Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

GSXR1000

Evo vise ni reci na temu e46.Valjda ce ljudi koji su kupili ovo cudo shvatiti ono sto sam hteo da kazem,uciniti sebi uslugu i prodati ga...Peace!!!!!

UFF

ja ne mogu vise...
odustajem

dal si ti bre normalan covek?
hteo si ovo da stavis na gsxr a sad si nama dosao da pricas sta je lepo   [facepalm]


nano

jbg to terminjoni

evo ti predlog ako vec oces da menjas



sto se tice mecke koja bi mogla da parira, iz tog doba to bi bila CLK


UFF


AndreyRR


nano

cuj sad ovog :P stari flamer, ne bi voleo da si ciga u SLS?

@UFF ti stavi eM a ono je CLK 200 razumeo bi da si stavio Z3


AndreyRR

Citat: nano poslato 25 April, 2012, 22:53
cuj sad ovog :P stari flamer, ne bi voleo da si ciga u SLS?

@UFF ti stavi eM a ono je CLK 200 razumeo bi da si stavio Z3

BMW elegantan sprtski i zajeban izgled ima.od malena sam se przio na bembare

nano

sad kad sam video stari CLS, setio se 2002 ima jedan kod mene u komsiluku, vecina ljudi koja prodje ga zagleda





GSXR1000

Rekao sam da necu pisati ovde vise ali moram.
UFF postujem svakako tvoje misljenje sto se tice ovih kola.Rekao sam ne moram ja a ni ti o ovim kolima.Dovedi coveka koji se iole razume u dizajn i pokazi mu dva navedena automobila.
E onda mi mozes javiti sta je rezultat toga.Ja ga vec znam,i odmah da ti kazem razocarao bi se.
Drugo ti stavljas slike m verzije koja je napumpana do bola,a i vecina slika koje postavis su sa prednjeg dela,postavi malo i zadnji deo slobodno.
Lepo je Andrey rekao ODUVEK SAM SE PRZIO na bmw.To je tacno moze se covek samo prziti ali ne i voleti taj automobil.Ovo pricam iz iskustva posto imam jednog takvog u kuci (moj cale),koji me ubedjuje da nema nista lepse od x6.A kada ga pitam za namenu tog automobila,krene cutanje jbga...
Jos jedanput POSTUJEM TVOJ IZBOR!

GSXR1000

Ako cemo tako posle ovoga svaki post vezan za bmw je trivialan i banalan.Uzivajte.

AndreyRR

kada se przis na nesto to ti se i svidja,ja imam 525 i 91god navozao se slatko

UFF

X6 je KURAC od prevoza
izdrkavanje kao i M6 samo sto nicemu ne sluzi, nisu se odlucili da li ce da bude dzip ili sportak
ko da je doga jebala pudlicu


kazes da stavim sliku zadnjeg dela?
pa lepse dupe od ovog ne postoji!

http://www.cargym.com/images/BM46025_1.jpg


evo ti i nenapucana verzija


http://maxcdn.fooyoh.com/files/attach/images/1044/581/257/004/2009-Autotechnik-BMW-M3-E46-Supercharged-Rear-View-588x391.jpg

GSXR1000

Super.Extra.Mega giga super kul.
Najlepsi automobil koji sam video u svom zivotu.Sanjam o njemu.Evo ti  +


GSXR1000

Cujem i da je brzi od sls-a? Toliko brzi da cak nisu ni izlazili na crtu.Bilo bi suvise degradirano da mercedes izazove takvo cudo na crtu!

UFF


AndreyRR


Gašpar

Ja bih voio ovaj kamion. I ozbiljan sam kad to ka¾em  ;D