Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


UFF

 [srednjiprst]

[attachment deleted by admin]


CBRR1


UFF



Kengur


UFF

i automatski menjac  (i da vrati originalnu boju felnama)

CBRR1


Plazma Keks

cudno, ja sam mislio da automobili te klase imaju 6 brzina...

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto


Kengur

Evo vam jedan primerak... Vozi ga drugarov kum iz svice... Drugar kaze da je govno neopevano u odnosu cena kvalitet... Meni je spejs satl :)
Dok recimo 645 koji je posedovao tvrdi da je drkanje. (Da me ne napadne UFF kako serem po bmw u :) Doduse ovaj drugar vozi i dalje audiciju :) )
Inace, jos jedan drugar poseduje X6... Ista tvrdnja za to da je previse para za premalo muzike.. Pre toga vozio Q7 i tvrdi da je mnogo bolja investicija...

Kengur

Evo vam 645 samo ove dve slike sam iskopao. Doduse nisam imao prilike da ga probam ili da se provozam, bio sma u FR, a on ga posle metar dana zalivadio u nekoj kombinaciji...

ЯЭВОЛУТИОН

Pa sto je drugar kupovao x6 kad je q7 bolji.....da se kurci....ne vidim drugi razlog...ili za trgovinu...
Kolicina pare nije merodavna nikada za ono sto kvalitativno dobijes...placas mnogo stvari osim kvaliteta....imidz, brend, opremu, nepotrenu opremu koja je fancy.....kraja nema.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Pa zato sto je q7 omlatio dva puta... Onda mu izleti x6 nesto jeftinije uz dva kamiona sto je pazario preko pa ga je uzeo... U isto vreme je imao oba, onda q7 otisao za stan... A izgleda da ce i x6. razocarao se poprilicno u 6cu... Za god dana sve zivo lupa na trapu... A auto bukvalno nov bio kad ga je doterao... Daleko od toga da je los, ali kaze da ne vredi tih para...

ЯЭВОЛУТИОН

ne vredi ni Q7...probao .....generalno mi se ne svidjaju ti pokusaju urbanog terenca....luksuzni a neupotrebljivi za bilo sta osim asvalta prekrivenog snegom. Za njih je Land cruiser vozilo buducnosti...pa cak i onaj iz 2000.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Pazi kad me apsolutno ne interesuje kakvi su x6, m6 , q7 i ostala nepotrebna izdrkavanja
i da imam pare ne bi to nikad vozio

CBRR1

Citat: UFF poslato 28 Oktobar, 2012, 01:06
Pazi kad me apsolutno ne interesuje kakvi su x6, m6 , q7 i ostala nepotrebna izdrkavanja
i da imam pare ne bi to nikad vozio
Lazes kucko lazes...

UFF

 [srednjiprst]

ne znam koliko para da imam vozio bi Z4

smekerski auto

M6,X6 je cisto kurcenje bezrazlozno nepotrebno siledzijsko seljacko

Ako vec noces pravi M onda je to M3 ili M5   

cemu X6 uopste sluzi koji qrac?