Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

ma to ovde tako u srbiji... takvog bmwa bi preko davno vec presovali na otpadu

pit

Citat: Plazma Keks poslato 14 Jul, 2012, 02:41
ma to ovde tako u srbiji... takvog bmwa bi preko davno vec presovali na otpadu

                O tome ja pricam.....to nema ni B od BMW-A.Samo kvarovi problemi u trapu i ostale gluposti.Naravno ko je kupio da manekenise sa njim i da lovi ribe(mogu da zamislim te jadnice koje se loze na staru trojku) njemu ce da traje nekoliko godina sa malim ulaganjem ali ko je to kupio da godisnje prelazi 15000-20000 km ...pa brate skupo ce ga kostati kilometar.

UFF

plazma & pit

ubitacna kombinacija

ovaj vozi raspali ruski motori ili ide biciklom a nasao bmw da pljuje i poredi sa evropom (pa tu tvoju iz planetu i u srbiji presuju bre a u evropu ne moze ni da udje) a pit koji je dosao da kenja po coveku koji je iskreno srecan jer je kupio auto koji mu se svidja i koji je dugo zeleo

bravo pite, bas si smeker, svaka cast sta tebe boli kurac koliko ce njega kostati svaki kilometar? idi vozi se u fabiji i otvori temu o skodi jer ova je za LJUBITELJE BMW-a

pit

#723
Citat: UFF poslato 14 Jul, 2012, 04:14
plazma & pit

ubitacna kombinacija

ovaj vozi raspali ruski motori ili ide biciklom a nasao bmw da pljuje i poredi sa evropom (pa tu tvoju iz planetu i u srbiji presuju bre a u evropu ne moze ni da udje) a pit koji je dosao da kenja po coveku koji je iskreno srecan jer je kupio auto koji mu se svidja i koji je dugo zeleo

bravo pite, bas si smeker, svaka cast sta tebe boli kurac koliko ce njega kostati svaki kilometar? idi vozi se u fabiji i otvori temu o skodi jer ova je za LJUBITELJE BMW-a

               Vidis Uffe kao tebe boli sto sam malo popljuvao  omiljenu ti marku.....e pa brate ti svaki dan pljujes svakog ko kupuje ili prodaje motor a pogotovu ako ima 0 postova .Onog sto prodaje napusavas ako slucajno  nije stavio cenu ili sliku na drzak ili bezobrazan nacin...a ako neko kupi motor a tebi se ne svidja ( sto je u vecini slucajeva) prepun si ironicnih komentara ....da te ne citiram tek je 9 h treba da doruckujem.
             
         P.S. I mani me vise te Fabie nisam je nikad imao i ne verujem da cu da je kupim ...samo sam se raspitivao na forumu .Inace za 6000 evra smatram da je bolja kupovina Fabie 2009 sa servisnom knjizicom i 30 -40000 km nego bilo koji BMW 3 2002 IZ UVOZA .

djordjeadz

braco drugovi mozete tako jos 100 godina da pricate... Ukusi su razliciti , i ne vredi o tome raspravljati!!! Stalno ce imati neko ko ce nesto hvaliti ,  a neko pljuvati!

castor

Ja ne znam koji vam je kurac. Ko noæas ili zadnjih par dana nije dobio pièke? Prepucavate se tu oko jebena 4 toèka, pa da li ste ba¾dareni u glavu svi zajedno?

JEBE mi se ko æe ¹ta da vozi - vozi on, a ne ja. Moj auto je moj auto, tvoj auto je tvoj auto i puca mi kurac na milion kilometara ¹ta ima¹ da ka¾e¹ za moj auto ako mi nisi BRAT ROÐENI.

Nekome je auto prevozno sredstvo koje pere i dere i mijenja k'o èarape, a nekome je dugogodi¹nja ¾elja, kurac-palac i tome slièno (i sam spadam u tu grupu kojoj su neke stvari bitne), ali da pljujem po tuðoj stvari koju je taj neko (vrlo èesto) krvavo i po¹teno zaradio i platio - NE PADA MI NA PAMET.

Idite vozite, jebite, drkajte, plivajte, ali nemojte prckati jedni druge oko nekih stvari koje su totalno nebitne u ¾ivotu... Poèinjete da smarate... [zena] [zena] [stop] [stop] [stop] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]
It's the ride that matters, not the bike…

goranvojska

to je gomila gvozdja koja vozi od tacke a do tacke b sto jeftinije i bezbednije.sta pise na njemu marka i ostalo boli me znas koliko.bitno da je opravka jevtina i da ima deo a ne da cekam od tamo negde da stigne za mesec dana,tako je to ipak samo iz kog ugla se gleda i zasta kome to sluzi.

UFF

Jbg neko hoce samo da se preveze a neko hoce da uziva u toj voznji
Zato je njemu bolje nov jugo a meni 10god stari bmw
U tome je razlika
Zabole mene sto pit kenja po bmw-u to na mene ne utice jer ja cu ga i dalje voziti ali mi je smetalo sto se posra u srecu naseg drugara koji je kupio auto koji je zeleo i to dosao sa nama ovde da podeli a najgore od svega sto samo lupeta i nema licnog iskustva sa tom markom

CBRR1

Citat: UFF poslato 14 Jul, 2012, 13:24
Jbg neko hoce samo da se preveze a neko hoce da uziva u toj voznji
Zato je njemu bolje nov jugo a meni 10god stari bmw
U tome je razlika
Zabole mene sto pit kenja po bmw-u to na mene ne utice jer ja cu ga i dalje voziti ali mi je smetalo sto se posra u srecu naseg drugara koji je kupio auto koji je zeleo i to dosao sa nama ovde da podeli a najgore od svega sto samo lupeta i nema licnog iskustva sa tom markom
ona benkica sa VA tablama izgleda da je fuulll moguce ocuvana...i lepo izgleda...a svi vole koju godinu stariji auto ali da je bmw audi ml...i tako ja prvi na primer,mogu da vozim neki nov auto tipa skode punta vagena ali ne bolji mi je ML od 7-8 god starosti....

AndreyRR

Auto nemam i ne brinem tu brigu  ;D ;D
samo da j preko cele godine lepo vreme i milina

CBRR1

Citat: AndreyRR poslato 14 Jul, 2012, 13:47
Auto nemam i ne brinem tu brigu  ;D ;D
samo da j preko cele godine lepo vreme i milina
nisu te mama i tata ucili kao malog,da imas 4 godisnja doba...izgleda ni u skoli te nisu naucili... [facepalm] [facepalm] [facepalm] ;D

AndreyRR

pogresno sam se izrazio,da nam je majami klima  ;D ;D,za tvoju informaciju ja sam siroce  :(

Kengur

Najbolji auto je nisan almera 99 godiste troje vrata 1.6 b crvene boje... :P

CBRR1

Citat: AndreyRR poslato 14 Jul, 2012, 13:53
pogresno sam se izrazio,da nam je majami klima  ;D ;D,za tvoju informaciju ja sam siroce  :(
izvini jbga [doh] [doh]

AndreyRR

 :'( :'( :'( :'(,sad si me podsetio na njih

CBRR1


AndreyRR


CBRR1


Plazma Keks

Citat: UFF poslato 14 Jul, 2012, 04:14
plazma & pit

ubitacna kombinacija

ovaj vozi raspali ruski motori ili ide biciklom a nasao bmw da pljuje i poredi sa evropom (pa tu tvoju iz planetu i u srbiji presuju bre a u evropu ne moze ni da udje) a pit koji je dosao da kenja po coveku koji je iskreno srecan jer je kupio auto koji mu se svidja i koji je dugo zeleo

bravo pite, bas si smeker, svaka cast sta tebe boli kurac koliko ce njega kostati svaki kilometar? idi vozi se u fabiji i otvori temu o skodi jer ova je za LJUBITELJE BMW-a
Uffe, stvarno si lozana teska sto se tice BMW-a  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

idem biciklom jer brinem za zdravlje, a izem jer za sebe govorim da sam jos uvek pocetnik i mislim da mi jos uvek ne treba bolji... uostalom, stoji kod mene u dvoristu 23 godine, pa zasto da ga ne vozim? ;D

mislim da je ovo odlicna tema ako neko hoce da nervira uffa

CBRR1

Citat: Plazma Keks poslato 14 Jul, 2012, 14:33
Citat: UFF poslato 14 Jul, 2012, 04:14
plazma & pit

ubitacna kombinacija

ovaj vozi raspali ruski motori ili ide biciklom a nasao bmw da pljuje i poredi sa evropom (pa tu tvoju iz planetu i u srbiji presuju bre a u evropu ne moze ni da udje) a pit koji je dosao da kenja po coveku koji je iskreno srecan jer je kupio auto koji mu se svidja i koji je dugo zeleo

bravo pite, bas si smeker, svaka cast sta tebe boli kurac koliko ce njega kostati svaki kilometar? idi vozi se u fabiji i otvori temu o skodi jer ova je za LJUBITELJE BMW-a
Uffe, stvarno si lozana teska sto se tice BMW-a  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

idem biciklom jer brinem za zdravlje, a izem jer za sebe govorim da sam jos uvek pocetnik i mislim da mi jos uvek ne treba bolji... uostalom, stoji kod mene u dvoristu 23 godine, pa zasto da ga ne vozim? ;D

mislim da je ovo odlicna tema ako neko hoce da nervira uffa
prvo BMW pa sve ostalo hahahahahaa bre plazma ako ti je do zdravlja idi kod DRa... :-*