Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE


zmiya

Citat: MIGE poslato 19 Septembar, 2012, 13:54
Citat: zmiya poslato 19 Septembar, 2012, 13:52
Ako bi imao para,ne bi mi palo na pamet da kupim bilo kakav oblik dizel agregata..
A i da nemam para..
sto da ne?ide ko nevreme a trosi skoro nista...

A benzinac pretpostavljam ide ko kurac,,i zvuk mu je ko kurac...A kolko tro¹i,zabole me,imam pare bre..

UFF

Ja sam skoro uzeo prvog dizela jer mi je dokurcio sex sa plinom, zadovoljan sam sto poteze odmah i ne moram da cekam da se zavrti
nervira me zvuk

da ne razmisljam o kinti sto kaze zmija nikakv dizel me interesovao ne bi

MIGE

evo nekih razloga zasto mi se bas taj model svidja:
kabrio kad je lepo vreme,cvrst krov kad je kisa,286 hp sasvim dovoljno za moje potrebe,mala potrosnja,volim automobile sa dvoje vrata,moze da bude i porodican auto a moze da bude i picolovac  :D

MIGE

Citat: zmiya poslato 19 Septembar, 2012, 14:01
Citat: MIGE poslato 19 Septembar, 2012, 13:54
Citat: zmiya poslato 19 Septembar, 2012, 13:52
Ako bi imao para,ne bi mi palo na pamet da kupim bilo kakav oblik dizel agregata..
A i da nemam para..
sto da ne?ide ko nevreme a trosi skoro nista...

A benzinac pretpostavljam ide ko kurac,,i zvuk mu je ko kurac...A kolko tro¹i,zabole me,imam pare bre..
to nisam rekao,naravno da je bolji benzinac....moze M3...

zmiya

Citat: MIGE poslato 19 Septembar, 2012, 13:54
Citat: zmiya poslato 19 Septembar, 2012, 13:52
Ako bi imao para,ne bi mi palo na pamet da kupim bilo kakav oblik dizel agregata..
A i da nemam para..
sto da ne?ide ko nevreme a trosi skoro nista...

Jebem ti glupi zabagovani forum..Pola dana neæe da ode poruka,pa onda odu dve..




MIGE

auuuu....lepi ki upisani,samo mi je plavi za nijansu lepsi  [klanjam_se]

UFF

Citat: con3 poslato 19 Septembar, 2012, 14:11
http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1060553_BMW_325_2007_god

o da  [thumb_up]


samo da i enterijer bude crn umesto krem i da se izbacio vaj penzionerski mahagoni koji je za mercedes i zameni karbonom


i mige meni nije jasno koja je poenta kabrio automobila, mislim koji ce ti kurac kabrio ako volis i vozis motore?
da ti sunce przi vugla na semaforu i da ti se prasnjavi auto?

ako je lepo vreme ides motorom a ako nije onda svakako neces spustati krov na kabriu
to je bre za ljude koji ne voze motore a hoce da osete vetar u kosi

MIGE

jok bre,krov se otvara tek kad sunce zadje ili kad nije jako a ne ko sabani neki po beogradu,spuste krov na +45...meni bre vrucina u kolima sa upaljenom klimom a on se znoji ko vepar...nisam toliki seljak...mozda malo manji  :D
evo da ti navedem nekoliko primera zasto cabrio;
ides na more motorom sam
pa onda vodis porodicu kolima na more a posto volis vetar u kosi,spustis krov ... a i niko nece da te kazni sto nemas kacigu  8)
posle nocnog izlaska sa devojkom,(zena je kod njenih na vikendu sa decom),malisa ti se iznenada pobuni i hoce napolje iz lona  :P...obliznji sumarak,podignes dami noge i otvoris krov iz razloga da ti ne bi probusila stiklom nebo...a ja volim bas takve,sa dobrim stiklicama,to me bre pali  :drka:

UFF


MIGE

Citat: UFF poslato 19 Septembar, 2012, 14:43
zena ti kuva rucak u stiklama? :D
jok...mada...ideja ti je odlicna  ;)

Gašpar

Ako ides s zenom i decom na more, gepek ti je prepun. Dakle nema otvaranja krova ;)

Andreja

Koje pi¹anje po sirotinji ove e92-jke, prelepe su.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

hmm vozio danas po gradu iza jednog facelift e46 coupe-a i primio se, led stopaljka i farovi mnogo bolje izgledaju nego kod 4 vrata i menjao bih za poslednju godinu ali sa svom opremom i automatskim menjacem
ovako nesto samo (fabricki) nadrkanije
http://www.polovniautomobili.com/oglas2538442/bmw_320_facelift_m_paket/

Kengur

Zar ti ne rece da je kupe sranje i da te boli kurac da pomeras sediste? :P

UFF

Nikad nisam rekao da je sranje rekao sam samo da kod e46 modela coupe i nije toliko lepsi koliko mi je bio kod e36 a tek kod e90/92 se vidi prava razlika izmedju kupe i limuzine (e90 iz profila nekako obican a od pozadi ruzan dok je e92 cista perverzija kako god ga gledao  [balavi])

To sa dvoje vrata jeste drkanje ako vozis nekog pozadi ali ja o z4 onda ne bi ni razmisljao ako mi je to problem jer on ni nema zadnju klupu

iskreno poceo sam da razmisljam o kupeu zbog gluposti, ne bi verovao ali najvise zbog led stop svetla koje mi je fetis odavno a NE POSTOJI  za restyling verziju limuzine dok na restyling kupeu dolazi fabricki
znaci ili da se vratim na stari e46 limuzinu pre 2002e (sto mi ne pada napamet-da idem unazad) ili da kupim restyling kupe-a
inace kupe pre restajlinga mi je ruzan i radije bih zadrzao ovaj koji sad vozim nego se menjao za njega
pored stopaljke i farovi dosta lepse izgledaju + su kod kupea u jednoj celini sa migavcem a kod limuzine odvojeni (a i bocni migavac lepse izgleda)
osim toga sve je isti qrac


mislim da je to ono prokletstvo coveka... dobro je sto uvek tezi boljem ali nije dobro sto nikad nije zadovoljan
uradio sam na kolima sve sto sam hteo osim stopaljke i sad kad to ne mogu gledam da ga promenim  [ludak]


[attachment deleted by admin]

Kengur

Vidi ga... Zajebavam se bre, a ti citav roman napisa... :D