Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1

Citat: UFF poslato 28 Oktobar, 2012, 02:08
[srednjiprst]

ne znam koliko para da imam vozio bi Z4

smekerski auto

M6,X6 je cisto kurcenje bezrazlozno nepotrebno siledzijsko seljacko

Ako vec noces pravi M onda je to M3 ili M5   

cemu X6 uopste sluzi koji qrac?
Jesi dobro,idi meri temperaturu,pa ti pljujes po BMWu..aaaaaaaaaaa  :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Kengur

ma isti kurac, i taj z4 je izdrkavanje ako tako gledas... samo neko gotivi dzipa a neko dvosed...  da imams ili imamo toliko para vozili bi i jedno i drugo. :)

UFF

to je sve go qrac

pre neki dan je do mene bio neko sa zatvorenom putnickom verzijom ovog prevoza i na mene je ostavilo jebeno jak utisak  :o

jebe ti se za rupe, lezece policajce a vala i za ostale ucesnike u saobracaju

sranje je sto nije luxuzno kao bmw ali moze sve sto bmw ne moze i bole te bas qrac ako ga negde oceses i ogrebes, gazis sve pred sobom, samo pun gas

http://www.junglefenderflares.com/news/wp-content/uploads/2009/11/toyota-pick-up-mk3-hilux-fender-flares.jpg

borkos

Ja bi vako nesto da imam para...

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

nano

Ima jedan u ns, jos podignut, predpostavljam da je vesanje aftermarket... Gril je ogroman, pregazio bi jugera ne bi ga osetio... :D


borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

CBRR1


Bori¹a

zato sto valjda nema u koju kategoriju da spada..
kod mene u gradu ima jedan kadilak, ogroman americke tablice..

Milomir27

bas tako,registrujes kao kamion,cbrr bi naravno kao poljoprivrednu masinu na zelene tablice :)

CBRR1

Citat: Milomir27 poslato 28 Oktobar, 2012, 11:04
bas tako,registrujes kao kamion,cbrr bi naravno kao poljoprivrednu masinu na zelene tablice :)
po mojoj proceni staje iza 19 ovaca...

Plazma Keks

Citat: Bori¹a poslato 28 Oktobar, 2012, 11:03
zato sto valjda nema u koju kategoriju da spada..
kod mene u gradu ima jedan kadilak, ogroman americke tablice..
ne lupetaj. svako vozilo ima fabricku specifikaciju u koju klasu spada, da li je teretno vozilo itd...

@Uff
sad znas zasto obozvam pikapove ;D


Kengur

UFFe zabrinjavas me :D

O tome sam pricao bas kad smo potezali pricu oko pick up va....
Bukvalno jebe ti se za sve :) Za nase puteve prava stvar. Jedino je malo nezgodan za grad...

UFF

ma ne volim pickupove, koji ce mi kurac da vucem pola otvorenog prostora koji ne koristim
ovaj dosao zatvoren
putnicka verzija
spolja izgleda do jaja
problem je jedino sto je unutra socijala al jbg ne moze sve da da bude pristupacno sa cenom
ovaj gore sto sam okacio ne bi trebao da ubija previse ni sa registracijom ni sa potrosnjom
i boli me bas sto je problem za po gradu samo bi ga po gradu i vozio inace mi ne treba
nije to za put a na off ne idem
treba mi za rupe otvorene sahtove lezece policajce i da zamenim prvenstvo desne strane sa prvenstvom jaceg :D

MIGE


Bori¹a

i onaj dodge ram od 2003 pa do najnovijeg modela je unutra stvarno socijala, zato ovaj 2013 spejs satl :)

Kengur

Citat: UFF poslato 28 Oktobar, 2012, 14:42
ma ne volim pickupove, koji ce mi kurac da vucem pola otvorenog prostora koji ne koristim
ovaj dosao zatvoren
putnicka verzija
spolja izgleda do jaja
problem je jedino sto je unutra socijala al jbg ne moze sve da da bude pristupacno sa cenom
ovaj gore sto sam okacio ne bi trebao da ubija previse ni sa registracijom ni sa potrosnjom
i boli me bas sto je problem za po gradu samo bi ga po gradu i vozio inace mi ne treba
nije to za put a na off ne idem
treba mi za rupe otvorene sahtove lezece policajce i da zamenim prvenstvo desne strane sa prvenstvom jaceg :D

Veruj mi da bi poceo da ga koristis, odjednom bi te svi zvali im nesto preteras :D

Problem kod starijih japanera sto su unutra socijala totalno...  A kod nas nisu jeftini nikako... Poslednji koji sam video na oglasu bio je 5000e....

Plazma Keks

ni sa registracijom ni sa potrosnjom!?!?! da li si ti normalan? registracija je bar 35000din, a potrosnja je bar 9l
sto se tice startnosti, nemoj ocekivati kao kod BMW-a, jer su uglavnom podeseni da u startu ima veliki obrtni moment, a posle je puvanjak.
ovaj na tvom linku je automatik pa ce te postedeti stalnog saltanja jer manulelni imaju kratak prenos

CBRR1

Citat: Plazma Keks poslato 28 Oktobar, 2012, 15:01
ni sa registracijom ni sa potrosnjom!?!?! da li si ti normalan? registracija je bar 35000din, a potrosnja je bar 9l
sto se tice startnosti, nemoj ocekivati kao kod BMW-a, jer su uglavnom podeseni da u startu ima veliki obrtni moment, a posle je puvanjak.
ovaj na tvom linku je automatik pa ce te postedeti stalnog saltanja jer manulelni imaju kratak prenos
35000 puno..joooj budale....