Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1

Citat: Andreja poslato 10 Jun, 2012, 10:11
Navlaku¹a je :)

A E90 u kupe verziji je E92 ;)

Inaèe, meni je omiljena trojka kocka, posle nje, hmmmm, ne bih mogao da se odluèim, ajde da bude e92, zatim e46 pa e36 (prièamo samo o kupeima). 'Ebo trojku koja kupe nije! :D
...tuki ti u dupe...  :P :P :P

UFF

Citat: Andreja poslato 10 Jun, 2012, 10:11
'Ebo trojku koja kupe nije! :D

sto volim kad se neko ovako prosere...

aj e36 je definitivno lepsi u kupe verziji
e90 ne bi vozio dok je e92 drkanje koliko je dobar
ali e46 mi je u kupe varijanti ruzniji od ovog sa 4 vrata

uostalom ta gornja izjava je data samo od nekog ko nije ni kupac vec gleda sa strane i komentarise
ko ce bre da se jebava ako vozi vise od 2 osobe u kolima da stalno izlazi napolje i preklapa sediste da bi neko seo pozadi?  [facepalm]

pridjete svo 4voro kolima i sednete odjednom ko ljudi a ne da se provlacite i zavlacite ko pacovi
eto sad znas zasto ljudi kupuju auto sa 4 vrata

Andreja

Izvini UFFe, zaboravio sam da postoje dva mi¹ljenja, tvoje i pogre¹no  [blahblah]

Ovi nemci ne znaju ¹ta valja ebem ih u usta, prave tamo neke BMWove sa dvoja vrata, ko æe to da kupi...

Ja ka¾em ¹ta je meni lièno lep¹e. Ako bih kupovao automobil sa èetvoro vrata, gledao bih petice a ne trojke.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

AndreyRR

Sta smarate sa E onaj ovaj,najbolji je E34

MIGE

sto se mene tice,najvise mi se svidja kupe(da ,znam,polizem vam dupe  :D) ,nekako,nikad nisam voleo automobil sa 4 vrata  [neampojma] ....nekako mi je kupe uvek sigurnije delovao...a i kuravele kad nabijes pozadi,tesko ce da odu sa navucenim gacama iz kola  :D :D

UFF

Citat: Andreja poslato 10 Jun, 2012, 20:42
Izvini UFFe, zaboravio sam da postoje dva mi¹ljenja, tvoje i pogre¹no  [blahblah]

Ovi nemci ne znaju ¹ta valja ebem ih u usta, prave tamo neke BMWove sa dvoja vrata, ko æe to da kupi...

Ja ka¾em ¹ta je meni lièno lep¹e. Ako bih kupovao automobil sa èetvoro vrata, gledao bih petice a ne trojke.

izvini koji ti to bese bmw vozis?

mora da je neki kupe..

Andreja

Zar je bitno koji BMW vozim da bih imao mi¹ljenje?

Ti si u nekom gadnom tripu, bratac...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

Ko kaze da je bitno?

Samo pitam, cisto da znam na kom iskustvu se to tvoje misljenje temelji, nista vise 

I nisi mi odgovorio

Andreja

Nijednog.

A sad, kakvo je iskustvo potrebno da bih mogao da izjavim da li mi je lep¹i kupe ili sedan?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

Hvala


Odoh da budem u kako ti kazes gadnom tripu i dalje jer u tom tripu postoji samo moje misljenje a ti mozes kao i zena i dalje da cenis automobile kako izgledaju spolja posmatrajuci ih kako prolaze ulicom   [geek]
Tako se postaje strucnjak
Znam jer sam ja tako zaradio diplomu  [ubergeek]

Kengur

Jebala te diploma. :D

Lepsi kupe realno, ali pre bih limuzinu...

Mada nemam problem ni sa kolima sa 3v, jer ja moje sediste nikada ne pomeram, kome smeta moze na autobus.
Kad ga jednom namestim, nema mrdanja, ionako me hebe kicma...

UFF

Citat: Kengur poslato 11 Jun, 2012, 10:27
Lepsi kupe realno, ali pre bih limuzinu...

sto kad je kupe lepsi?

e vidis o tome sam pricao i u tome je razlika kad komentarise neko ko je imao i neko ko samo posmatra sa strane

Kengur

Da imam mnogo para, to bi bio kupe. Ali se podrazumeva da bih mogao pored toga da imam jednog dzipa za zimu i put, i jedno govno tipa smart za grad.

A posto je to samo sladak san, onda gledam sta je prakticnije i ekonomicnije. Tako da bih pazario limuzinu.

Nemam problem sa kolima 3v kao sto sam rekao, ali ipak mi to spada nekako u mala gradska kola. Kad se vec otvaram za neki ozbiljan auto, hocu da bude komforan maximalno...

To je bar moj ugao gledanja...


milos ghost

ja sam obozavao kupea.. i onda sam kupio alfu 147 kupe..... iako ja nikad ne izlazim iz auta da bi neko usao, smorilo me je da cekam 5min dok suvozac izadje pa ovaj udje... jebes to.. ne bi opet kupio kupea...

Gašpar

Zato sam ja uzeo petovratacu. Jeste ruznija, ali je prakticnija...

Kanarinac

Alfa 147 nije kupe :) bar koliko sam ja upucen.

A inace i ja bih pre uzeo auto sa 5 vrata, nego sa troje. Ovu 147cu sam uzeo zato sto sam znao ko je vozio i kakav je auto. Inace sam jurio sa 5 vrata...
Mada iskreno uglavnom vozim drugare, ponekad kevu i aleta, njima jos nije problem izlazak. Jedino je smor kad vozim baku, onda je njoj frka da izadje.

Plazma Keks

nije bas zanimljivo to sa sa dvoje vrata. kada bih imao prilicno love, kupio bih dva pick-upa. jedan Cab, drugi double Cab ;D
sto se mene tice, prakticnijeg automobila od pick-upa nema

DaChaS

neznam sta je za tebe dosta love ali sigurno ne bi vozio pickup barem ja.....ma kupe je odlican pravi svaleromobil :D

GSXR1000

Ma UFFKETOVA BEMBARA je najjaca! Nemoj neko da je rekao suprotno :D