Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Milomir27

i meni je zao motora a ne tebe  :P
samo dojdi kod mene ima svaku ranicu da ti pipkam celicnom cetkom
i treba da ostavis,sledece bi bilo da pokusas kroz tramvaj da prodjes :)
ja kada sam imao sudar,kako sam skinuo gips odmah sam seo na motor inace nikada vise ne bi!
da li vredi ili ne vredi stavljati zivot radi zadovoljstva na kocku
svakom kako voli :)
(drz se ti meni sinak motokultivatora)

CBRR1

Citat: UFF poslato 28 Avgust, 2012, 13:55
[neampojma]

za koje pare?
ova serija 2001-03 godiste...pa neke normalne pare,posto vidim da ih ima i po 9000e [ludak]

UFF

mala je razlika izmedju nje i sedmice a ako bi vec kupovao e39 pre bi se otvorio za e38 i vozio ko  [kralj]

CBRR1

Citat: UFF poslato 28 Avgust, 2012, 14:07
mala je razlika izmedju nje i sedmice a ako bi vec kupovao e39 pre bi se otvorio za e38 i vozio ko  [kralj]
rate po meni to je auto koji nece napraviti ni a8 ni mecka ni niko takav model,uvek se okrenem za tim modelom,ali veliki su agregati...

UFF

ja imao 3500 dizel
nije strasno

CBRR1

Citat: UFF poslato 28 Avgust, 2012, 14:27
ja imao 3500 dizel
nije strasno
sta bre nije strasno,si lud..?

UFF

koja kubikaza ti je u ml-u i tt-u?

uh tek sad vidim zajebao sam se
imao sam 2500

onaj stari dizel agregat sto je isao u trojke e36 325tds
mozes na loz ulje da ga vozis i kad umre kupis drugi dobar za 300e

CBRR1

Citat: UFF poslato 28 Avgust, 2012, 14:50
koja kubikaza ti je u ml-u i tt-u?

uh tek sad vidim zajebao sam se
imao sam 2500

onaj stari dizel agregat sto je isao u trojke e36 325tds
mozes na loz ulje da ga vozis i kad umre kupis drugi dobar za 300e
ti motori su se ubacivali u model od 96 do 2001... ml 2300 audi 1.8 kuba

djordjeadz

Moj cale je imao 525 TDS 1998 godina u solidnoj opremi . Ali ga je uzeo urnisanog zveknutog do max i napravili su ga jedva sastavljali su ga od 2 donatora iz jednog motor, menjac , difernecijal kompletan donji postroj , a od drugog enterijer i opremu elektroniku i ostalo sve sto ide uz to , okacicu slike cim budem nasao od njega kako je izgledao kad je bio zavrsen , a lim i ono sto su sekli su uzimali sa obojice sa onog koji je vise valjao . Evo obicne slike gde je bio gadjan , pa cu da okacim kako je izgledao zavrsen ali se poznavalo po zadnjem delu!

djordjeadz

evo uspeo sam da nadjem neke slike :

DaChaS

imas neku sliku kad je bio nesrecan l:d

CBRR1


djordjeadz

Tu sliku kad je bio nesrecan nemam , ali sam ga video sam kad je stigao na slepci sa tablicama koje vise gde bi trebalo da stoji retrovizor okacene su tablice (RUMA) o neki kabl iz a on brate otkinut od zivota imao sam mozda jedno 14 godina kad su ga radili , a nije bio u klot opremi mf volan nije jedino imao kozu i navigaciju sve ostalo je imao cd charger , tako to a brate secen je sa svih strana jedino nije lepo bio na centriran od pozadi nisu uspeli da usklade liniju stopke i zadnje haube na jednom delu si mogo da zavuces ceo prst a na drugom nisi , a motor je presao bio 390000 a insturment tabla i bord kompjuter i glavni racunar su od onog sto je presao 167000 km ali tome nesto bilo pokvareno pa smo stavili taj od 390000 i presao je jos sa nama jedno 170000  otisao je u zamenu i jos se vozi , kod nas i sa tom kilometrazom nije trosio ulje isao je 230 km/h ko dobar dan nije vukao u stranu nigde . Od cega je sastavljen dobar je to auto bio a zamisli tek da nadjes nekog ocuvanog i dobrog!

Zeljkamp

 "Samo kenjate i bez veze serete, gde vam je Mercedes, gde vam je BMW?!" 8)

Ajs Nigrutin feat. Timbe - Mercedes i BMW
TwinZ Auto & Moto

djordjeadz

Moja Mecka evo je:

[attachment deleted by admin]

djordjeadz

a evo i bembare

[attachment deleted by admin]

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

UFF

Evo vam nova tema za rasparavu

dosta ljudi se buni kako bmw nikad ne menja instrument tablu i kako je i dalje ona retro analogna sa narandzasto-crvenkastim osvetljenjem


pa meni se bas zato i svidja!

sta ces lepse od ovoga bre?

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/614604_487596791251042_1685897698_o.jpg

djordjeadz

#1058
Ja vise volim ANALogono nego da se zajebavam sa digitalizacijom, Ali mogao je barem da napuni do cepa!

pit



      Lepo u picku materinu.