Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Ako ce mi dati da teram novi Z4 kuci jebacu i direktora i sve zaposlene u tom salonu!

Taj auto mi se svidja vise od bilo kog drugog bmw-a ikad (a i koji ce mi kurac auto za 4-oro kad 2 put godisnje vozim vise od jednog coveka u njemu a 90% vremena se vozim sam?)

Kad bi mi dali da biram izmedju Z4 i M6 samo bi se nasmejao

Sto se tice dizajna nijedan drugi mu nije ni blizu, bar po mom ukusu

CBRR1

Citat: UFF poslato 13 Jul, 2012, 13:54
Ako ce mi dati da teram novi Z4 kuci jebacu i direktora i sve zaposlene u tom salonu!

Taj auto mi se svidja vise od bilo kog drugog bmw-a ikad (a i koji ce mi kurac auto za 4-oro kad 2 put godisnje vozim vise od jednog coveka u njemu a 90% vremena se vozim sam?)

Kad bi mi dali da biram izmedju Z4 i M6 samo bi se nasmejao

Sto se tice dizajna nijedan drugi mu nije ni blizu, bar po mom ukusu

ispravi me ako gresim ali trebas da budes jeban a ne da jebes da bi dobio auto,tako da jesi siguran.sve je to parce lima veruj mi...

UFF

Neka je parce lima ali ako te to parce cini srecnim onda vredi sve pare
Sve ostalo osim propelera mi je samo prevoz i nije mi bitno ni kako ide ni kako izgleda, samo da me preveze (za sto manje pare)


pit

Citat: Zeljkamp poslato 13 Jul, 2012, 02:55
Kupio sam veceras BMW 318i sa Valve Tronic motorom (2000ccm i 143ks). Auto je u extra stanju i sa PRAVOM kilometrazom od 135.500km. Ima dosta opreme i o njoj drugi put. Za sada cu samo reci da su felne magnezijumske!!!  8)

Evo ih 2 slike a bice ih jos kada se opere.  [yahoo]





[yahoo]  [yahoo]  [yahoo]



         Sigurno si dao 3500 evra za njega....mislim realno.

pit

Citat: UFF poslato 13 Jul, 2012, 14:00
Neka je parce lima ali ako te to parce cini srecnim onda vredi sve pare
Sve ostalo osim propelera mi je samo prevoz i nije mi bitno ni kako ide ni kako izgleda, samo da me preveze (za sto manje pare)



                      Realno gledano od nemacke trojke najupravljiviji je AUDI u svim kategorijama.Ja iskreno najvise volim Mecke ...dok mi BMW -jci nekako ulivaju najmanje poverenja...i mislim da su najnepouzadaniji .
                      Takodje nakonfliktniji tipovi u saobracaju su upravo vozaci starijih modela BMW ..takozvani mafijasi u pokusaju.

CBRR1

Citat: pit poslato 13 Jul, 2012, 17:01
Citat: UFF poslato 13 Jul, 2012, 14:00
Neka je parce lima ali ako te to parce cini srecnim onda vredi sve pare
Sve ostalo osim propelera mi je samo prevoz i nije mi bitno ni kako ide ni kako izgleda, samo da me preveze (za sto manje pare)



                      Realno gledano od nemacke trojke najupravljiviji je AUDI u svim kategorijama.Ja iskreno najvise volim Mecke ...dok mi BMW -jci nekako ulivaju najmanje poverenja...i mislim da su najnepouzadaniji .
                      Takodje nakonfliktniji tipovi u saobracaju su upravo vozaci starijih modela BMW ..takozvani mafijasi u pokusaju.
krimi dzimi momci sto drkaju na kristijana i ostale indijance...

pit

Citat: cbrr1 poslato 13 Jul, 2012, 17:54
Citat: pit poslato 13 Jul, 2012, 17:01
Citat: UFF poslato 13 Jul, 2012, 14:00
Neka je parce lima ali ako te to parce cini srecnim onda vredi sve pare
Sve ostalo osim propelera mi je samo prevoz i nije mi bitno ni kako ide ni kako izgleda, samo da me preveze (za sto manje pare)



                      Realno gledano od nemacke trojke najupravljiviji je AUDI u svim kategorijama.Ja iskreno najvise volim Mecke ...dok mi BMW -jci nekako ulivaju najmanje poverenja...i mislim da su najnepouzadaniji .
                      Takodje nakonfliktniji tipovi u saobracaju su upravo vozaci starijih modela BMW ..takozvani mafijasi u pokusaju.
krimi dzimi momci sto drkaju na kristijana i ostale indijance...


               A kroz otvoren prozor urla Dzenan ili neko drugo tursko zurle

CBRR1

svaka cast pojedincima,ali ja nikada nisam kupio bmwa jer kod mene u kraju to voze oni sabancici sto samaras,a u autu umisli da je sta,ma neznaju ni oni sami,AUTO NE CINI COVEKA COVEKOM,VEC ON SAM..A I KAO STO UFF KAZE DA GA AUTO CINI SRECNIM I TO JE OK a ne da bi glumio beloglavog babuna sa jos jednom pesmom za sve sve gossssteeeee sssseeeee od sinanaaaaaaaa....

pit


              Mislim da ne bude zabune BMW j e vrhunski auto ali samo dok je nov i mozda 5-6 godina star ....posle toga mu neverovatno pada cena a odrzavanje postaje nocna mora za vlasnike.
              Naravno da i Merecedes i Audi nisu imuni na kvarove ali u mnogo manjoj meri nego BMW...sto uostalom pokazuju u statistike.....

UFF

Pit je strucnjak
Posedovao pun qurac bmw-a do sad pa zna koliko su mu se kvarili  [facepalm]

Al si se nalupetao gluposti za sve pare

Proslog bmw-a sam vozio 4 godine i promenio sam jednu kuglu do tocka za to vreme... (da jednu, ne par i cak mi ni druga nije otisla-ma cudo ne vidjeno) i prednje plocice
A bio je 1998 godiste - znaci matora drtina mnogo starija od tih 5-6 godina kako ti kazes

Aj ti lepo idi kupi tu tvoju novu fabiju (to je vrhunski auto, ma kakav bmw) i ne vracaj se vise u temu o bmw-u ionako tvoji postovi ovde qrcu ne sluze, nit imas iskustva iz prve ruke, nit volis bmw vec samo hejtujes

Kanarinac

Brate malo (vise) ga pretera ti sad. Ne moras da napusavas coveka ako mu se ne svidja isto sto i tebi.

A inace starija kola su daleko dugotrajnija nego ova nova. Tako da ne mozes da ih poredis nikako

Plazma Keks

Citat: UFF poslato 13 Jul, 2012, 14:00
Neka je parce lima ali ako te to parce cini srecnim onda vredi sve pare
Sve ostalo osim propelera mi je samo prevoz i nije mi bitno ni kako ide ni kako izgleda, samo da me preveze (za sto manje pare)


nece te uciniti srecnim, ucinicete zadovoljnim na nekoliko dana i posle ces ga gledati kao i na auto koji si i ranije imao

pit

Citat: UFF poslato 13 Jul, 2012, 20:20
Pit je strucnjak
Posedovao pun qurac bmw-a do sad pa zna koliko su mu se kvarili  [facepalm]

Al si se nalupetao gluposti za sve pare

Proslog bmw-a sam vozio 4 godine i promenio sam jednu kuglu do tocka za to vreme... (da jednu, ne par i cak mi ni druga nije otisla-ma cudo ne vidjeno) i prednje plocice
A bio je 1998 godiste - znaci matora drtina mnogo starija od tih 5-6 godina kako ti kazes

Aj ti lepo idi kupi tu tvoju novu fabiju (to je vrhunski auto, ma kakav bmw) i ne vracaj se vise u temu o bmw-u ionako tvoji postovi ovde qrcu ne sluze, nit imas iskustva iz prve ruke, nit volis bmw vec samo hejtujes


      Sta se primas bre bolidu jedan...inace svakako da je bolja nova fabia nego krsina od BMW -a .I budi malo finiji nemoj da se kurcis ,,,jer ja ne vredjam tebe ...sam,o kazem da je BMW GOVNO OD AUTA ...a tebi ako se ne svidja sta pisem iskreno zabole me tuki bas.

pit




          Sad se nesto setih...svojevremeno mi je Pablo pokusavao da zabrani da negativno pisem o Bmw motorima jer navodno vredjam osecanja ljudi koji gaje prema toj marki ....ispada Ufe da i ti spadas u tu grupu kojoj su povredjena osecanja...ako je tako i osecas se povredjenim imas moje najdublje izvinjenjenje zbog povredjenih ti emocija.Evo casna pionirska rec necu vise keve mi....samo nemoj da mi se traumiras. [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [doh] [doh] [doh]

KIZA73

Trebalo ti je celih 10 minuta da se pokajes  [farmer]
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

pit

#715
Citat: KIZA73 poslato 13 Jul, 2012, 23:32
Trebalo ti je celih 10 minuta da se pokajes  [farmer]

            I postideo sam se pride jos. :'( :'(

bucko

Citat: pit poslato 13 Jul, 2012, 17:57
Citat: cbrr1 poslato 13 Jul, 2012, 17:54
Citat: pit poslato 13 Jul, 2012, 17:01
Citat: UFF poslato 13 Jul, 2012, 14:00
Neka je parce lima ali ako te to parce cini srecnim onda vredi sve pare
Sve ostalo osim propelera mi je samo prevoz i nije mi bitno ni kako ide ni kako izgleda, samo da me preveze (za sto manje pare)



                      Realno gledano od nemacke trojke najupravljiviji je AUDI u svim kategorijama.Ja iskreno najvise volim Mecke ...dok mi BMW -jci nekako ulivaju najmanje poverenja...i mislim da su najnepouzadaniji .
                      Takodje nakonfliktniji tipovi u saobracaju su upravo vozaci starijih modela BMW ..takozvani mafijasi u pokusaju.
krimi dzimi momci sto drkaju na kristijana i ostale indijance...


               A kroz otvoren prozor urla Dzenan ili neko drugo tursko zurle

Dance Ass - HOT SPOT - Mile Kitic - Sampanjac - HQ Video

KIZA73

Meni od ovakvih prizora zaglunu usi pa seljanu i ne cujem  ;D
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Zeljkamp

Citat: pit poslato 13 Jul, 2012, 16:50
         Sigurno si dao 3500 evra za njega....mislim realno.

Gledaj i drkaj, to je besplatno.
TwinZ Auto & Moto

pit

Citat: Zeljkamp poslato 14 Jul, 2012, 02:10
Citat: pit poslato 13 Jul, 2012, 16:50
         Sigurno si dao 3500 evra za njega....mislim realno.

Gledaj i drkaj, to je besplatno.

            Na sta bre da drkam ...na karakotlu koja je presla 300 000 km .Mogu da drkam na novog X6 ili novog M5 a na staru trojku mogu samo da se izdrkam ...jer za drugo i nije...a ti samo pustaj filomove da vozis bmw-e.
           Pa pre bi bre vozio Stila to godiste...bar me ljudi nebi smatrali za sabana beloglavog.