Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

ma qrac najjaca
kanta
ali bolja od tvojih prevoza

aj sad odjebi iz ove teme dok ne kupis propeler   ;)

GSXR1000

Cek ae mi obrazlozi sta sam lose sada rekao?
Je l sam uvredio tvoje prevozno sredstvo? Cak naprotiv,pohvalio sam ga!

goranvojska

Citat: GSXR1000 poslato 11 Jun, 2012, 19:41
Cek ae mi obrazlozi sta sam lose sada rekao?
Je l sam uvredio tvoje prevozno sredstvo? Cak naprotiv,pohvalio sam ga!
sarkasticno-bockavo ti je specijalnost.sad ti kriv qrac sto si banovan.

Kengur

Sto volim ove sto misle da im je pamet jaca strana ...

castor

Evo ti folija da ne kuka¹ vi¹e za zatamnjenim ¹topaljkama... :P :P :P

Citat
folija za farove , stopke vizire itd , samolepljiva je greje se . u 5 boje za razlicitom sirinom rolne . cena je za 40cm x 100 cm , ili 30 cm x 100cm , zavisi od boje . folija kao sa slike . Kontakt telefon: 063334124.
It's the ride that matters, not the bike…

PECA BMW

Ajd malo da kvarim temu .. vidim ove folije se lepe na krive povrsine pa kontam da moze na vizir kacige ..
Ako neko kupi ovu crnu foliju da radi farove ja primam na poklon jedno parce da uradim kacigu :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

ma necu ja foliju
cekam da se pojave na ebay-u povoljno led stipaljka

castor

Pa barem skini one tand¾araste i operi onaj usrani sprej, pa nalijepi ovo dok ti ne stignu te (o presvijetle i preuzvi¹ene) LED ¹topaljke.
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

boli me qrac bas da kupujem ovu govnjavu foliju
dok ne pridjes na 20cm od stopaljke ne vidi se razlika da li je folija ili sprej

Vule

Koja je priča za ovu foliju na farove, koje su cene, kako su se pokazale, da li se odlepljuju, smanjuje li se vidljivost farova ako se uzme ova "dark" varijanta ,..?
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

cika zuba

[/

UFF

auuuu pa sta bi sa tom pricom kako je taj quatro kod audija najbolji 4x4 pogon ikad?

AndreyRR

a sta ti ocekujes od glupog zenskog vozaca

UFF

i ne znam kakav je uopste ono retardiran test ?
pa ako je vec pogon na sva 4 sto prebacuje pogon na samo onu osovinu koja se zaglavila?

AndreyRR


Phoenix

,ma daj ono je glupost,nijedan 4x4 kada se ukljuchi ne sme onako da se ponasha. Verovatno je neko hteo da pokaze kako bmw ima 4x4 a ostali lazu  [rofl] FAKE!!
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

CBRR1

Citat: Phoenix poslato 02 Jul, 2012, 12:27
,ma daj ono je glupost,nijedan 4x4 kada se ukljuchi ne sme onako da se ponasha. Verovatno je neko hteo da pokaze kako bmw ima 4x4 a ostali lazu  [rofl] FAKE!!
[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] ja sam tri godine vozio qvatro pogon na audiju,i sprdao se po snegu sa autima sa prednjom ili zadnjom vucom...pa jebote sneg na zrenjanincu ja ga pucam glavu ipo i driftujem na silu sa njime jer mu pogon na sva 4 ne dozvoljava to,cak ni po snegu,a ako su svi inzinjeri iz auto industrije to dokazali da je najbolji,sta mi uopste komentarisemo neki snimak bmwov...

Plazma Keks

Citat: UFF poslato 02 Jul, 2012, 12:24
i ne znam kakav je uopste ono retardiran test ?
pa ako je vec pogon na sva 4 sto prebacuje pogon na samo onu osovinu koja se zaglavila?
zato sto quattro pogon nije isto sto i pravi 4x4 pogon za terenska vozila. kod terenaca imas menjac za biranje vuce, za zakljucavanje i otkljucavanje diferencijala.
kod kvatro pogona je permanentni pogon na sva 4 tocka ali se snaga prebacuje preko "torzen" diferencijala(koji je audijev izum, trebalo bi) i on prebacuje vise snage na tockove koji proklizavaju....

Phoenix

Citat: Plazma Keks poslato 02 Jul, 2012, 20:13
Citat: UFF poslato 02 Jul, 2012, 12:24
i ne znam kakav je uopste ono retardiran test ?
pa ako je vec pogon na sva 4 sto prebacuje pogon na samo onu osovinu koja se zaglavila?
zato sto quattro pogon nije isto sto i pravi 4x4 pogon za terenska vozila. kod terenaca imas menjac za biranje vuce, za zakljucavanje i otkljucavanje diferencijala.
kod kvatro pogona je permanentni pogon na sva 4 tocka ali se snaga prebacuje preko "torzen" diferencijala(koji je audijev izum, trebalo bi) i on prebacuje vise snage na tockove koji proklizavaju....

pazi razumem se u to ko mara u kriv qurac al cenim da si ti josh gori od mene ;D zar nije obrnuto,da prebaci snagu na tochkove koji ne proklizavaju??? mislim shta dobijesh ako na onaj shto proklizava dodash josh snage,sanke mozda?! plazmeni lupash ko otvoren prozor [rofl]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Milomir27