Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Charuga

Citat: Kanarinac poslato 21 April, 2012, 15:14
Ne znam, meni je ovaj auto bas glupost. z4 je druga stvar ali opet moras pored njega da imas normalan auto. Najpametnije je preskociti

Imam jos 4 normalna auta..... nije stvar u funkcionalnosti, vec zezanju....

Vule

Za 7-8000 hiljada imas E46 kupea i to da je zdrav,ocuvan i moderniji od Z3... Auto je venčanica, još je uži izbor kupaca.... stariji si mladić, pa s tim i znas da je verovatno presao 100 000 km po treci put x) Šalim se...treba proveriti km,auto je zanimljiv, unikatan,a za jedno 8000 ima i Audi TT koji i kao NEljubitelj audija tvrdim da je bolji od Z3...
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Kengur


Charuga

Citat: Kengur poslato 23 April, 2012, 14:01
Ima Zeljko TTa :D



Bas tako....nego treba nam i neki kabrio....mozda ???




Kengur

Video sam slike kod Djordja na fb...
Drkanje kako izgleda...

Ako hoces mogu da ti ponudim burazerovog TT 2.0t cabrio DSG... :D Novi model, drkanje od sedista, koza sa onim sirokim savom... Bas je auto za siljenje kare :)

Charuga



Kengur

Citat: Charuga poslato 24 April, 2012, 09:29
Imas li koju slicicu??

Nemam, ali ako odluci da ga def proda javicu ti... Samo nije mala cifra, mislim da je nesto malo ispod 20 000e...

djordjeadz

Ja volim BMW-a ali ovaj Z3 mi je nekako ostario iz modeo , dok je TT 100 x lepsi od njega, i jaci i bolji i mladji za iste pare!

Charuga

Meni taj Z3 ima neku...da kazem vecitu lepotu....ima mnogo lepsih...ali ima neku karizmu.....

prpa_zr

Citat: Charuga poslato 24 April, 2012, 17:36
Meni taj Z3 ima neku...da kazem vecitu lepotu....ima mnogo lepsih...ali ima neku karizmu.....

apsolutno se sla¾em sa ovim.. iako je stariji model i danas se okreæem sa njim kad proðe.. mo¾da zato ¹to sam bio toliko odu¹evljen tim autom kad se pojavio.. ne znam.. ne umem da objasnim

nano


UFF

nano pa vidi na sta to lici jbt
to vise nije bmw

nano

Poznato mi je da ne volis spojlere  [plazi_se] al ovi su tu sa razlogom, u svakom slucaju ne bi mu oprostio  ;D

UFF

al na sta lice retrovizori, prednji rubovi , branici i sajtna  [facepalm]

ako treba da lici na formulu ok ali meni je ovo ruzno

Kanarinac

Uffe nekad stvarno umes da preteras. Ovo je neki DTM prototip i sve je pravljeno da bude sto aerodnamicniji. Uopste se ne radi o lepoti nego o brutalnosti

UFF

pa onda nek mu skinu bmw znak i onaj grill napred kad vec ionako nista nije od njega tj fabricko
ili jos bolje nek urade novu skoljku od karbona ako je aerodinamicnost jedno vazna
tako ce biti jos laksi i aerodinamicniji, nema veze sto je znaru


http://milosparipovic.com/wp-content/uploads/BMW_n8_by_Milos_Paripovic2.jpg

http://milosparipovic.com/wp-content/uploads/BMW_n8_by_Milos_Paripovic1.jpg

Gašpar

Samo ¹to nije formula, nego DTM auto. Ovo je preraðeno vozilo koje se masovno koristi. Ovako ne¹to svako mo¾e da napravi za XXXXXX$, nije to formula.

I ukusi su razlièiti. Tebi se ne sviða, meni je recimo skroz lep ovako.

UFF

ma naravno
samo komentarisemo

nego reci ti meni sta bi mu falilo da je zadrzao fabricku liniju?
nije dovoljno aerodinamican?

http://www.bmwinfo.com/pictures/01264.jpg

UFF