Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt



WOLVERINE

Ko hoce pravog BMW on ne razmisljs o reg... Zato i kupuje BMW.. Samo cobani razmisljaju o reg.. To mu dodje kao kad bi otusao da kupis Pagani Zondu i prodavca pitas koliko trosi na stokm... Normalno da ce ti pogledati o sabana i pokazati gde je EXIT iz salona.. Jer dovoljno je da pogledas sta i od BMW valja i vredi... ono sto uma ozbiljan agregat.. sve ostslo su taljige kao i svaki drugi auto.. BMW IMA DUSU ZA RAZLIKU OD DRUGIH...zato ga treba postovati...

UFF

To je tvoje misljenje
Moje je da o registraciji i potrosnji ne razmisljaju oni koji voze ferari, porche ili neku jos skuplju i egzoticniju marku
BMW je komercialna marka, auto kao i svaki drugi, to sto se on meni vise svidja nego audi ili mercedes ne znaci da je bolji od njih, a jak ili slab agregat sasija je ista, enterijer je isti tako da ta tvoja tvrdnja da samo jake kubikaze nesto vrede ne prolazi

WOLVERINE



Sto se bre sad ti nasao prozvanim... Ne razumem... Sta je.... sibaju te kompleksi iz detinjstava, visina... Jbt u svakom postu se pre poznas...Sta ti si otvorio temu pa moramo da pisemo sta se tebi svidja.. tvoj forum pa mora da bude kako ti kazes... ne razumem.. sjasi...jbt... Ka sto rekoh tamo negde u nekoj temi... tvoja percepcija doseze 20 slova azbuke i tu staje... Svi pravi ljubitelji BMW se trude da kupe savrsenstvo u automobilizmu. a to je BMW... i sad si ti jedini pametan BMW znak sa ficin motorom.. to je tvoja muka a ne tudja... Moj drugar dao za kocku M3 ili ti 318is sa dvoje vrata 10000 i za M5 Nimburing 8000 i za Z3 M 12000 i sve to napakovao u kocku.. I sta sad je on debil... ma daj bre... bili smo na BMW open day na navaku kada su paradirale M klase.... znas oko cega su se ljudi skupili... ne oko M6 nego oko njegove kocke...

Pa pogledaj po oglasima ovde i tamo.... Taljiga 2.0 dilez ili nedaj boze lomotina 1.8 d vrede kao i svaki drugi auto te klase... Ali ne vredi ti si od tog zapazanja operisan... Hteo sam reci da bilo koji 330 ili 530 je bolji i skuplji od bilo kog audija ili mercedesa u klasi... i dva puta kvalitetniji... O M klasi necu ni da pricam posto je dostigla vrhunac u auto industiji a o tjuniranim poput AC SHNICERA I HRTIGE necu ni da pricam.... samo statistika i testovi kazu da su svi S ili RS ili AMG daleko od njih... Proslo je vreme kad je Mercedes pravio automobile a svi drugi bili kola.... 

Andreja

Citat: WOLVERINE poslato 19 Novembar, 2012, 17:59
Ko hoce pravog BMW on ne razmisljs o reg... Zato i kupuje BMW.. Samo cobani razmisljaju o reg.. To mu dodje kao kad bi otusao da kupis Pagani Zondu i prodavca pitas koliko trosi na stokm... Normalno da ce ti pogledati o sabana i pokazati gde je EXIT iz salona.. Jer dovoljno je da pogledas sta i od BMW valja i vredi... ono sto uma ozbiljan agregat.. sve ostslo su taljige kao i svaki drugi auto.. BMW IMA DUSU ZA RAZLIKU OD DRUGIH...zato ga treba postovati...

Ne bih se slo¾io, balavim na starije BMW automobile i prilièno se razumem u njih (mo¾e se reæi da sam fanatièan donekle), trenutno bih najradije uzeo kocku m20b25 ali eto, po¹to sam èoban i racionalno razmi¹ljam, znam da to sebi ne mogu da priu¹tim sad. Da ne prièam o E30 M3, E34 M5 3.8, E24 M6 i tako dalje.

A ti ako toliko voli¹ BMW, onda æe¹ po¹tovati i njegovu istoriju, tradiciju (koju su usrali X serijom, jedinicom, peticom GT i tako dalje), neæe ti biti bitno da li je motor u njemu 1.6 ili 5.0... Jeste lepo imati vi¹e snage i obrtnog momenta uz lep¹i zvuk ali ne mo¾e¹ da ka¾e¹ da si ljubitelj BMWa a da sere¹ po slabijim izdanjima.

Iz tvog poslednjeg posta bih izvukao i ovo "Hteo sam reci da bilo koji 330 ili 530 je bolji i skuplji od bilo kog audija ili mercedesa u klasi... i dva puta kvalitetniji". Cena nije merodavna a i izjava da je BMW dva puta kvalitetniji od najljuæih rivala je sme¹na. Revidiraj malo svoj stav :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

Citat: WOLVERINE poslato 19 Novembar, 2012, 18:33


Sto se bre sad ti nasao prozvanim... Ne razumem... Sta je.... sibaju te kompleksi iz detinjstava, visina... Jbt u svakom postu se pre poznas...Sta ti si otvorio temu pa moramo da pisemo sta se tebi svidja.. tvoj forum pa mora da bude kako ti kazes... ne razumem.. sjasi...jbt... Ka sto rekoh tamo negde u nekoj temi... tvoja percepcija doseze 20 slova azbuke i tu staje... Svi pravi ljubitelji BMW se trude da kupe savrsenstvo u automobilizmu. a to je BMW... i sad si ti jedini pametan BMW znak sa ficin motorom.. to je tvoja muka a ne tudja... Moj drugar dao za kocku M3 ili ti 318is sa dvoje vrata 10000 i za M5 Nimburing 8000 i za Z3 M 12000 i sve to napakovao u kocku.. I sta sad je on debil... ma daj bre... bili smo na BMW open day na navaku kada su paradirale M klase.... znas oko cega su se ljudi skupili... ne oko M6 nego oko njegove kocke...

Pa pogledaj po oglasima ovde i tamo.... Taljiga 2.0 dilez ili nedaj boze lomotina 1.8 d vrede kao i svaki drugi auto te klase... Ali ne vredi ti si od tog zapazanja operisan... Hteo sam reci da bilo koji 330 ili 530 je bolji i skuplji od bilo kog audija ili mercedesa u klasi... i dva puta kvalitetniji... O M klasi necu ni da pricam posto je dostigla vrhunac u auto industiji a o tjuniranim poput AC SHNICERA I HRTIGE necu ni da pricam.... samo statistika i testovi kazu da su svi S ili RS ili AMG daleko od njih... Proslo je vreme kad je Mercedes pravio automobile a svi drugi bili kola.... 

Ti si Darko prso s'mozgom  [ludak]  nije ti dala zena, potrosila sve pare na skupe cizme ili ti se opet ukocila ledja?

Nisam se nasao prozvanim vec sam napisao svoje misljenje ( kao sto si i ti, iako me jesi prozvao zato sto sam ja pisao o potrosnji kad je agragat od 3000-5000ccm a ti si dosao da vredjas kako samo cobani misle o tome) moze to normalno da se napise da ti smtras da bmw velike kubikaze nije za one koji misle o ekonomicnosti auta (ali onda za njih nije ni jedan auto velike kubikaze a ne samo bmw zar ne?)

Za kpomplimente za percepciju i komplexe necu da te banujem vec da ti se zahvalim da ne bude da moras da pises samo ono sto se meni svidja, mozes da pises sta hoces ali nije lepo da vredjas... pogotovo ne svoje prijatelje a ja te za dobrog prijatelja smatram

Sto sto spominjes komplexe i visinu? kakve to veze ima sa temom? jel sam ja tebi rekao da imas komlex teniske loptice i da te lakse preskociti nego obici? nisam jer to nije lepo i rasprava se dobija argumentima i dokazima svojih tvrdnji a ne uvredama sagovornika jer si time upravo i pokazao svoju inteligenciju a meni si nasao da pricas o percepciji i azbuci.

Jer sto se inteligencije tice mogu kitu na panj da stavim da cu svaki test inteligencije da resim za krace vreme i sa boljim rezultatom od tebe (i ovo za razliku od onog tvog nije bila uvreda vec konstatacija)

A sto se tice bmw-a ja ga bar VOZIM sad i vozio sam ga od svog prvog auta pa do dan danas a ti samo pricas  [blahblah] te ces da kupis peticu, te ces da kupis X5 a uvek neki opel ili reno teras  [rofl]

I hvalis se sa time sto je tvoj ortak kupio taj i taj bmw?  [facepalm]

Evo gasin tata je kupio 4 bmw-a 2 motora i 2 automobila   [rofl]   pa?? jel on sad ljubitelj ili jednostavno trguje sa vozilima?

Ako te bas interesuje ja bmw vozim zbog izgledaja i osecaja, svidja mi se kako izgleda spolja i svidja mi se kakav je osecaj kad sednem u njega, zato sam i sredjivao exterijer i enterijer da meni odgovara (ako hoces da se trkas ima dosta brzih vozila od bmw-a)
Ne treba mi auto da bi se kurcio, trkao i placao kazne, imam motor za to, (autom ne mozes da bezis pandurima niti ce da te preskoce kad naidjes na radar) kome treba taj neka kupi V12 ili sta god zeli ali vidim da si i ti na opelu i dalje i to uvek dizelu tako da nemoj molim te nista ti o bmw-u i njegovoj ceni da mi pricas, ili dovedi tog ortaka na forum ili idi vozi se u vektri, puntu, meganu.. a ja cu i dalje da budem coban i da vozim svoj slab bmw 318d i da mi ostanu pare za jos 4 mlada motora koja imam pored njega

Svako bira ono sto vise voli, gde je tvoj motor? Gde je ducati zbog kojeg smo trebali da zakljucamo temu? kupio si ga sebi ili je i njega kupio tvoj drugar?

I zaboravio si da ljubitelj ili fanatik nije onaj koji ima pare vec onaj koji ih stvarno i iskreno voli, verujem da Andreja koji je realno jos dete zna 3x vise o bmw-ima od tog tvog ortaka koji ima kintu za M5 i Z3

Eto danas sam cbrr1-a zamolio da oboje iskuliramo da se ne napusavamo na forumu jer ce iz zajebancije da proizadje sranje i da jebena tastatura moze da sjebe prijateljstvo a on se cudio sto sam mu to napisao kad se "samo salimo"

E pa evo i ja sam se sad "samo nasalio" tj odgovorio na tvoj post i jos se maximalno trudio da budem kulturan i uzdrzan a zamisli kako bi bilo da se ne trudimo i da li bi i to bila sala?

Zar nije bolje da sve to kazemo jedan drugom u lice uz pivo nego da se ko retardi dopisujemo na forumu?

WOLVERINE

#1587
Citat: Andreja poslato 19 Novembar, 2012, 20:03
Citat: WOLVERINE poslato 19 Novembar, 2012, 17:59
Ko hoce pravog BMW on ne razmisljs o reg... Zato i kupuje BMW.. Samo cobani razmisljaju o reg.. To mu dodje kao kad bi otusao da kupis Pagani Zondu i prodavca pitas koliko trosi na stokm... Normalno da ce ti pogledati o sabana i pokazati gde je EXIT iz salona.. Jer dovoljno je da pogledas sta i od BMW valja i vredi... ono sto uma ozbiljan agregat.. sve ostslo su taljige kao i svaki drugi auto.. BMW IMA DUSU ZA RAZLIKU OD DRUGIH...zato ga treba postovati...

Ne bih se slo¾io, balavim na starije BMW automobile i prilièno se razumem u njih (mo¾e se reæi da sam fanatièan donekle), trenutno bih najradije uzeo kocku m20b25 ali eto, po¹to sam èoban i racionalno razmi¹ljam, znam da to sebi ne mogu da priu¹tim sad. Da ne prièam o E30 M3, E34 M5 3.8, E24 M6 i tako dalje.

A ti ako toliko voli¹ BMW, onda æe¹ po¹tovati i njegovu istoriju, tradiciju (koju su usrali X serijom, jedinicom, peticom GT i tako dalje), neæe ti biti bitno da li je motor u njemu 1.6 ili 5.0... Jeste lepo imati vi¹e snage i obrtnog momenta uz lep¹i zvuk ali ne mo¾e¹ da ka¾e¹ da si ljubitelj BMWa a da sere¹ po slabijim izdanjima.

Iz tvog poslednjeg posta bih izvukao i ovo "Hteo sam reci da bilo koji 330 ili 530 je bolji i skuplji od bilo kog audija ili mercedesa u klasi... i dva puta kvalitetniji". Cena nije merodavna a i izjava da je BMW dva puta kvalitetniji od najljuæih rivala je sme¹na. Revidiraj malo svoj stav :)

Brate i tebe jebe percepcija i situacija u zemlji... naravno kriza.....   a i manje kontas od uffka........


Evo ti par linkova pa uporedi sam o cemu pricam.. iskreno mrzime da tupim sa vama strucnjacima o BMW a ja sam ih rasturio i napakovao bar 20kom koje kakvih... a moj drugar koji je vlasnik ove M KOCKICE je presta da broji jos pre 10 god....

MERCEDES AMG 2008....


http://suchen.mobile.de/auto-inserat/mercedes-benz-c-30-amg-automat-serwis-aso-3-0-benzyna-230km-warszawa/160572344.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=17200&makeModelVariant1.modelId=25&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine
AUDI S4 2001

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/audi-s4-top-zustand-navi-recaro-leder-carbon-bose-berlin/170407477.html?lang=de&pageNumber=3&__lp=4&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=45&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.makeId=1900&makeModelVariant2.modelId=20&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.makeId=17200&makeModelVariant3.modelId=25&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxFirstRegistrationDate=2001-12-31&negativeFeatures=EXPORT

BMW M3 2001

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-m3-vollausstattung-neuzustand-xenon-navi-leder-altenstadt-oberau/167935704.html?lang=de&pageNumber=4&__lp=4&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=45&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.makeId=1900&makeModelVariant2.modelId=20&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.makeId=17200&makeModelVariant3.modelId=25&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxFirstRegistrationDate=2001-12-31&negativeFeatures=EXPORT

I NARAVNO KOCKA 320IS....

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-320is-leder-italo-m3-pronsfeld/154940091.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.modelDescription=is&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&negativeFeatures=EXPORT

Zasto je ova konkurencija toliko ne konkurentna? I sa kvalitetom, cenom, performansama.......itd.....  A vi i dalje balavite na 3.0....4.0.....5.0... na M i onda kupis taljigu sa BMW znakom zato sto je tuki mali......    odrastite........
 Ma jebem ih usta glupa svabska..... mi Srbi smo naj pametniji......  

Sto se tice BMW serie 5 GT.... to je stvar ukusa... NIJE BMW ZA SVAKOG....  

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

WOLVERINE

#1589
Citat: UFF poslato 19 Novembar, 2012, 20:25
Citat: WOLVERINE poslato 19 Novembar, 2012, 18:33


Sto se bre sad ti nasao prozvanim... Ne razumem... Sta je.... sibaju te kompleksi iz detinjstava, visina... Jbt u svakom postu se pre poznas...Sta ti si otvorio temu pa moramo da pisemo sta se tebi svidja.. tvoj forum pa mora da bude kako ti kazes... ne razumem.. sjasi...jbt... Ka sto rekoh tamo negde u nekoj temi... tvoja percepcija doseze 20 slova azbuke i tu staje... Svi pravi ljubitelji BMW se trude da kupe savrsenstvo u automobilizmu. a to je BMW... i sad si ti jedini pametan BMW znak sa ficin motorom.. to je tvoja muka a ne tudja... Moj drugar dao za kocku M3 ili ti 318is sa dvoje vrata 10000 i za M5 Nimburing 8000 i za Z3 M 12000 i sve to napakovao u kocku.. I sta sad je on debil... ma daj bre... bili smo na BMW open day na navaku kada su paradirale M klase.... znas oko cega su se ljudi skupili... ne oko M6 nego oko njegove kocke...

Pa pogledaj po oglasima ovde i tamo.... Taljiga 2.0 dilez ili nedaj boze lomotina 1.8 d vrede kao i svaki drugi auto te klase... Ali ne vredi ti si od tog zapazanja operisan... Hteo sam reci da bilo koji 330 ili 530 je bolji i skuplji od bilo kog audija ili mercedesa u klasi... i dva puta kvalitetniji... O M klasi necu ni da pricam posto je dostigla vrhunac u auto industiji a o tjuniranim poput AC SHNICERA I HRTIGE necu ni da pricam.... samo statistika i testovi kazu da su svi S ili RS ili AMG daleko od njih... Proslo je vreme kad je Mercedes pravio automobile a svi drugi bili kola....  

Ti si Darko prso s'mozgom  [ludak]  nije ti dala zena, potrosila sve pare na skupe cizme ili ti se opet ukocila ledja?

Nisam se nasao prozvanim vec sam napisao svoje misljenje ( kao sto si i ti, iako me jesi prozvao zato sto sam ja pisao o potrosnji kad je agragat od 3000-5000ccm a ti si dosao da vredjas kako samo cobani misle o tome) moze to normalno da se napise da ti smtras da bmw velike kubikaze nije za one koji misle o ekonomicnosti auta (ali onda za njih nije ni jedan auto velike kubikaze a ne samo bmw zar ne?)

Za kpomplimente za percepciju i komplexe necu da te banujem vec da ti se zahvalim da ne bude da moras da pises samo ono sto se meni svidja, mozes da pises sta hoces ali nije lepo da vredjas... pogotovo ne svoje prijatelje a ja te za dobrog prijatelja smatram

Sto sto spominjes komplexe i visinu? kakve to veze ima sa temom? jel sam ja tebi rekao da imas komlex teniske loptice i da te lakse preskociti nego obici? nisam jer to nije lepo i rasprava se dobija argumentima i dokazima svojih tvrdnji a ne uvredama sagovornika jer si time upravo i pokazao svoju inteligenciju a meni si nasao da pricas o percepciji i azbuci.

Jer sto se inteligencije tice mogu kitu na panj da stavim da cu svaki test inteligencije da resim za krace vreme i sa boljim rezultatom od tebe (i ovo za razliku od onog tvog nije bila uvreda vec konstatacija)

A sto se tice bmw-a ja ga bar VOZIM sad i vozio sam ga od svog prvog auta pa do dan danas a ti samo pricas  [blahblah] te ces da kupis peticu, te ces da kupis X5 a uvek neki opel ili reno teras  [rofl]

I hvalis se sa time sto je tvoj ortak kupio taj i taj bmw?  [facepalm]

Evo gasin tata je kupio 4 bmw-a 2 motora i 2 automobila   [rofl]   pa?? jel on sad ljubitelj ili jednostavno trguje sa vozilima?

Ako te bas interesuje ja bmw vozim zbog izgledaja i osecaja, svidja mi se kako izgleda spolja i svidja mi se kakav je osecaj kad sednem u njega, zato sam i sredjivao exterijer i enterijer da meni odgovara (ako hoces da se trkas ima dosta brzih vozila od bmw-a)
Ne treba mi auto da bi se kurcio, trkao i placao kazne, imam motor za to, (autom ne mozes da bezis pandurima niti ce da te preskoce kad naidjes na radar) kome treba taj neka kupi V12 ili sta god zeli ali vidim da si i ti na opelu i dalje i to uvek dizelu tako da nemoj molim te nista ti o bmw-u i njegovoj ceni da mi pricas, ili dovedi tog ortaka na forum ili idi vozi se u vektri, puntu, meganu.. a ja cu i dalje da budem coban i da vozim svoj slab bmw 318d i da mi ostanu pare za jos 4 mlada motora koja imam pored njega

Svako bira ono sto vise voli, gde je tvoj motor? Gde je ducati zbog kojeg smo trebali da zakljucamo temu? kupio si ga sebi ili je i njega kupio tvoj drugar?

I zaboravio si da ljubitelj ili fanatik nije onaj koji ima pare vec onaj koji ih stvarno i iskreno voli, verujem da Andreja koji je realno jos dete zna 3x vise o bmw-ima od tog tvog ortaka koji ima kintu za M5 i Z3

Eto danas sam cbrr1-a zamolio da oboje iskuliramo da se ne napusavamo na forumu jer ce iz zajebancije da proizadje sranje i da jebena tastatura moze da sjebe prijateljstvo a on se cudio sto sam mu to napisao kad se "samo salimo"

E pa evo i ja sam se sad "samo nasalio" tj odgovorio na tvoj post i jos se maximalno trudio da budem kulturan i uzdrzan a zamisli kako bi bilo da se ne trudimo i da li bi i to bila sala?

Zar nije bolje da sve to kazemo jedan drugom u lice uz pivo nego da se ko retardi dopisujemo na forumu?


Vidi znas koliko ce da me zaboli tiku ako me banujes... [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]. ja nemam kompleksa od toga... [ludak] [ludak]  da kad me baniju na BLOW JOBU otvorim svoj forum da bih bio glavni jer tamo nisam mogao... nije mi mali....   [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]

Vidi dobro znas da imam izreku da AKO NEMAS PARE ZA BMW KUPI OPELA ILI NEKU TALJIGU... ja to i uradim... i sad vozim VECTRU SA 2.2 DTI motorom i boli me tuki da li reg 100e ili 400e...ja sam svom kurcu ispunio CEF...  ne kupujem lomotinu od BMW samo da bih rekao da vozim BMW. [ludak] [ludak]  [thumb_down] [thumb_down] .. nazalost nemam dovoljno novca za dvoje dece, zenu, motor, splav, gliser, i da se hvalim... Za razliku od tebe koji je vise vozio SALETOVIH  zodiac...  BMWova nego svojih.... isto tako i sa motorima... I ISTO TAKO SE HVALIS... kitis tudjim perjem....  

 vidi ODRASTI I TI.....

U ovoj temi sam zavrsio.........  

    I dalje mislim da su samo ovo BMWji........


http://www.bmwcoop.com/wp-content/images/2011/09/bmw-m3.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-hsWNArYNixs/TqC9u55sjTI/AAAAAAAAADE/EisinfgfYoY/s1600/bmw-m5-64.jpg

http://www.sportscaradvisors.com/wp-content/uploads/2008/11/bmw-lightweight-e36-m3-ltw.jpg

http://farm9.staticflickr.com/8453/8068735477_eb1f05b3f5_z.jpg

http://content2-foto.inbox.lv/albums47361478/kristapszips/m5-3/Picture-021.sized.jpg  3.8 M5...


UFF

Pa da, dosao, iznapusavao sve, okacio linkove od nekih vozila od 20.000e i zavrsio sa temom  :wtf:  ima smisla
E objasnio si nam za sve pare :)

Opet pokusavas da vredjas cime potvrdjujes ono sto sam rekao za inteligenciju i normalnu komunikaciju a osnivanje foruma ako zelis da znas nije cak bila ni moja ideja vec malog stefana kome sam rekao: "ma daj bre ko ce da se drka sa tim, registruje domen i placa hosting" a onda me je on spojio sa gasom koga tad nisam ni poznavao a on je vec imao sajt moto-vesti pa smo resili da ga otvorimo iz zajebancije... nismo ni planirali ni ocekivali da nastane ovo...

I qrac ne raste od bmw-a trojke koju sam ja uvek vozio jer mi veci ne treba, vec od X5 ili X6.. eventualno i od M6
A jesu neki bili saletovi i neke sam odkupio od njega a neke samo prodavao (kao i neki motori takodje kad smo vec kod toga) ali to nije poenta ja sam samo napisao sta sam vozio i sa cime imao iskustva a bmw vozim od kad sam polozio voznju zato sto ga volim, prvi mi je bio M50 sestak, benzinac sa 2000ccm i 150hp i meni nista jace od toga ne treba, imao sam i jace ali mi stvarno nije bilo potrebno, to valjda treba samo trkacima a ako nisi trkac i hoces jace e onda sigurno kao sto ti kazes imas malu karu :D

CBRR1

A sad lepo obojica nesto da karate...!!!!!

UFF

nasli se veceras i izdrkali jedan drugom u BMW-u naravno :)
sad nam je do 00

Kengur


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Major

Citat: UFF poslato 19 Novembar, 2012, 21:02
I qrac ne raste od bmw-a trojke koju sam ja uvek vozio jer mi veci ne treba, vec od X5 ili X6.. eventualno i od M6

I meni posle neveruju kad kazem da qrac moze da poraste ;D

Lazic

Citat: UFF poslato 19 Novembar, 2012, 22:19
nasli se veceras i izdrkali jedan drugom u BMW-u naravno :)
sad nam je do 00

:o :o :o


stefanalcatraz