Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ranko

Citat: UFF poslato 10 Septembar, 2012, 12:21
parkirao danas pored mene, jedem kebab i gledam koliku razliku izmedju automobila mogu da naprave samo dobar izbor felne i zatmljena stakla

+ malo ono sto ovi sa puntovima i pumpama za vodu ( honda :) ) ne vide a ti si zaboravio da pomenes :)

a necu ni ja :)


UFF

restyling model mada to vecina ne primeti, ono sto eventualno primete su beli migavci

zmiya


Gašpar

Beli boèni na drugom mestu, restyling farovi, ... Jednostavno se nekako vidi da je prvi stariji.

UFF

mislio sam kad bacis pogled samo na brzaka a ne kad zagledas detalje pola sata

Gašpar

Bukvalno sam 5 sekundi gledao i htedoh da napi¹em, a onda vidim rankov komentar.

zmiya

Citat: Ga¹par poslato 10 Septembar, 2012, 15:08
Beli boèni na drugom mestu, restyling farovi, ... Jednostavno se nekako vidi da je prvi stariji.


Izvini,na kojoj slici si video farove?

pit

Citat: UFF poslato 09 Septembar, 2012, 17:38
evo i bolje
i pit-e vidi se da pojma nemas o bmw-ima
ovo malo je bicikla bre i bmw do skoro nije ni imao tu klasu, nisam vozio i ne kazem da je los (sigurno ide odlicno jer je lagan) ali niko normalan ne bi pre kupio njega nego M3,M5,M6

ona prva mi deluje realno ali ovaje je fake 100%
mislim ko bi dozvolio nekome tamo gore da vozi koliko god dobar vozac bio?

BMW 1M - Helipad - MPowered Performance Part 2


           Meni je realno M 1 bolji auto od M 3 .Ako oba imaju isti motor a u nekim verzija se sudaraju recimo 3.0 ...pa samo neznalica moz da pomisli da je M3 bolji.M 1 je garant 200 kg laksi i ne treba biti mnogo pametan pa izracunati da ce M 1 da ga odere na svakom uporednom testu.

Plazma Keks

Citat: zmiya poslato 10 Septembar, 2012, 15:23
Citat: Ga¹par poslato 10 Septembar, 2012, 15:08
Beli boèni na drugom mestu, restyling farovi, ... Jednostavno se nekako vidi da je prvi stariji.


Izvini,na kojoj slici si video farove?
video belo...

zmiya

To ¹to je lak¹i ima svojih prednosti..Kao i ¹to medjuosovinsko rastojanje i ¹irina auta ima svojih prednosti..A recimo da mi je M1 odvratan kao onaj skraæeni compact..

pit

Citat: zmiya poslato 10 Septembar, 2012, 15:33
To ¹to je lak¹i ima svojih prednosti..Kao i ¹to medjuosovinsko rastojanje i ¹irina auta ima svojih prednosti..A recimo da mi je M1 odvratan kao onaj skraæeni compact..

     Ja ne videh da je M 1 skracen pozadi...ima rep doduse ne kao trojka ali daleko da je kao kod kompakta.Aj pogledaj malo bolje klip ..lepo se vidi da ima rep.

UFF

onaj ko zna zna
a onaj ko ne zna taj ce qrac da uoci razliku samo baceci pogled u prolazi
za njega su identicni modeli samo je jedan lepsi

Plazma Keks

koji je noviji model? ovaj donji?

gojko


pit



          Meni lepsi onaj gornji...ovaj dole ima dziberske felne koje mu ne prilice.

UFF

Donji je lepsi i po farovima i migavcima a i felne su vece pa samim tim i ostavljaju bolji utisak na posmatraca
Po mom ukusu su takodje prenadrkane (BMW Styling 167)
Dobro stoje ali na M6 na kojem fabricki dolaze, E46 mi je nekako elegantan a felne su u race fazonu tako da mu nekako ne prilice (zato sam se i odlucio za BMW Styling 73) ali su mi svakako lepse od onih iznad

ranko

restyle ima jebacke farove ( gledano sa svih strana ) i namigavce...

ne-restayle ima jebene E36 farove gledano sa strane...

izmedju jebackih i jebenih je po meni velika razlika sta god bilo...


UFF

nekri krimos/narkoman mi usao u auto (da testira sedista  [ljubav])

[attachment deleted by admin]

zmiya

Da to nije onaj cbrrrr pajdoman?

pit

 Koja zajebana faca jbt.Mada ga odnegde znam....seticu se posle.