Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: UFF poslato 30 Avgust, 2012, 01:17
Moj prvi BMW E36 M60

skupljao za auto 5godina,

nisi ti neosteljiv
ti si corav ili  [ludak] jer ti sve lepo pise sta mislis koliko sam ga zeleo ako sam skupljao 5 godina i koliko me je tesko bilo fascinirati kad sam bio klinac i trebalo mi 5 godina da skupim za 15god star auto?

Citat: UFF poslato 30 Avgust, 2012, 01:17
sada mi je na zalost dosta teze da dozivim takav trenutak... ali sam i dalje veoma zadovoljan u njemu

Plazma Keks

onda si ti u ozbiljnom problemu ako si pet godina skupljao kintu za krs od 15 godina...

UFF

jesam, jbg nije mi tata kupio ko nekima a kredit u zivotu uzeo nisam
a tebi vidim nije problem da skupis pa zato vozis dobar motor i hoces da ides iz zemlje

aj idi po solju mleka pa na spavanje deriste jedno tad se radilo za 100maraka mesecno

Plazma Keks

vidis uffika. ja i ovde zaradjujem, i to dosta. ali mi se ne zivi ovde, ne prija mi klima.

Kengur

Jedva cekam da odes na sjajni zapad, pa da vidis kako ce tamo da ti prija klima kad te naguze ko vola i kad se posle nekog vremena budes pitao ''A sta je to zivot?"
Ti imas problem u glavi, sve to sto ti ovde smeta ima i ''tamo'' Nesto u manjim a nesto u vecim kolicinama, ne brini... Samo se tamo negde sve to lepo gura pod tepih i ne ide toliko u medije... I naravno malo vise se daje narodu u materijalnom smislu... ali zato ZIVOTA NEMA! Budes jebeni rob svega materijalnog, zarobljen dozivotnim kreditima...

Ovde imas kucu-stan ne placas kiriju, imas platu kao sto kazes dobru i tebi ne prija klima... Aj ne kaki molim te... :) Jebali bi te tamo kao ovcu ne brini, takve jedva cekaju da vide...

Zeljkamp

Citat: pit poslato 30 Avgust, 2012, 00:54
 
     @Uff. Pa ti ne vozis taj model...sta ga onda koj djavo prikazujes...onaj kod tebe je demode skroz...to se jos samo Bokilicu svidja. [rofl] [rofl]
Jesu li svi besni mercedesi iz teme koju si otvorio tvoji ili si ih samo "prikazivao"?
TwinZ Auto & Moto

UFF

njegovi su svi samo ih drzi u garazi i ceka da postanu oldtimeri
jbg ne voli covek da se slika pored auta

isto kao i plazma on zaradjuje mnogo popravljajuci viljuskare a vozi tatin pickup i tatin motor "iz planeta" jer ne nacinje mu se njegovih samostalno ustedjenih 50.000eur da bi kupio neki motor

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Plazma Keks

Citat: Kengur poslato 30 Avgust, 2012, 02:21
Jedva cekam da odes na sjajni zapad, pa da vidis kako ce tamo da ti prija klima kad te naguze ko vola i kad se posle nekog vremena budes pitao ''A sta je to zivot?"
Ti imas problem u glavi, sve to sto ti ovde smeta ima i ''tamo'' Nesto u manjim a nesto u vecim kolicinama, ne brini... Samo se tamo negde sve to lepo gura pod tepih i ne ide toliko u medije... I naravno malo vise se daje narodu u materijalnom smislu... ali zato ZIVOTA NEMA! Budes jebeni rob svega materijalnog, zarobljen dozivotnim kreditima...

Ovde imas kucu-stan ne placas kiriju, imas platu kao sto kazes dobru i tebi ne prija klima... Aj ne kaki molim te... :) Jebali bi te tamo kao ovcu ne brini, takve jedva cekaju da vide...
ovde je problem sto radim od jutra do sutra, sada su kao odmori i tako pa manje radim, cim krene septembar necu imati jbni zivot. ako nastavim ovaj posao sam da radim necu imati zivot, mislicu o poslu svaki sekund, pitaj bilo koga ko drzi firmu kako mu je. preko cu raditi lepo po odredjenom radnom vremenu bez vikenda i milina, a plata dobra. ovde ti je lova stalno u opticaju (delovi, strugari...), a pogotovo sada u toku ove "krize" ide vrlo slaba naplata i ljudi uglavnom popravljaju ako bas moraju. da uffe, veliki deo para sam ulozio u jbnu kucu, jer hocu da zivim negde u buducnosti, a ne na nekom motoru koji ako sad kupim posle necu ni pola dobiti od njega kad ga budem prodavao...

pit

Citat: Zeljkamp poslato 30 Avgust, 2012, 02:41
Bas me interesuje sta ce Pit da kaze za ovog lepotana?!

http://www.polovniautomobili.com/oglas2479040/bmw_320_3206/



           KAZEM..otici cu u cigansku malu i za 5oo evra ima da kupim dva takva i da ih operem,turim u oglase i zaradim 7000 e.Eto to kazem.

pit

Citat: Zeljkamp poslato 30 Avgust, 2012, 02:24
Citat: pit poslato 30 Avgust, 2012, 00:54
 
     @Uff. Pa ti ne vozis taj model...sta ga onda koj djavo prikazujes...onaj kod tebe je demode skroz...to se jos samo Bokilicu svidja. [rofl] [rofl]
Jesu li svi besni mercedesi iz teme koju si otvorio tvoji ili si ih samo "prikazivao"?


         
          E aj postavi jos nekoliko slika ti i bemve ti cisto da vidim poze koje su sad aktelne i koji su modni trendovi u fotografisanju...evo ustao sam i sprem se da likam mecku pa da se informisem.Ali obavezno kez oko usiju ...bez keza se ne vazi.

Zeljkamp

Eno ti slika u tvojoj temi.  :P

Daj sliku tvojih prevoznih sredstava, ti si moj video... ;)
TwinZ Auto & Moto

Kengur

Citat: Plazma Keks poslato 30 Avgust, 2012, 08:48
Citat: Kengur poslato 30 Avgust, 2012, 02:21
Jedva cekam da odes na sjajni zapad, pa da vidis kako ce tamo da ti prija klima kad te naguze ko vola i kad se posle nekog vremena budes pitao ''A sta je to zivot?"
Ti imas problem u glavi, sve to sto ti ovde smeta ima i ''tamo'' Nesto u manjim a nesto u vecim kolicinama, ne brini... Samo se tamo negde sve to lepo gura pod tepih i ne ide toliko u medije... I naravno malo vise se daje narodu u materijalnom smislu... ali zato ZIVOTA NEMA! Budes jebeni rob svega materijalnog, zarobljen dozivotnim kreditima...

Ovde imas kucu-stan ne placas kiriju, imas platu kao sto kazes dobru i tebi ne prija klima... Aj ne kaki molim te... :) Jebali bi te tamo kao ovcu ne brini, takve jedva cekaju da vide...
ovde je problem sto radim od jutra do sutra, sada su kao odmori i tako pa manje radim, cim krene septembar necu imati jbni zivot. ako nastavim ovaj posao sam da radim necu imati zivot, mislicu o poslu svaki sekund, pitaj bilo koga ko drzi firmu kako mu je. preko cu raditi lepo po odredjenom radnom vremenu bez vikenda i milina, a plata dobra. ovde ti je lova stalno u opticaju (delovi, strugari...), a pogotovo sada u toku ove "krize" ide vrlo slaba naplata i ljudi uglavnom popravljaju ako bas moraju. da uffe, veliki deo para sam ulozio u jbnu kucu, jer hocu da zivim negde u buducnosti, a ne na nekom motoru koji ako sad kupim posle necu ni pola dobiti od njega kad ga budem prodavao...

Imaces radno vreme, od 8 do 18... Plus sat i po da odes do posla i nazad...

Sta da ti kazem kad lik koji ima 5 miliona u stanovima, i pitaj kurac koliko kesa, kreci jedan zid u stanu...
Svaki dan par mucenika skoci sa zgrade jer je ostalo bez posla...

Tako mislis jer nikad nisi bio. Imam rodjake bukvalno svuda po svetu, oni koji iskreno pricaju pricaju istu pricu. Sranje i tamo, ali su svi u kreditima i nema nazad...

ranko

Sastanak u Parizu ( jedan od najvecih svetskih proizvodjaca ulja/nafte i prasica ) oko 10ke, ja stignem oko 8.30 da se aklimatizujem, ubijem paklu pljuga ( poneo iz matice ) i gledam ljudi onako uzurbano ( peske naravno ) ulecu u poslovnu zgradu... sastanak poceo... u 12 ocemo na pauzu... aj moze... restoran dole milinko, omlatio ja rucak za 20min i reko kad nastavljamo? paaa oko 14, 14.30 ??!!?? moooolim sta koj kur da radim 2 sata po Defansu ( do centra treba peske mnogo a metro stanica smrdi ko septicka jama ) ? kazu imas trzni centar tu ili se setaj... a ako imas opremu imas dole i zenba, stoni tenis, teretanu, basket itd... jbt izadjem napolje kad likovi ladno istrcavaju iz zgrade u sorcevima i trckaraju... odem u TC i vidim brdo ljudi u odelima kao nesto razgledaju, guraju se sa klincima i besposlenim crncima... i posle gembla do 19h... pa jel ti ljudi imaju kuci decu da se poigraju, zenu da pojebu itd ?

keve mi nevenke nisu normalni...  sto se mene tice... sere mi se od ove zemlje na 2 ( mada za sve smo mi krivi sto nismo obesili one pre, one posle njih i ove na bandere ) ali brate u tudjinu ne idem ... bolje ovde da jedem govna nego tamo da me jebu i opet jedem ona govna...

ma serem i ja... cek... koja je ovo tema ?

a BWM je bolji od Yamahe!

UFF

Citat: ranko poslato 30 Avgust, 2012, 14:36
pa jel ti ljudi imaju kuci decu da se poigraju, zenu da pojebu?


[rofl] [rofl] [rofl]

Vule

 ;)

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Vule

sada i nekada :)

[attachment deleted by admin]
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Major


Kengur


UFF

i nalepnica :D



[attachment deleted by admin]