Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

GSXR1000

Citat: AndreyRR poslato 25 April, 2012, 21:24
vrlo brzo ces ukapirati

Sta da skapiram ? Nova trojka klasicna (o kupe varijanti da ne pricam ) je institucija za e46...Cak i merdza to godiste je 10 godina unapred sto se tice dizajna od tih kola...

GSXR1000

Sto mi lupate minuse u cemu je fora.Stvar ukusa!
I nisam jedina osoba na svetu kojoj se ne svidja kako e46 izgleda (da se boljem izrazim ne izgleda!)

UFF

 [wtf] ti si bre corav covek  [facepalm]
pod hitno na operaciju
za tebe ni onaj traktor nije  [ban]


za malo da popijes babanu  ;D

Kanarinac

U redu je da kazes da se tebi ne svidja, ali je potpuno idiotski da ga nazoves najruznijim ikada.

GSXR1000

Citat: Kanarinac poslato 25 April, 2012, 21:38
U redu je da kazes da se tebi ne svidja, ali je potpuno idiotski da ga nazoves najruznijim ikada.
Opet je to moje misljenje! Subjektivno! I ne zasluzuje minus!
Inace pogledaj to godiste bilo audi bilo mecku pa ces videti o cemu pricam!

GSXR1000

Citat: UFF poslato 25 April, 2012, 21:38
[wtf] ti si bre corav covek  [facepalm]
pod hitno na operaciju
za tebe ni onaj traktor nije  [ban]


za malo da popijes babanu  ;D
Cek sto BAN?
Je l neko od forumasa vozi tu ludu masinu pa sam ga uvredio ili sta?
Je l ovo neki sveti kult BMW masina? Neki obred u toku pa ga prekidam?

WOLVERINE


  I ja bih to po kratkom postupku..... malo da promeni misljenje za E46..... [ban] [ban] [ban]

UFF


Milomir27


GSXR1000

Sad sam prelistao temu...Jbga nisam nista lose rekao o tvojim kolima.Subjektivno je jako.
Za mene je totalna sklopocija,a za tebe sveti hram ! POSTUJEM ! Necu vise pisati nista negativno na temu e46!

Kanarinac

Hahahaha druze nece on da te banuje, nema tog ovde. Nego ako popijes dovoljno minusa, popijes ban automatski. I nije stvar u hramu nego sto je objektivno auto lep. najruzniji nikako nije

nano

Ne treba da pregleda oci nego vugla...

@GSXR1000: u temi ljubitelji BMW pljujes po istom, pa jos nasao e46 za koga ja nisam cuo u zivotu da je neko rekao da je ruzan i jos se cudis sto si dobio toliko minusa... stvarno si genije... sledeci derbi idi na partizanovu tribinu u zvezdinom dresu isti ti q


edit: jos ga poredis sa audijem  [facepalm]

GSXR1000

E jbga! Daj cepite jos par minusa pa da se rastajemo!
Nema smisla keve mi! Samo sam izneo svoje licno misljenje o ovoj sklopociji i sad puni sa minusima! Ok no problemo!
Da meni neko kaze da moj cls merdza izgleda ko sklopocija ja bi reko ok,super.Znam sta predstavlja meni i tu se prica zavrsava!

UFF

E30, E36, E46
svaki legendaran na svoj nacin i svaki je obelezio eru BMW-a po cemu ce i ostati zapamceni
koji je od njih lepsi ne moze se suditi jer nisu iz istog vremena ali svaki je bio pojam kvaliteta i performansi i dizajna za svoje vreme kad se pojavio

mora da su na omot ove igre stavili e46 zato sto je ruzan jer svi mi znamo da ruznoca prodaje jel da?
a te tvoje mecke sto ne znam sta predstavlja (seljanu) nigde nema jer je lepa?

http://www.carmild.com/wp-content/uploads/2011/02/Need-for-Speed-Most-Wanted-Unique-2010-Download-2.jpg

http://cdn.gamerant.com/wp-content/uploads/Need-for-Speed-Most-Wanted-2-BT-Games.jpg

http://images.nintendolife.com/games/ds/need_for_speed_most_wanted/cover_large.jpg

GSXR1000

Citat: nano poslato 25 April, 2012, 21:56

edit: jos ga poredis sa audijem  [facepalm]
Na prvom mestu sam ga poredio sa c klasom istog godista! Pogledaj o cemu pricam pa onda nazovi ''ovo'' dizajnom.

GSXR1000

@ UFF:
Lozi se malogradjanstvo na te  tuning fore,satro neko ludilo.
Dovedi bilo kojeg coveka koji se razume u dizajn i pokazi mu e46 i c klasu pa ces videti sta ce reci!

Kanarinac

Da se ne lazemo i BMW voze uglavnom seljaci. Cast izuzetcima. Samo ga iz tog razloga nikad ne bih vozio. pricam o novijim modelima. Isti slucaj je sa audijem, dok mercedes voze ljudi starije dobi :D

UFF

tebi je ovo lepo?  [doh]  [samoubistvo]   [facepalm]   [ludak]


http://www.dodaj.rs/f/2I/11h/1qL5Tx6c/231879281.jpg



i to sam uzeo mecku NOVIJE godiste da uporedim a ne onu matoru


jedino sto je mecka ikad napravila od c klase da lici necemu je ova poslenja
i na njoj nema niceg okruglog... zato sto je kopirala audi koji je sa poslednjom generacijom svima objasnio kako se dizajnira auto (dok su ranije bili odvratni zaobljeni)


http://www.tuningnews.net/wallpaper/1600x1200/edo-competition-mercedes-c-63-amg-06.jpg

GSXR1000

Citat: Kanarinac poslato 25 April, 2012, 22:09
Da se ne lazemo i BMW voze uglavnom seljaci. Cast izuzetcima. Samo ga iz tog razloga nikad ne bih vozio. pricam o novijim modelima. Isti slucaj je sa audijem, dok mercedes voze ljudi starije dobi :D
Koliko stereotipa i predrasuda na jednom mestu to je neverovatno!
Da tacno je da stariji ljudi voze mecke zato sto znaju sta je lepo za razliku od nafuranih klinaca i seljaka (LJUBITELJI BMW-a nemojte da se uvredite pricam generalno!).
Kupis ovu sklopociju za 5000e zatamnis je,prefarbas felne u crno i glavni si baja u selo! :D

Kanarinac

Nisu stereotipi slucajno nastali. Ali znam sta svakodnevno vidjam u saobracaju