Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

Drag race je za picke.
Zato vi vozite bmw ;)

Zeljkamp

Kengure, jesi li odgledao ceo klip?
TwinZ Auto & Moto

Kengur

nisam ni pogledao nit me zanima. :) Trenutno imam bolju zanimaciju... Alkohol. :)

UFF

nisi ni odgledao a komentarises
evo ti -

Kengur

vi ste ozbiljne zrtve marketinga. Ako tvrdite da zadnji pogon bolje drzi krivinuu od kvatra, onda se povlacim jer ste pristrasni. Svi ti testovi ni za kurac nisu, jer u se retko kojo poklapa, ko vise plati taj je bolji. Ne kazem koja je marka bolja jer realno sva nova kola su drkanje jer je sve to otislo predaleko i samo je pitanje kome koja marka lezi vise. Sto se mene tice, mozete da kazete da zivite u diznilendu ja se slazem. :)

pit



To se zove agresivni marketing ,,,deluje na hipofizu.A  odatle ode sve u pm.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kengur poslato 21 Oktobar, 2012, 02:12
vi ste ozbiljne zrtve marketinga. Ako tvrdite da zadnji pogon bolje drzi krivinuu od kvatra, onda se povlacim jer ste pristrasni. Svi ti testovi ni za kurac nisu, jer u se retko kojo poklapa, ko vise plati taj je bolji. Ne kazem koja je marka bolja jer realno sva nova kola su drkanje jer je sve to otislo predaleko i samo je pitanje kome koja marka lezi vise. Sto se mene tice, mozete da kazete da zivite u diznilendu ja se slazem. :)
Nije fora u pogunu vec u tezini ....ne znam kako da ti objasnim....kod reli vozila gde se vozi po losoj podlozi u poslednje vreme svi voze 4x4...ali to je quatro sa poprilicnim sperom i ukljucen je non stop. Masa kola je redukovana maksimalno i raspored tezina je idealan. Ta trkama turistickih automobila, formuli 1, nascaru, skoro svi voze samo prednji ili zadnji pogon..... na pisti i oni dovoljno dobro drze krivinu, a masa vozila je dosta manja....tako da se ne moze postaviti nikako pitanje sta bolje drzi krivinu, vec sta je u kojim uslovima bolje.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ripley

Ova reklama je ocigledno pristrasna, prvo spominje da je razlika u ceni 10000 funti, a onda da je bmw 37000, a audi 40000. Spominje da ne moze namestiti sedista po visini, niti volan kod Audija, da je uzasan polozaj sedenja. Slazem se da pojedini Audijevi modeli su neudobni pozadi,ali napred je Audi fantastièan. Totalno neobjektivna reklama u korist BMW. Ne postavljam pitanje da li je bolji RS ili M, oba su fantastièna, ali samo limuzine. M3 ili RS4, pa na gore.

A sto se tice pogona, tu ne gledam auta za trke, veæ za svakodnevnu upotrebu jednog proseènog vozaèa, 4x4 je uvek bolji u krivni od prednjeg ili zadnjeg, ali je problem sto sporije ubrzava na pravcima. Ja lièno obozavam zadnju vuèu jer ako si veæ kupio auto od 300 i kusur konja, zadnja vuèa je pravi pogodak.

Plazma Keks

koliko znam, pogon na sva cetiri bolje ubrzava, od prednjeg ili zadnjeg pogona.

Ripley

u startu da, ali kasnije itekako zaostaje

Kengur

Citat: revolution poslato 21 Oktobar, 2012, 15:11
Citat: Kengur poslato 21 Oktobar, 2012, 02:12
vi ste ozbiljne zrtve marketinga. Ako tvrdite da zadnji pogon bolje drzi krivinuu od kvatra, onda se povlacim jer ste pristrasni. Svi ti testovi ni za kurac nisu, jer u se retko kojo poklapa, ko vise plati taj je bolji. Ne kazem koja je marka bolja jer realno sva nova kola su drkanje jer je sve to otislo predaleko i samo je pitanje kome koja marka lezi vise. Sto se mene tice, mozete da kazete da zivite u diznilendu ja se slazem. :)
Nije fora u pogunu vec u tezini ....ne znam kako da ti objasnim....kod reli vozila gde se vozi po losoj podlozi u poslednje vreme svi voze 4x4...ali to je quatro sa poprilicnim sperom i ukljucen je non stop. Masa kola je redukovana maksimalno i raspored tezina je idealan. Ta trkama turistickih automobila, formuli 1, nascaru, skoro svi voze samo prednji ili zadnji pogon..... na pisti i oni dovoljno dobro drze krivinu, a masa vozila je dosta manja....tako da se ne moze postaviti nikako pitanje sta bolje drzi krivinu, vec sta je u kojim uslovima bolje.

Slazem se i prihvatam. To je sto se tice trkanja...

Ovde je rec o kolima za svaki dan i uslovima suvo, kisa, sneg. Sta je po tebi tu bolje?

Plazma Keks

4x4, ne 4wd, awd, quattro.. nego 4x4

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

Bolje je ono sto ti vise volis


a ako zivis u puckovcima i oces da ores njive onda kupi 4x4 ali ne putnicki auto vec pravo terensko vozilo


i iskreno puca mi kurac koji je brzi i skuplji ja cu da kupim ono sto se meni svidja, zeljkamp je to postavio iz zajebancije ne primajte se

Plazma Keks

ja sam rekao za sebe da zelim 4x4. odem malo u brda da se provozam, odem u grad na urban trial sa terencem i tako ;D ali, bitno je da bude pick up ;D

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

pit




       Opasno je kad ljudi sami sebe loze...i smesno.

Zeljkamp

Jos opasnije kada misle da su pametni... ;)
TwinZ Auto & Moto

pit


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto