Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

vozim e46
kad njega budem menjao uzimam f30
e90 moze kao prelazno resenje ali samo coupe varijanta jer su ga na 4 vrata tako usrali sa stopaljkom i zadnjim delom da to nije normalno

http://www.websiteplace.net/bmw/My335iCoupe_rear.jpg

Kengur

Realno, zadnjih 5 godina, sve jake marke imaju bas lepe automobile... Tu su vec nijanse ko sta voli...
Tesko se izdvajaju modeli da kazes da su ruzni...

A4, A6, BMW3, BMW5, C klasa, S klasa... Najbolje da moze da se kaze da je neki ruzan... Svi su bre drkanje,... :)

Andreja

Jesam ljubitelj stare ¹kole, gotivim i novije BMWove (kao ¹to je UFF okaèio ovaj E92 iznad), E60 ali samo u M opremi, obièan mi izgleda njanjavo skroz... ©to se tièe F30, mislim da su ga usrali zbog ovih migavaca napred, da nema karakteristiène BMW "bubrege", neko ko se manje razume bi ga pome¹ao sa nekim japancem, korejancem i slièno.

Novi F10 M5 ima zvuènike koji reprodukuju zvuk V8 BT motora zato ¹to se unutra ne èuje zvuk motora zbog izolacije... Meni je to toliko glupo i sme¹no, BMW koji je nekad pravio prave, mu¹ke automobile sad pravi sissy cars koji parkiraju sami... Da se razumemo, svi prate trendove i moraju biti u koraku sa tehnologijom da ne bi pukli kao Saab, ali u novim automobilima ne vidim ni¹ta... Jedino u Alfi i par super-automobila.

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ra$a

Citat: Andreja poslato 27 April, 2012, 13:40
u novim automobilima ne vidim ni¹ta... Jedino u Alfi i par super-automobila.

ako si im rekao!

dr32

Citat: djordjeadz poslato 27 April, 2012, 10:48
Ako mislis da je BMW usrao sa ovim autom onda si malo  [ludak] !!!
A tek sto ce da ga useru sa F31 i F32 :D :D :D Kome se ovo ne svidja lepo rece covek mora da je  [ludak] Mora da se zivi u svom vremenu i BMW je samo to i uradio,nastavio tradiciju da je svaka nova 3ka lepsa od prethodne.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

djordjeadz

Citat: dr32 poslato 27 April, 2012, 21:27
Citat: djordjeadz poslato 27 April, 2012, 10:48
Ako mislis da je BMW usrao sa ovim autom onda si malo  [ludak] !!!
A tek sto ce da ga useru sa F31 i F32 :D :D :D Kome se ovo ne svidja lepo rece covek mora da je  [ludak] Mora da se zivi u svom vremenu i BMW je samo to i uradio,nastavio tradiciju da je svaka nova 3ka lepsa od prethodne.

Upravo tako ako volis staru skolu , onda nemoj srati po novoj !

Andreja

Èinjenica da su novi BMWovi i dalje u vrhu, to ne osporavam niti SEREM PO NOVOJ ©KOLI, ja jednostavno nisam ljubitelj, je l' ok?
©ta æu kad ne volim automobile koji voze umesto mene, nekako su mi pederski.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

gane


UFF


Andreja



Ne zove se d¾abe Meèka, ubrzava k'o meèka, krivinu dr¾i k'o meèka, a ispred svega, veæina vlasnika Mercedesa lièi na meèku, stomaèina je obavezna  8)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

GSXR1000

Citat: UFF poslato 28 April, 2012, 00:39
cigan je cigan :D
Vidi ga ovaj ponovo! Koliko si stereotipan covece pa to nije normalno :D
Cekaj da li ti lici da neki ganjac moze voziti ovo,al posteno...

djordjeadz

Posteno ja ih vidjam, cigani koji su odavde otisli za Italiju ili Austriju vecina njeih se vratila u slicnom ne bas takvom ali slicnom! Ja protiv Mercedesa nemam nista jer mi se svidza , i ovi novi modeli su vrh kao i Audijevi i BMW-ovi, samo mi se oni svidzaju!

WOLVERINE

Citat: GSXR1000 poslato 28 April, 2012, 09:34

Vidi ga ovaj ponovo! Koliko si stereotipan covece pa to nije normalno :D
Cekaj da li ti lici da neki ganjac moze voziti ovo,al posteno...

  Naj lepsi auto na ulici........ tesko da ce ko uspeti nesto slicno... prvi izasao sa ovom koncepcijom..  svi posle kopirali...

djordjeadz

Citat: Andreja poslato 28 April, 2012, 00:09
Èinjenica da su novi BMWovi i dalje u vrhu, to ne osporavam niti SEREM PO NOVOJ ©KOLI, ja jednostavno nisam ljubitelj, je l' ok?
©ta æu kad ne volim automobile koji voze umesto mene, nekako su mi pederski.

Ja msm da je svaki napredak i dodatak u kolima prednost, prevenstveno AirBag nedaj boze da ti zatreba , ABS, ESP, parking senzori su izmisljeni zbog zena ali odgovaraju i vozacima pocetnicima da ciste ne izgule auto i da posle imaju dodatne troskove , naprimer u strikanovoj S klasi  nocno osmatranje upozorava te na pesaka, a tu su i ksenoni sa kojim nocu sijas ko Bozicna jelka, na VW PHAETON-u imas kod stubica led diode crvene koje sijaju kad predjes belu liniju bez zmigavca i daju zvucni signal u kabini , dakle sve je namenjeno poboljsanju uslova voznje i smanjenju saobracajnih nezgoda! Nista nije bzv, tako reci PEDERSKI!

Kanarinac

Citat: GSXR1000 poslato 28 April, 2012, 09:34
Citat: UFF poslato 28 April, 2012, 00:39
cigan je cigan :D
Vidi ga ovaj ponovo! Koliko si stereotipan covece pa to nije normalno :D
Cekaj da li ti lici da neki ganjac moze voziti ovo,al posteno...

Prosle godine isao do barbulja da uzmem felne od nekog drugara. Kod ono pored stoji CLS, austrijske table custom, a vozi ga debela prljava ciganstura. Tako da da, voze ih i oni. A tek sto se na e39 loze cudo jedno

GSXR1000

Znaci zakljucak je da garagani preferiraju Bmw?

Kanarinac

I na ckume. Jedino je Audi jso kol'ko tol'ko imun :)

ra$a

audi voze politièari, gde æe¹ veæe ¹abane.

djordjeadz

Citat: ra$a poslato 28 April, 2012, 21:32
audi voze politièari, gde æe¹ veæe ¹abane.

Pa to politicari prevedno na srpski ,, lopuze" . A lopovi najvise voze Audi-a pa BMW , pa Mecanu!

Andreja

Generalno, nemaèku trojku "vole" svi koji bi da budu gospoda, samo ¹to ne shvataju da auto nije dovoljan... Naravno, ima tu dosta izuzetaka i istinskih zaljubljenika. Mada, zbog "gospode" me ponekad sramota da izjavim da sam BMW fanatik.

Mislim da tu ne preovlaðuje nijedan proizvoðaè, samo nek' je nemaèko brateeee, samo nek' je nemaèko! E, da, i Passata sam zaboravio, mislim da taj auto samo u Srbiji va¾i za neku silu. Da ne mislite da sam MB hater zbog mog prethodnog posta, da znate da mi jedna G klasse i matori SL uop¹te ne bi bili vi¹ak :)

Automobili kao automobili (BMW, Audi, MB) su u samom vrhu i tu nema nikakvog pogovora.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D