Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

bmw voze oni koji imaju ili oni koji vole

ra$a


Plazma Keks

kako cudno, samo se gume cuju... nema zvuka motora koji se dere

djordjeadz


cone


zmiya

 [doh]

[attachment deleted by admin]

bokilic

e ljubitelji moji,,umrla mi pumpa bosch na bmw,u radio joj majstor remont,ali umrela...
jel ima negde za 524td,e 28 pumpa..moze  i neispravna ali da joj je kuciste dobro...
brmmmm

UFF

Izlicitirao sam neke polovne providne stopaljke koje sam planirao malo da toniram i montiram ali sam se zajebo jer nisu za restyling model (osim migavca na drugom mestu moje imaju 3 silajlice za poziciju a ove 2)
pa sam zato tonirao migavce na svojim stopaljkama  8) jbg kad sam vec kupio sprej.. a i lepsi su ovako kad vise nema nista narandzastog na bmw-u pa dok se ne pojave povoljno led posluzice

ako nekom trebaju ove bele stopaljke za e46 1998-2002 nek mi se javi - na prodaju su

Kengur

Usro si ga. I ove bele su ruzne i malo ljakse. Ok su samo na belim ili sivim kolima...

Najlepse su one pola pola, pola crvene pola bele...

Plazma Keks


Kengur


Plazma Keks

jos je ta crna boja na stopaljkama malo izrazenija od boje automobila pa je skroz bezveze

banditkg

Poceoo da ga kenja...bez potrebe

Plazma Keks

a da stavis i sank? cisto zbog apsinta da ne mora dzimika da ti donosi ;D

Kanarinac

Citat: UFF poslato 19 Maj, 2012, 19:20
Izlicitirao sam neke polovne providne stopaljke koje sam planirao malo da toniram i montiram ali sam se zajebo jer nisu za restyling model (osim migavca na drugom mestu moje imaju 3 silajlice za poziciju a ove 2)
pa sam zato tonirao migavce na svojim stopaljkama  8) jbg kad sam vec kupio sprej.. a i lepsi su ovako kad vise nema nista narandzastog na bmw-u pa dok se ne pojave povoljno led posluzice

ako nekom trebaju ove bele stopaljke za e46 1998-2002 nek mi se javi - na prodaju su

Au brate nisi valjda pare dao za ovo???? Krezavije stopaljke nisi mogao da nadjes, a i ovo sa crnim je gadno, ali ako se tebi svidja onda cepaj

UFF

pa vis ja ne volim narandzasto da vidim na crnim kolima a mogu da vratim nazad za 5 minuta sa nitrom i krpicom tako da stete nema  ;)
a stopaljke bele sam platio 5 eur :)
jesu gadne, ne bi ih stavio ni na beli auto ali sam hteo da ih zatamnim 50% da bude nesto kao sivkasto ne crno..
u svakom slucaju zanimao sam se malo danas

zmiya


UFF

eto ako ikad ijedna bitch reci da mi isara auto sprejem neka napise ovako nesto

obecavam da necu da ga farbam :D

ali cu zato kevu da joj provozam

milos ghost

evo ga drugarov e46.. jedan od najlepsih e46 koji sam video...

castor

To onaj iz Munze, Hoevel tuning? Bio zimus na polovnim automobilima za 10-11k ojra okaèen?

Najljep¹i koji sam vidio... [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
It's the ride that matters, not the bike…