim

Jefta

Kapiram da broj 4 dolazi izmedju 3 i 5, ali koja je poenta ove serije 4. Sa troje vrata ima i serija 3, a ako hoces bas nadrkan kupe uzmes seriju 6

Plazma Keks

pa kao sto imas audi A5, tako imas i seriju 4 kod BMW-a

sibin

Citat: Plazma Keks poslato 06 Decembar, 2012, 12:42
taj enterijer mi je nekako za one amerikance sto furaju one kante od automobila sa drvenom oplatom duza karoserije. ne znam koji je model automobila, ali verovatno cete se setiti na koji auto mislim

to se ne pravi preko 25g unazad, jos jedan  dokaz kako filmovi prave sliku o americi :P

Boban_m

Cisto sumnjam da ovakva unutrasnjost ide serijski uz seriju 4. Vidite onu etiketu "BMW individual" na sjedistu? Ovo lici na posebnu porudzbu kupca.

monsterbnt

jebo te fenseraje......za ovim BMW-om bi se sigurno svi okretali na ulici :D
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

Citat: sibin poslato 06 Decembar, 2012, 14:52
Citat: Plazma Keks poslato 06 Decembar, 2012, 12:42
taj enterijer mi je nekako za one amerikance sto furaju one kante od automobila sa drvenom oplatom duza karoserije. ne znam koji je model automobila, ali verovatno cete se setiti na koji auto mislim

to se ne pravi preko 25g unazad, jos jedan  dokaz kako filmovi prave sliku o americi :P
da, ali samo su amerkianci mogli da naprave takvu spodobu i da je voze... nema potrebe da mi tamo neki film stvara sliku o necemu sto vec postoji :P

ranko

Citat: ranko poslato 02 Decembar, 2012, 17:03
Citat: UFF poslato 27 Novembar, 2012, 12:54
:D

Uff... moze par pitanja... e46 150ks :

-koja je razlika u verzijama sa 5 i 6 brzina ( manual ) ? Potrosnja cenim da je manja ali ako imas malo vise informacija vezano za potrosnju i uopste da li bezati od 5 brzina ili ne ? jbg glupo mi je da propustim ako naleti dobar primerak sa 5 iako cu imati duze puteve sledecih godina ( cca 200km autoput +100 magistrala ... mada to i nije dugo... )

-jel ima saznanja kad brat bratu tetka tetki na e46 crkava zamajac, turbina itd ?

- Jel 150ks verzija ima kajis ili lanac ?

- na koliko se radi veliki servis i koliko kosta ?

- da li si usao u dusu bmw-u pa da npr mozes da provalis kada je losa turbina, zamajac, menjac, trap ? ( ovo te pitam ako mi bude trebala tvoja strucna pomoc u beogradu u zamenu za rostilj i pivo :) )

- Kako ti se cini stanje na slikama ovako odokativno ? Navedeno je da je presao 190.000 ( dokumentuju sa carinskom dekl. JCI ) :



ps. izvini sto te stalno jebavam sa pitanjima ali eto... dobar sam ckode, nisam za odbit' :)


Bio sa kumom da pogledamo bebmaru... spolja i unutra izgleda bas dobro, sitne ogrebotine ali na sivoj boji se jedva vide... cukan je napred, ali ne puno, zamenjen far ( 2011 ) i desno podkrilo... ali motor...

Uff ja ne znam kako zvuci bmw 320d, ali ono je IMT 539 ... za stila jtd kazu da je traktorcina neopevana po pitanju zvuka i treskanja ali kad smo upalili ja sam se totalno razocarao... to stekce kao 123, 300d i gore...

Turbina... ja takav pisak u zivotu nisam cuo... ne znam mozda na 320 tako i treba, mozda jaka turbina , ali bre ono nije normalno... pisti strasno...

Dimcina... kao nov akumulator, a upalio je posle 3-4 sekundi verglanja (trajalo je nije instant ) i krenuo da izbacuje belu ( nisam siguran da sam vido plavu ) dimcinu na auspuh... dodavanjem gasa samo se povecava i nije prestajala jedno 5 minuta... kum kaze dizne su cao zdravo najverovatnije... motor jeste bio na dodir hladan ali bas bre dimi...

a da... papucica gasa... gornja polovina je celava i iskrzana ko one tvoje gume na KTM-u sto mogu jos malo :) a papucice kocnice i kvalica gotovo nove... ja cucnuo , zagledam a prodavac pogled da vidi sta radim i nesto mi prica...

Mislim da ovaj primerak nije za mene...
Zakljucak... generalno nisam imao prilike da se upoznam ranije sa e46 ali... pored ove dresine , zagrejao sam se do jaaaajaaaa :)

Nastavljam potragu...

EDIT : EEEEE... evo linka da se neko slucajno ne zajebe... a da i Volvo na placu dimi ko furuna , a izgleda je neko trebao da dodje da je vidi pa je otisla put autoputa na produvavanje...  http://www.polovniautomobili.com/oglas2670379/bmw_320_d/ ... a i Mecka ciganka je na oko lepa ali subjektovnom procenom bez 400-500.000 nije...

mada i ja jedem govna... gde moze za 4000 bebmara u do jaja stanju... ali eto ponadah se :)

UFF