Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

markan90

ne znam koliko je za opel, ne verujem da je tolika cena...ali za fiat stila  oko 500e sa ugradnjom...a za bmw jos skuplje ...i meni auto extra ide...ali se plivajuci bas dobro cuje...

Ripley

pitao sam za bmw, a poredim samo sa cenom onog ¹to je problematièno na mom autu

markan90

odes na forum bmw club srbija...tamo imas sve...kolko je ko platio novi,koliko je remont...  [hello]

Bogisha90

Citat: markan90 poslato 16 Oktobar, 2012, 19:32
ne znam koliko je za opel, ne verujem da je tolika cena...ali za fiat stila  oko 500e sa ugradnjom...a za bmw jos skuplje ...i meni auto extra ide...ali se plivajuci bas dobro cuje...
dal si ti blesav covek...valeov plivajuci zamajac za stila je 29 000,i ruke nisu preko 5000,aj sto mene lazes svaki dan,ali sto lazes ljude po forumu? :)

gojko

Citat: ¹omik3 poslato 16 Oktobar, 2012, 18:58
jel imas neku preporuku za servis?

bata bmw servis u mirjevu 063218364, svaka preporuka

markan90

Citat: Bogisha90 poslato 16 Oktobar, 2012, 20:48
Citat: markan90 poslato 16 Oktobar, 2012, 19:32
ne znam koliko je za opel, ne verujem da je tolika cena...ali za fiat stila  oko 500e sa ugradnjom...a za bmw jos skuplje ...i meni auto extra ide...ali se plivajuci bas dobro cuje...
dal si ti blesav covek...valeov plivajuci zamajac za stila je 29 000,i ruke nisu preko 5000,aj sto mene lazes svaki dan,ali sto lazes ljude po forumu? :)
kao prvo kad se radi plivajuci, pozeljno je uraditi korpu i lamelu to sam i sracunao...drugo ruke su mnooogo vise...kao trece necu da smaram o fiatu u ovoj temi...i kao cetvrto nauci da promenis svecicu!!! ;)

Stevan


stefgi

ja kolko sam cuo od servisera je da se u dizel izvedbi uzima iskljucivo 320 sa 150 ks

MIGE

Citat: stefgi poslato 17 Oktobar, 2012, 10:16
ja kolko sam cuo od servisera je da se u dizel izvedbi uzima iskljucivo 320 sa 150 ks
a ja recimo,da je bolja varijanta od 136 ks zbog ubrizgavanja(pumpe)  ;)

MIGE


stefgi

Meni je rekao ovo vlasnik jednog od najpoznatijih bmw servisa u Srbiji koji je slucajno moj komcija sprat iznad.  Sta god me pitas dodatno zasto i kako....ne znam. Samo mi je to rekao. I rekao mi je da je 320 2001-2004 odlican i kvalitetan auto. Takodje mi je rekao da ne moze da se u kupi u Srbiji dobar za manje od 6000e.

gojko

Citat: MIGE poslato 17 Oktobar, 2012, 10:18
Citat: stefgi poslato 17 Oktobar, 2012, 10:16
ja kolko sam cuo od servisera je da se u dizel izvedbi uzima iskljucivo 320 sa 150 ks
a ja recimo,da je bolja varijanta od 136 ks zbog ubrizgavanja(pumpe)  ;)
150KS ima manji problem sa klackalicama na usisu koje treba zameniti posle 150tkm ili ih ukloniti, ima dizne koje mogu da se sjebu a skupe su ko krv i trosi malo vise od 136ks ali zato ide mnoogo bolje i ima dosta kvalitetniji enterijer.
136ks je starija koncepcija motora sa pumpom i jeftinije su popravke kod njega. izmedju ostalog moze jeftinije i da se kupi u dobrom stanju.

Plazma Keks

jedan ima common rail a drugi obicnu bos pumpu?

gojko


¹omik3

e pa ovako... 320-150 je odlican auto i za svaku preporuku, moze da se nadje i ispod 5000e.
a 136tica je malo losija, tj pucaju im radilice kao nista i imaju bas dosta problema sa tim, drugi problem je cena te radilice od 100000din i treca nema ih polovnih a i ko ima nece da rastura ceo motor zbog radilice.
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

gojko

Citat: ¹omik3 poslato 17 Oktobar, 2012, 19:52
e pa ovako... 320-150 je odlican auto i za svaku preporuku, moze da se nadje i ispod 5000e.
a 136tica je malo losija, tj pucaju im radilice kao nista i imaju bas dosta problema sa tim, drugi problem je cena te radilice od 100000din i treca nema ih polovnih a i ko ima nece da rastura ceo motor zbog radilice.
prvi put cujem ovu teoriju da im radilice pucaju.. Ja vozim vec 3 godine 136ks i imam par drugova koji ih voze.. znam da samo 2.5tds ima problema sa radilicom..

rtaku


nszabac

do pre par dana sam bio ponosni vlasnik


Uploaded with ImageShack.us

Zeljkamp

Where is the power Mr. Audi?!  [watching]

http://www.youtube.com/watch?v=2xwecTp91-o


Power is nothing without control.
TwinZ Auto & Moto

UFF

bmw odrao audi koji je 1/4 skuplji, ima vise konja i jos poseduje pogon na sva 4 cuveni kengurov quatro  [rofl]
sad mozemo da ocekujemo odgovor i odmazdu audi klana u ovoj temi :)

ali dzaba im  [hello]