Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

kad bi plazma nabudzio iza, to bi bilo nesto ravno ovome. iako je matori krs, ljudi kazu da je cool
http://1.bp.blogspot.com/_DX-y6S59zdI/TR2sK-oxBgI/AAAAAAAAAUE/trbuttmr0Hk/s1600/HotRod1.jpg

Kengur

Ma ne pricam o budzenju, to ne bih ni na jednim kolima radio. Samo dobra felna i nista vise.

Ali ako te S i RS podsecaju na penziju, na sta te bre onda tdm podseca :D

Upste, svaki audijev karav je drkanje, moze da prica ko sta hoce, ali da imam kintu i porodicu, ma i sada da vise vozim van grada, kupio bih ga na keca...

UFF
Sto se tice prostora u kolima i dece, sine, ne da ti treba veliki auto, nego nisi ni svestan. :) Gde god se krene, vukljaju se i kolica, i milion stvari dok su mali, a kad krenu da rastu onda ide po 300 torbi...
Cale mi je vozio karavane sve dok nismo odrasli burazer i ja, drugacije nije bilo pakovanja... A bar jednom u mesec dva se islo na min put od 250km u jednom pravcu...

Kad negde treba da odvezem burazerovu zenu i cerkicu, napuni se nisan iz zezanja veruj mi... Nema mesta za stvari nicije osim od cerkice...

Plazma Keks

plus sto deca hoce igracke, lopte, biciklove, pa ako ides u posetu porodici, nosis razne stvari ako pravite tamo rostilj... da, onaj audi rs6 je posebno izdrkavanje ;D

Kengur

UFF drkadzija me podseca na mog burazera. Tako je on kenjao, ja cu ovako ja cu onako, boli me kurac sta zena hoce, dovoljan mi je mali auto, pa sada juri da kupi ruznu multiplu jer moze da spakuje zenu i decu jedinu u nju, ili neki kombi :D

Che

Citat: Kengur poslato 15 Jul, 2012, 14:48
Ma ne pricam o budzenju, to ne bih ni na jednim kolima radio. Samo dobra felna i nista vise.

Ali ako te S i RS podsecaju na penziju, na sta te bre onda tdm podseca :D

Upste, svaki audijev karav je drkanje, moze da prica ko sta hoce, ali da imam kintu i porodicu, ma i sada da vise vozim van grada, kupio bih ga na keca...

Samo mi navedi 1 karavan da je lepsi nego klasican model.

A o motorima mozemo da pricamo kad budes imao svoj, ovako nisi kompetentan  [srednjiprst]

pit



               Audijevi karavani su za mene u rangu sto se tice sklada i elegancije sa svojim limuzinskim verzijama.Nisu lepsi a ni ruzniji....takodje bih pomenuo i ALFA 159 karavan.
               A da postoje ruzni karavani postoje ...jedan od groznijih je petica iz 2001 ,zatom Honda Acord 2003 ....


pit



    Dobro gde se uvati za njega ...taman sam hteo da izmenim porukom i napisem osim A6.

Che

Citat: pit poslato 15 Jul, 2012, 15:15
    Dobro gde se uvati za njega ...taman sam hteo da izmenim porukom i napisem osim A6.

Pisao sam Kenguru za rs6, ali je primenjivo i u tvom slucaju :D

skijash


CBRR1

Citat: skijash poslato 15 Jul, 2012, 15:27
Da, totalna penzija :)


a felne ko one vrteske u diznilendu....ma treba imati ukusa i ne preterivati previse...divi ove felne...ciganija....

Che

Citat: skijash poslato 15 Jul, 2012, 15:27
Da, totalna penzija :)

Pricam o o izgledu, ne o prefomansama.
A vrhunac lepote mi je ovaj bojler na krovu  [rofl]

CBRR1

Citat: Che poslato 15 Jul, 2012, 15:44
Citat: skijash poslato 15 Jul, 2012, 15:27
Da, totalna penzija :)

Pricam o o izgledu, ne o prefomansama.
A vrhunac lepote mi je ovaj bojler na krovu  [rofl]
NIJE TO BRE BOJLER,to kad stavis na auto ima da aerodinamika se poboljsa,bice brzi...a ako nema mesta za stvari u karavanu,nece mu pomoci ni ta kapsula gore...

Che

Citat: cbrr1 poslato 15 Jul, 2012, 15:49
NIJE TO BRE BOJLER,to kad stavis na auto ima da aerodinamika se poboljsa,bice brzi...

Aaaaaaa, jbg nisam skapirao da na kvazi bojler dobije min 50ks :D

Kengur

A4, A6 Oba su mi lepsi u karavan verziji.

Na kornjaci ruzno do dupe u pm, lepsi karavan 3 puta.

O ukusima ne vredi raspravljati, jer je verovatni tebi tdm lep :) To sto nemam motor nema veze oci su i dalje tu :)

Skijas plusss iako nisam fan bmw :)
E doduse, e 46 je lepsi u limuzeta fazonu :)

Bojler ruzan do jaja, ali i kofercine na skelama su ruzne, ali vam ipak trebaju i znace da stavite stvari ;)

pit


                  Ma karavani su zakon bre kakve kurceve limuzini ...nikad ne bi vozio limuzinu samo karavan .I to sto ruzniji to bolji...A6 ,Vectra c ,Honda ACORD su mi omiljeni.

pit

Citat: Kengur poslato 15 Jul, 2012, 15:52
A4, A6 Oba su mi lepsi u karavan verziji.

Na kornjaci ruzno do dupe u pm, lepsi karavan 3 puta.

O ukusima ne vredi raspravljati, jer je verovatni tebi tdm lep :) To sto nemam motor nema veze oci su i dalje tu :)

Skijas plusss iako nisam fan bmw :)


E doduse, e 46 je lepsi u limuzeta fazonu :)

Bojler ruzan do jaja, ali i kofercine na skelama su ruzne, ali vam ipak trebaju i znace da stavite stvari ;)

                Kengure ja vozim TDM karavan ..pa sta sad ...nije mu smetao gepek da oderem Uffa koji je vozio motor za stazu.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Ma vozi sto se mene tice i autobus na dva tocka, veruj mi da me to ne zanima :) ako se tebi svidja sta ja imam sa tim... Nego svi vole da namecu svoj ukus, svakom tudje dupe smrdi... :)

Kad sam prvi put seo u A6 2002 karavan S line, odusevio sam se. Moze da se strpa u njega sta god hoces, udoban, prostran, a pritom to upste nije skup polovnjak. A vidi ovako, po krivinama ne moze bmw da mu pridje apsolutno nikad :) Moze X drive ali X drive je svaki 50ti kod nas :)

Jbg, meni su karavani gotivni, ne svi, ali ima par modela koje bih rado posedovao.
Uostalom, boli me tuki bre kako izgleda jebeni auto, kad sednem bitno mi je da je prostan, udoban i da je tabla lepa, tj da mi prija oku, ne mogu da ga vozim i gledam spolja u isto vreme :) . To mi najvise smeta kod bmw, jbt 20 godina imali iste jebene satove...


Che

Citat: Kengur poslato 15 Jul, 2012, 16:00
Uostalom, boli me tuki bre kako izgleda jebeni auto, kad sednem bitno mi je da je prostan, udoban i da je tabla lepa, tj da mi prija oku, ne mogu da ga vozim i gledam spolja u isto vreme :)

Zar ti nisi hteo da kupis pezo 206 pre 2 meseca?
prostran? udoban?

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,8664.0.html