Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1

lepo ko tabla na TAMicu jbte...

bokilic

bmw ima najlepsu tablu,,, jedinstveni i prepoznatljivi satovi... nema lepsih..
brmmmm

CBRR1

Citat: bokilic poslato 29 Avgust, 2012, 23:47
bmw ima najlepsu tablu,,, jedinstveni i prepoznatljivi satovi... nema lepsih..

realno alfa ima uvek napredniju i lepsu tablu,ovo bre nije ni za kurac jbte...ko na imtu..

bokilic

ukusi su razliciti,i o njima nevredi raspravljati,,,
neko voli ono,neko ovo,neko ni to ,ni ovo ni ono,nego nesto drugo...
zato svako jase ono sto mu se svidja ili zasta ima pare..
ja volim bmw...i sport i luxuz varijantu...ko to nije posedovao i vozio  godinu dve nece razumeti...
a kolko vidim tebi tamic i imt imaju istu tablu.... e ova ima malo vise dzidza midza na tabli...
neces ti to razumeti,,u borci se cepaju imt,ovi..tamici.. selo ko selo ...mora da predjes u bgd ii da kupis beogradsko mangupsko vozilo
moja 5tica vec skoro pa 350.000km,,radi kao sat,ja sam je uzeo sa 90.000k,,.nneizlazi se iz nje,,
nepita mnogo pali radi...ako nafta ne zaledi..pali na pomisao.nije ko mercedes da se pomolis bogu pa zaverglas...
preukla je gomilu prikolica, nedeljno po 4x beograd svilajnac ..i tako 5godina.. i jos gde sve sa strane nije isla,kolko je auta poslepovala...prikolica,
tereta i putnika,nebunni se ama bas nista..ulje na 8.000km nepotrosi ni kap, prva lamela na njoj..sta da ti kazem,jeste 86to..i nije trula nigde,
doslo je na red da se promene zadnji silitni blokovi i prednji amortizeri...to audi mercedes, opel,,nebi izdrzali,taj 6tak..dizel,,nema bolji..u toj klasi medju jacim autima tih starijih generacija,i dan danas puni 200...trosi 5 do 7litra nafte,nemam za bolji,ali ce i sledeci noviji biti bmw..jednom ko sedne i oseti taj smek,,nemenja vozilo...
brmmmm

CBRR1

Citat: bokilic poslato 30 Avgust, 2012, 00:04
ukusi su razliciti,i o njima nevredi raspravljati,,,
neko voli ono,neko ovo,neko ni to ,ni ovo ni ono,nego nesto drugo...
zato svako jase ono sto mu se svidja ili zasta ima pare..
ja volim bmw...i sport i luxuz varijantu...ko to nije posedovao i vozio  godinu dve nece razumeti...
a kolko vidim tebi tamic i imt imaju istu tablu.... e ova ima malo vise dzidza midza na tabli...
neces ti to razumeti,,u borci se cepaju imt,ovi..tamici.. selo ko selo ...mora da predjes u bgd ii da kupis beogradsko mangupsko vozilo
moja 5tica vec skoro pa 350.000km,,radi kao sat,ja sam je uzeo sa 90.000k,,.nneizlazi se iz nje,,
nepita mnogo pali radi...ako nafta ne zaledi..pali na pomisao.nije ko mercedes da se pomolis bogu pa zaverglas...
preukla je gomilu prikolica, nedeljno po 4x beograd svilajnac ..i tako 5godina.. i jos gde sve sa strane nije isla,kolko je auta poslepovala...prikolica,
tereta i putnika,nebunni se ama bas nista..ulje na 8.000km nepotrosi ni kap, prva lamela na njoj..sta da ti kazem,jeste 86to..i nije trula nigde,
doslo je na red da se promene zadnji silitni blokovi i prednji amortizeri...to audi mercedes, opel,,nebi izdrzali,taj 6tak..dizel,,nema bolji..u toj klasi medju jacim autima tih starijih generacija,i dan danas puni 200...trosi 5 do 7litra nafte,nemam za bolji,ali ce i sledeci noviji biti bmw..jednom ko sedne i oseti taj smek,,nemenja vozilo...

2003 god vozio 525 bmw i stuko ga u skodu,tj odvalio...i nisam ostao ogranicen da samo bmw vozim,a i vidis da znas i ti kakve su table na tamicu i imt..ali oldluck na novim vozilima neeeeeeeeeeeeeeeee....

pit


        @Boklilic. A sto ne kazes kolko ti trosi...ispod 15 nije garant.

Zeljkamp

Pite, moj auto je benzinac sa 2000 kubika i 143ks. Potrosnja pri brzini od 80km/h je ispod 6L, tacnije 5.6L. Ravan put je u pitanju.
TwinZ Auto & Moto

pit

Citat: Zeljkamp poslato 30 Avgust, 2012, 00:15
Pite, moj auto je benzinac sa 2000 kubika i 143ks. Potrosnja pri brzini od 80km/h je ispod 6L, tacnije 5.6L.

   Aha ali to niz brdo i kad ti duva vetar u ledja.

Zeljkamp

Jel smes da se kladis?

P.S. Dopunio sam dok si ti odgovarao da je ravan put u pitanju. ;)
TwinZ Auto & Moto

pit

Citat: Zeljkamp poslato 30 Avgust, 2012, 00:17
Jel smes da se kladis?

P.S. Dopunio sam dok si ti odgovarao da je ravan put u pitanju. ;)


           Smem da se kladim da cu sa mojom meckom benzincem koja je u garazi neregistovana da te oduvam na 400 metara a i na 100 km ako oces.Eto ako imas muda kreni.

Zeljkamp

Pokazi sliku Mercedesa i trkamo se koliko sutra!
TwinZ Auto & Moto

CBRR1

Citat: Zeljkamp poslato 30 Avgust, 2012, 00:26
Pokazi sliku Mercedesa i trkamo se koliko sutra!
lozi te bre....

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

CBRR1

Citat: Zeljkamp poslato 30 Avgust, 2012, 00:28
Citat: cbrr1 poslato 30 Avgust, 2012, 00:27
Citat: Zeljkamp poslato 30 Avgust, 2012, 00:26
Pokazi sliku Mercedesa i trkamo se koliko sutra!
lozi te bre....
Mislis?!
ma ceka te,da ispizdis da se primis,i onda samo nestane,kao ja sa yamahom mojom sam mu dao uslov da idemo kljuc za kljuc,yamaha 2011 god za staarog tdma da se potrkamo i nista d toga jer se  samo u prazno hvali...

pit


            Dodji u Nis i trkamo se ...mecka je neregistovana .I naravno ponesi 1000 evrova.

pit

Citat: cbrr1 poslato 30 Avgust, 2012, 00:31
Citat: Zeljkamp poslato 30 Avgust, 2012, 00:28
Citat: cbrr1 poslato 30 Avgust, 2012, 00:27
Citat: Zeljkamp poslato 30 Avgust, 2012, 00:26
Pokazi sliku Mercedesa i trkamo se koliko sutra!
lozi te bre....
Mislis?!
ma ceka te,da ispizdis da se primis,i onda samo nestane,kao ja sa yamahom mojom sam mu dao uslov da idemo kljuc za kljuc,yamaha 2011 god za staarog tdma da se potrkamo i nista d toga jer se  samo u prazno hvali...

      Ti si odustao ....seti se malo....ja nikad ne bezim od trke.Blam tye da izgubis od TDM-a.Ja ako bi i izgubio od R 1 nije stramota ali ti bi morao da se izbrises sa foruma od bruke.

CBRR1

Citat: pit poslato 30 Avgust, 2012, 00:32

            Dodji u Nis i trkamo se ...mecka je neregistovana .I naravno ponesi 1000 evrova.
ahahahahaahahaaaa  [srednjiprst]

pit

Citat: cbrr1 poslato 30 Avgust, 2012, 00:34
Citat: pit poslato 30 Avgust, 2012, 00:32

             Dodji u Nis i trkamo se ...mecka je neregistovana .I naravno ponesi 1000 evrova.
ahahahahaahahaaaa  [srednjiprst]


      Tebe nisam zvao da dodjes u Nis sta kenjas ...predlagao sam ti pola puta ...cak sam i dosao do Paracina ali racku nema muda tebra....

bokilic

Citat: pit poslato 30 Avgust, 2012, 00:12

         @Boklilic. A sto ne kazes kolko ti trosi...ispod 15 nije garant.
procitaj ponovo..
dizel i trosi od 5 do 7 litra nafte....
nije to smrdljiva mecka pa da trosi 12....
procitaj lepo pise....
brmmmm

pit

Citat: bokilic poslato 30 Avgust, 2012, 00:38
Citat: pit poslato 30 Avgust, 2012, 00:12

         @Boklilic. A sto ne kazes kolko ti trosi...ispod 15 nije garant.
procitaj ponovo..
dizel i trosi od 5 do 7 litra nafte....
nije to smrdljiva mecka pa da trosi 12....
procitaj lepo pise....


            Bokilicu znam te kao ozbiljnog coveka.....raspala petica da trosi od 5-7 l ....samo mi kazi u kom se filmu ta radnja desava.Evo i Cbr bi odmah kupio takav auto kad bi to bila istina.