Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF



Gašpar

Sve ovo ¹to ste do sad ubacili - auto k'o auto. Ono ¹to se meni sviða mora¹ da primeti¹ na ulici. Ne postoji èovek koji ta kola neæe primetiti.


Eto vidi¹, i ti Plazma, hejtuje¹ ih, ali ih svaki put primeti¹ ;)

Plazma Keks

pa primetim jer je ispred mene, a kako da ne primetis nesto ako ti nesto ne stoji ispred ociju?!

UFF

ako ti je vaznije da primete nego da ti se svidja sto onda gaso ne setas ovakvu devojku?






[attachment deleted by admin]

Gašpar

Pa ja obièno ne registrujem ¹ta je ispred mene. Dal je sedmica, neki pe¾o, aston martin, ... Nebitno je, ispred mene je. Ali ova kola obavezno primeti¹ jer se izdvajaju iz mase sliènih.

Ne ka¾em da je meni bitno da ih drugi primete. Oni se meni sviðaju, pa se sviðaju. Ali zato ¹to su èudni, zato æe svako da ih pogleda.

Plazma Keks

ja primetim svaki auto, ali me taj nervrira zato sto je MNOGO ruzan, i ostale komentarisem, ali ovaj je..

Kengur

Definitivno su najveci sektasi vozaci BMWa i Mercedesa... :)

Sto se tice e46, spolja je prelep. Bilo da je obican ili ne...
E sad unutra necu da komentarisem... :)


I zna se koji je najlepsi, najbrzi, najkvalitetniji, bla bla bla.... 0000  AUDI! :P

UFF

Citat: Mito_Maniac poslato 25 April, 2012, 21:09
Citat: GSXR1000 poslato 25 April, 2012, 20:50
Ako cemo posteno BMW e46 je najruzniji model koji je bmw izbacio ikada.Cak je i kockica lepsi od njega!
Totalni promasaj...Nije mi jasno kako su uopste dozvolili da se pusti u siroku prodaju koliko je ruzan.Neverovatno!

AAAAAAAAAAAAAA :) :) E sad si najebao. :) :)


mito maniac je vidovit izgleda :D

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,8473.360.html


jbg pala jos neka kolateralna zrtva uz put
zvanican broj za sad je 2 kom
i verovatno jos po koji sto se uvredio toliko da nije hteo ni da pise u temi :D

UFF


AndreyRR


Plazma Keks


djordjeadz

Ja vas nerazumem, sta vi pricate nijedan od ovih auta nije za kritiku , a tek e46 koja je dobila najvise kritika ,a najprodavaniji je bio. Meni je lep i onaj Mercedes clk , c , a onu C classu w204 novu imam, ukratko receno mozete da mi date minusa koliko god hocete ja za automobile priznajem samo AUDI, BMW, Mercedes, VW, Porsche, samo te proizvodjace!

Kengur

Citat: djordjeadz poslato 26 April, 2012, 09:59
Ja vas nerazumem, sta vi pricate nijedan od ovih auta nije za kritiku , a tek e46 koja je dobila najvise kritika ,a najprodavaniji je bio. Meni je lep i onaj Mercedes clk , c , a onu C classu w204 novu imam, ukratko receno mozete da mi date minusa koliko god hocete ja za automobile priznajem samo AUDI, BMW, Mercedes, VW, Porsche, samo te proizvodjace!

2.Mazda, Nissan, Honda

:P

















;)

AndreyRR


milos ghost

kad neko kaze bmw, ja pomislim na e46, ispred svog vremena je bio kad je izasao....  e90 nema taj agresivan dizajn, ali ova poslednja trojka mi se opet svidja.... al zna bmw i da usere sto se tice dizajna, kao sa ovom najnovijom peticom...

Andreja

BMW je usrao sa e65/66 pre restylinga, novom peticom GT, e36 compact, F30, E63/64, Z1...

©to se mene tièe, jedna M kocka, M5 E34, M6 E24, M5 E28, M1 E26 i smirio bih se...  [balavi]
Mo¾e tu i neka E38 ili E32 da se naðe.

A ako je bilo koji Lotus gej auto onda su i ovi gore navedeni BMW-ovi.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Milomir27


djordjeadz

Citat: Andreja poslato 26 April, 2012, 20:48
BMW je usrao sa e65/66 pre restylinga, novom peticom GT, e36 compact, F30, E63/64, Z1...

©to se mene tièe, jedna M kocka, M5 E34, M6 E24, M5 E28, M1 E26 i smirio bih se...  [balavi]
Mo¾e tu i neka E38 ili E32 da se naðe.

A ako je bilo koji Lotus gej auto onda su i ovi gore navedeni BMW-ovi.


Sa F30 BMW-om nije usrao sigurno to je jedini bmw koji mi se sad svidja , a E65 to jest BMW 7 restyling je jedan od najlepsih sedmica posle E38 , po nekom mom misljenju i ovome sto si do sada istakao , izgleda da si ljubitelj stare skole!

djordjeadz

Ako mislis da je BMW usrao sa ovim autom onda si malo  [ludak] !!!