Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

A jel moze on da dodje sa zglobnim autobusom posto mu je sad r1 deo njega?

Zeljkamp

NIje valjda da kljucevi od Mercedesa vrede samo hiljadarku?!
TwinZ Auto & Moto

pit

Citat: UFF poslato 30 Avgust, 2012, 00:43
A jel moze on da dodje sa zglobnim autobusom posto mu je sad r1 deo njega?


          Mislis inetgrisao se.


bokilic

oja 5tica dizel niti je raspadnuta niti sta,,mozda je i bolja od tog tvog fijata a verujem da ce ga i nadziveti,
i raspitaj se kod nekog ko vozi 524d..ne turbo dizel vec obican znaci 524d.. pa ces videti kolkio trosi...
mnogi su u zabludi kad misle da bmw trosi mnogo... trozi mozda neki 3.000cm kad ga stiskas po gasu,,
pa i jugo u gradu trosi 10litra,a ono sto bmw moze da ti pruzi retko koji fijat kao tvoj moze..ustvari,,nijedan...
pitaj nekog ko ga ima i vozi,bice ti sve jasno,,a samo neodrzavan redovno bmw moze da bude raspadnut...
eventualno kod nekog kretena koji to unistava  non stop..meni je ovo porodican auto,i imao sam i bolje,ovoga sam zadrzao,,nisam alav na nov auto..
i nemam ni da kupim nesto novije...
brmmmm

pit

  
    @Uff. Pa ti ne vozis taj model...sta ga onda koj djavo prikazujes...onaj kod tebe je demode skroz...to se jos samo Bokilicu svidja. [rofl] [rofl]

bokilic

o ukusima navredi raspravljati,,
brmmmm

Kengur

Ovo vec podseca na audiciju, pa su zato i dobri... :P

pit


UFF

E pa ovaj u novoj sedmici ce onda sigurno da ti se svidi

Digitalizovan ali su i dalje 4 kruga i idalje svaki pokazuje sto je i pre pokazaivao i i dalje su iste boje :)

a ti pite da se javis kad kupis bmw od cigana do tad tisina nemoj da nam drkas bokilica bre

http://www.scoopcar.com/images/bmw/2013-bmw-7-series-dashboard-02.jpg

Kengur

Ako si mislio na mene, nece.

Ja gotivim obrtaljku da vidim kako treba :) Samo mi jedne te iste boje smaraju... 20 godina im trebalo da nesto promene u pm... Pa moj nisan raspali 99 godiste ima belo svetlo sa crvenom kazaljkom u pm, a bmw koji je realno televizor u boji za mog lesa nema... E kurac da ga platim onda...

Plazma Keks

a koliko kosta to kada se pokvari?
Citat: UFF poslato 30 Avgust, 2012, 01:06
E pa ovaj u novoj sedmici ce onda sigurno da ti se svidi

Digitalizovan ali su i dalje 4 kruga i idalje svaki pokazuje sto je i pre pokazaivao i i dalje su iste boje :)

a ti pite da se javis kad kupis bmw od cigana do tad tisina nemoj da nam drkas bokilica bre

http://www.scoopcar.com/images/bmw/2013-bmw-7-series-dashboard-02.jpg

Kengur

Joj bre plazma ti si merilo za glupost majke mi :)

koga boli kurac ako ima za m3 da pazari...?

UFF

Aj da vam napisem nesto ozbiljno i iskreno pa ko hoce shvatice a ko nece nek i dalje  :drka:


Moj prvi BMW E36 M60
sestak 2000ccm 150hp, prava mera, vise mi stvarno ne treba za normalnu svakodnevnu voznju

skupljao za auto 5godina, kad sam resio da kupim obilazio i gledao ih 6 meseci dok nisam nasao bas dobar primerak i kupim ga u Vranju (cisto da znate sta sam koji qrac kupovao 6 meseci i gde sam sve isao da vidim i probam)
ustajem ujutru za posao jedva, sav nadrkan neispavan i umoran, silazim do auta i cim ga ugledam odmah osmeh, sednem upalim cujem agregat (zvuk 6 cilindara pomesan sa viskom) a ono jos veci kez do usiju, pustam muziku, spustam se kroz kosutnjak, otvaram prozor i uhvatim sebe kako sam poceo da pevam jbg, iskreno srecan (sada mi je na zalost dosta teze da dozivim takav trenutak... ali sam i dalje veoma zadovoljan u njemu)

e to se zove uzivanje u voznji i sad vam je mozda jasno zasto vozim samo bmw
on verovatno nije najbolji ali mene cini srecnim (koliko god vam to ludo zvucalo tako je) sve ostalo sto sam imao i vozio sam gledao samo kao prevozno sredstvo i nije me interesovalo nista da radim oko njega nit da li je prljav ili izgreban, sednem u njega i nadrkan i mrzovoljan se odvezem do posla i kuci, jebes ti to sto je taj auto jeftiniji ili ekonomicniji kad sam ja smoren dok ga vozim

vranjanac koji mi je prodao bmw me zove posle mesec dana i moli me da mu vratim auto platice i vise nego sto sam ja
kaze kupio sam novijeg 10 godina, megana dizel, trosi 4 litre i sve ostalo oko njega je super ali sta mi to vredi kad mi se smuci kad ga ujutru samo pogledam a kad ga upalim i krenem da vozim dodje mi da ga olupam palicom :)

i kad ste pominjali potrosnju trosio je od 8 od 12 benzina a moze i 14 zimi kad driftujem po snegu-eto cisto da vam kazem iskreno i kako jeste a sadasnji 320d mi trosi 7-8 gradske voznje i nije mi zao ni dinara

Plazma Keks

pa neki zive samo za taj auto, a kuca im rupetina? kada dodje vreme za popravke, onda budze tamo nesto

pit

Citat: UFF poslato 30 Avgust, 2012, 01:17
Aj da vam napisem nesto ozbiljno i iskreno pa ko hoce shvatice a ko nece nek i dalje  :drka:


Moj prvi BMW E36 M60
sestak 2000ccm 150hp, prava mera, vise mi stvarno ne treba za normalnu svakodnevnu voznju

skupljao za auto 5godina, kad sam resio da kupim obilazio i gledao ih 6 meseci dok nisam nasao bas dobar primerak i kupim ga u Vranju (cisto da znate sta sam koji qrac kupovao 6 meseci i gde sam sve isao da vidim i probam)
ustajem ujutru za posao jedva, sav nadrkan neispavan i umoran, silazim do auta i cim ga ugledam odmah osmeh, sednem upalim cujem agregat (zvuk 6 cilindara pomesan sa viskom) a ono jos veci kez do usiju, pustam muziku, spustam se kroz kosutnjak, otvaram prozor i uhvatim sebe kako sam poceo da pevam jbg, iskreno srecan (sada mi je na zalost dosta teze da dozivim takav trenutak... ali sam i dalje veoma zadovoljan u njemu)

e to se zove uzivanje u voznji i sad vam je mozda jasno zasto vozim samo bmw
on verovatno nije najbolji ali mene cini srecnim (koliko god vam to ludo zvucalo tako je) sve ostalo sto sam imao i vozio sam gledao samo kao prevozno sredstvo i nije me interesovalo nista da radim oko njega nit da li je prljav ili izgreban, sednem u njega i nadrkan i mrzovoljan se odvezem do posla i kuci, jebes ti to sto je taj auto jeftiniji ili ekonomicniji kad sam ja smoren dok ga vozim

vranjanac koji mi je prodao bmw me zove posle mesec dana i moli me da mu vratim auto platice i vise nego sto sam ja
kaze kupio sam novijeg 10 godina, megana dizel, trosi 4 litre i sve ostalo oko njega je super ali sta mi to vredi kad mi se smuci kad ga ujutru samo pogledam a kad ga upalim i krenem da vozim dodje mi da ga olupam palicom :)

i kad ste pominjali potrosnju trosio je od 8 od 12 benzina a moze i 14 zimi kad driftujem po snegu-eto cisto da vam kazem iskreno i kako jeste a sadasnji 320d mi trosi 7-8 gradske voznje i nije mi zao ni dinara

        Uffe hvala ti sto si podeli ove emotivne i intimne trenutke sa nama....slobodno se otvori ...mi cemo pazljivo da te pratimo.

UFF

ne mozes ti to da razumes
zato i vozis punto
ali to je napisano u temi za ljubitelje bmw-a pa nije ni usmereno ka tebi

Kengur

Evo ti plus drkadzijo, napokon da iskreno napises post a ne da kenjas kako je bmw drkanje... :)


pit

Citat: UFF poslato 30 Avgust, 2012, 01:27
ne mozes ti to da razumes
zato i vozis punto
ali to je napisano u temi za ljubitelje bmw-a pa nije ni usmereno ka tebi


       Slobodno se otvori ...posebno mi se svidjao onaj deo sa kezom na licu...ja stvarno to nisam doziveo sa PUNTOM....jedino kad odem na plinsku stanicu e onda se smejem kad placam.

pit



Znas sta Uffe razmisljo sam nesto ...ili si ti hipersenzitivan ili Sam ja totalno neoseljiv na spoljne nadrzaje.Ti kad jebes to je vatromet...kad vozis BMW imas kez oko usiju...dozivljavas fascinaciju  uvek.Probao sam ja 5 -icu sestaka ide ne kazem ali ne toliko da bih sad godinama pricao o tome, ide i GOLF GTI pa niko ne isflesira tolko.Auto ko auto..meni sluzi kao kisobran i nista vise .