Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

ma jok, mislim na kondiciju...

CBRR1


AndreyRR


CBRR1

nije da se lozis valjda na ove kanturine od 10000kubika i 250 konja i potrosnja 60l...?

UFF

To na sta se on lozi ide samo na pravcu
kad dodje do prve krivine ide i tad    ali na krov :)


AndreyRR

Citat: UFF poslato 14 Jul, 2012, 14:49
To na sta se on lozi ide samo na pravcu
kad dodje do prve krivine ide i tad    ali na krov :)

jeste milion....


nano

Pojede taj camaro i ovu sedmicu bez leba



Plazma Keks

pa ta sedmica bi napusila i taj tu karting kako hoces


Kengur

UFF
zena deca...?  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
To kad se desi, obecavam, otrovacu se od alkohola... :)

ЯЭВОЛУТИОН

Kako nekad neki covek rece: "Covek vredi sta ostavi iza sebe i kakvo mu je potomstvo"
Ako zaradis pare ko cika Hilton a iza sebe ostavis dve raspale drolje....tvoj zivot vredi tacno toliko
Ako radis neki totalno nevazan posao a na kraju ,zbog stvari koju si ucinio sekund pred smrt, ti dignu spomenik na trgu.....toliko je vredeo tvoj zivot.

Nisam bas za zenu....ali su za sada neophodne za decu....a i kad omatoris ko ce da te nervira u redu za pemziju....ako dozivis.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit


         Dobro aj BMW nije losa marka greota bi bilo da serem vise ...ALI... uvek ima neko ALI sto devojci srecu kvari.U slucaju BMW-jaca to je famozna ''trojka'' auto koji bi trebao da je dobar i sigurno je da je dobar ali NOV ili onaj koji je kupljen ovde pa ima servisnu knjizicu i presao je 70 000 km a 2002 godiste je.E ta kombinacija je moguca ali isto ko i sedmica na Lotu. [dunce]
        A ono sto je najverovatnije je da je iz uvoza i presla preko 300 000 km....sto opet samo po sebi mozda i nije strasno ...ali strasno je jer ''trojke kupuju samo uglavnom klinci kod nas i mladji ljudi preko tkz Japiji koji to teraju bez milosti a cesto i bez odrzavanja. [glavazid]
        Znaci poenta je ako vec mora BMW samo ''petica'' jer to voze ozbiljniji ljudi kojim divljanje nije prioritet ..eto toliko ...u svkom slucaju ovaj moj post ne moze nikome da steti a ako ne steti onda moze i da koristi ...ko je realan i  malo.

castor

Citat: AndreyRR poslato 14 Jul, 2012, 14:50
evo ti odgovor  [balavi]



Jebe¹ to, èini mi se da je ovo prava stvar za tebe... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

It's the ride that matters, not the bike…

UFF

@ rev

koji ce mu qrac chrome felne sa m5 na ebenom karavanu?


najsmeniji su mi uvek bili likovi koji voze karavan ili neki kombi pa krenu da mu ga daju po tuning & stayling- u  [facepalm]




i ako imas jedno dete to nije razlog da kupis karavan a ako imas dvoje dece to i dalje nije razlog da kupis karavan, samo ako oces da svercujes sa sela do p[ijace luk, krompir i kupus

AndreyRR


Kengur

Da da, audijevi karavani uopste nisu za felne i bas sluze za pijacu.. hahahha

Che

Citat: UFF poslato 14 Jul, 2012, 04:14
plazma & pit

ubitacna kombinacija

ovaj vozi raspali ruski motori ili ide biciklom a nasao bmw da pljuje i poredi sa evropom (pa tu tvoju iz planetu i u srbiji presuju bre a u evropu ne moze ni da udje)

[rofl] [rofl] [rofl]

Che

Citat: Kengur poslato 15 Jul, 2012, 14:05
Da da, audijevi karavani uopste nisu za felne i bas sluze za pijacu.. hahahha

Svaki karavan me podseca na penziju.
Nema smisla budziti ga, kao kada bi Plaznam na rusa nabacio garmin od 600e + 3 Givi kofera 500e + Akarapa 300e i  ... i dalje bi bio samo IZ.  [thumb_down]