Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

ma bole me bre qrac audija nikad imao nisam nit me je interesovao do pre koju godinu tako da ne mogu da sudim o njemu
a hteo bih jednog A5   :P

Kengur

A M5 si imao pa znas da je najbolji za posao, porodicu, trku i put ?  :)


Sto volim takve kao ti sto moraju da uvek budu u pravu...  :)

zmiya


Kengur


zmiya


Kengur

Ko je u pravu, polize mu zmijuga karu... :P

Andreja

Ne zaboravi da taj RS6 ima i dva fena, nije atmosferac :)

Poslednja generacija M5 isto ima dve turbine ali manje kubika i cilindara, uporedi njega sa Audijem :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

CBRR1

Citat: Kengur poslato 20 Avgust, 2012, 16:52
A M5 si imao pa znas da je najbolji za posao, porodicu, trku i put ?  :)


Sto volim takve kao ti sto moraju da uvek budu u pravu...  :)
e moj kengure,trnutno zi Don Kihot u ovoj raspravi,nemoj o bmw lose da pricas,cuce te neko,uvredices ih,psuj im sestre keve to moze ali bmw da pominjes,to ne...

Kengur

Pa? Mozda je to uradjeno radi lakseg dodavanja konjaze...? Pogledaj sta rade samo sa sitnim izmenama na tom auto i koli konja imaju... ;)

I kakave veze ima dal je atmosvera ili turbo ili twin turbo? Rec je o voznji, prostranosti, udobnosti, putovanja.... A ne o konceptu samog motora...

cbrr1, vidi iskreno boli me tuki i za jednu i za drugu marku savrseno :)

vozim ono za sta imam, a sad bih najvise voleo jednog pola 1.4 tdi da se vozim na 5l.... :)
Ne kazem ja da je los bmw, nego da je u nekim stvarima bolji audi... Mozda i nije, ali to je moje misljenje i kraj... Pa ja kazem, retko koja marka ima model da ga ne bih vozio...

Samo sto kaze mUUF, Mogu sve da vozim ako ima povoljnu cenu i ako imam racunicu, ali samo bih za jednu marku dao punu cenu i cak pretplatio...
A vise se placa samo ono sto ti lezi srcu...

Nego su zapaljeni za marku kao telad pa mi zanimljivo :)

UFF

Citat: Kengur poslato 20 Avgust, 2012, 16:52
A M5 si imao pa znas da je najbolji za posao, porodicu, trku i put ?  :)


Sto volim takve kao ti sto moraju da uvek budu u pravu...  :)

pusi bre Q lepo sam napisao da audi nikad nisam amao a bmw-a sam imao pun qrac i nisam vozio m5 ali sam vozio novi 535 a sto se tice toga da moram da budem u pravu pa da nisi isti ko ja nebi se nastavljao zato ne  [govance]

Kengur

 [rofl] [rofl] [rofl]

Kakve veze imaju 535 i M5 ?  [rofl]
I ako nisi vozio audija, kako tvrdi da je bmw bolji?  ;D

pit



           Pre 10 -ak godina isli smo sa nekim drugarima u Vranje da kupimo neku 5-icu 2000 g model 525 .Audi A-6 s kojim smo isli me bas odusevio kako drzi krivinu i uopste kao se ponasa na putu.
             BMW -a sam ja probao do Bujanovca i ponesen valjda Audijim neutralnim drzanjem po krivinima malo malo mu ga dao po gasu i tacno osetio razliku po krivinama.....verovatno je to zbog prednje vuce Audija ali mi je delovao mnogo sigurniji u krivinama od BMW-a .Pri vecim brzinama BMW je imao teznju da prednjim krajem izleti van dok je Audija sve kao po sinama.

Kengur

Vidi, drugar ima 5 cu ''ajkulu''... 2005/6 nisam siguran...

Moj najbolji ortak(vozi audija a6 2002 kvatro) uzme je da proba i utisci su sledeci: (Jeste da nisu za poredjenje ali ajde nema veze ovo je konkretan primer)

''Volan malo brzi i precizniji od mog Audija, drzi lepo, ali je tu audi osetno bolji dosta sam sigurniji u njega. Mada audi je moj a ovaj sam samo provozao... Sto se tice potezanja, tu su negde ali mislim da moj audi ide za nijansu bolje...''

Oba su 2.5 dizeli... Oba na 18ma felnama, nize opruge itd... Jesu polovnjaci ali jbg, drugar je iz prve ruke sve rekao.
Ali se ujedno i odusevio sa drzanjem u odnosu na starije modele...Vozio je par meseci 645 i kaze da ludacki drzi krivinu... Prodao ga pre par dana, ja nisam stigao da se provozam i da ga probam i bas mi je krivo...



CBRR1

ma bre BMW 85 godiste je bolji od bilo kog drugog auta druge marke 2005 godista...sta vam je BMW je to...cak i onaj ljakse iz barajeva ga je imao,odatle i ide BarajevskoMangupskoWozilo....

stefanalcatraz

Kengure taj RS6 nije br¾i na stazi od M5-ce,evo ti par podataka sa staze : Sachsenring RS6- 1.43,16  M5-1.38,66 ,,Hockenheim short RS6-1.15,30  M5- 1.12,90 ,,Magny cours club Rs6- 1.26,47  M5- 1.24,89
Audi 580 ks  , Bmw 560 ks

pit



         Mani bre stazu mi smo obicni ljudi nama treba upravljiv auto...BMW tu gubi utakmicu sa Audijem a merca necu ni da spominjem .

Kengur

Vidi, meni kao obicnom korisniku ti podaci ne znace skoro nista. Realno, zadnji pogon treba znati voziti da bi prosao krivinu na ivici... Naravno bez sistema kontrole proklizavanja. A i pogotovo sto razne te testove svako steluje na svoj nacin, sto se moze videti na raznim primerima moto magazina.

Auto svet iskreno veoma slabo pratim, ne zanima me... Tako da nisam merodavan da pricam o testovima nesto mnogo jer osim top gira sto uhvatim 2 puta godisnje nista ne gledam... Tj ni tv ne gledam iskreno... :)

UFF

Kengure brate ti si stvarno prso sa mozgom
Prvo SAM uzmes da poredis nadrkane modele audija i bmw-a a onda kad ti covek zapusi usta sa cinjenicama onda kao tebi ti podaci ne znace nista kurac palac treba znati voziti ovo ono  [rofl]
daj ne seri bre onda mozes i juga da kupis mislim sta te boli kurac koji bolje drzi krivinu ako je prolazis sa 30kmh

CBRR1

mercedes je bre kurac od auta...i mrtav sam ozbiljan..!bez zajebavanja i provokacije na bilo ciji racun...vozio i golfa gti-a i pasata i ml i vektruc gts,i audija i m5 karavan 96 god..riba mi je vozila ovu novu c klasu 2011 go vise je po servisima nego sto valja,ama mercedes je govno obicno..

Kengur

Citat: UFF poslato 20 Avgust, 2012, 20:15
Kengure brate ti si stvarno prso sa mozgom
Prvo SAM uzmes da poredis nadrkane modele audija i bmw-a a onda kad ti covek zapusi usta sa cinjenicama onda kao tebi ti podaci ne znace nista kurac palac treba znati voziti ovo ono  [rofl]
daj ne seri bre onda mozes i juga da kupis mislim sta te boli kurac koji bolje drzi krivinu ako je prolazis sa 30kmh

A tebi znace? Aj izadji na te staze i napravi to vreme? Hoces kurac. Znaci mozemo da se lozimo samo po ulici...

da jugo ima klimu, veruj mi uzeo bih ga na 1....