Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

AndreyRR

Citat: UFF poslato 04 April, 2012, 11:08
@ gaspar  takav sa kozom nema kod nas (ako i ima onda registracija za isti kosta ko i sama sedista) a meni ne treba da se trkam vec da uzivam u njemu i meni nije fora da kupis gotovo kakvo-takvo vec da uzmes klot pa sam da slazes i pakujes na njega tacno ono sto se tebi svidja

@ djordjeadz  aj vidi sa covekom da nesto uradimo po pitanju cene :)


i posle ja  [ludak]

AndreyRR

Citat: UFF poslato 04 April, 2012, 10:42
I sta mislis sta bi ostali rekli kad bi culi da sam za sedista za auto dao 800e?  [ludak]
ja koliko znam nisi seljak covek,sta te briga sta bi drugi rekli,kupujes zbog sebe a ne zbog drugih

UFF

ma naravno, nego sam pomislio ono odem i kazem kevi kupio sam polovna sedista za 800e  [rofl]
slogirala bi se zena i price po komsiluku bi bile da dilujem drogu kad dajem te pare za ebeno sediste  ;D

a ono sto ljudi ne razumeju je da meni koza u kolima prija vise nego npr klima i da dugi niz godina nameravam da vozim E46, i ako prodam ovaj tj zamenim ga za drugi jos bolji koza, volan, i felne ostaju kod mene

AndreyRR


djordjeadz

Kad mi bude navratio komsija pitacu ga da zovne coveka i pita za cenu. Trebalo bi da dodje skoro posto treba da mu ukodiram Audi-a pa cu da ga pitam ako bude voljan da zovne da ga pita! A inace ovaj sto prodaje sedista je kupio M3 gore u americi i cepo ga korz semafore vozio divljacki , stiglo mu resenje iz suda da mora auto da preda za presu i on ga dotera ovde proba da carini ali mora prvo u neku evropsku zemlju pa kod nas a to mu je bilo mnogo pa mu je neka racunica bila da je bolje da ga isece!

DaChaS

Kazi da ne dilujes nego da podvodis maloletnice :D    MAster Pimp

djordjeadz

Koliko je para baceno na ovo

[attachment deleted by admin]

Kengur


cika zuba

To su definitivno baèene pare!!
Sad æe sudija da ga oceni!!
[/

perlx


Kengur



dr32

Kakav photoshop,Gancishop :D
Uffe ja da imam 46icu ni najmanje se ne bi brinuo sta ce neko da kaze kad su ovakva sedista u pitanju ;)
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

mkt


UFF

Danas prednje i bocne zute migavce zamenio za bele  [srce]

[attachment deleted by admin]

Jocika

Mnogo lepse izgleda sa belim migavcima

UFF


zmiya


UFF

ma kod nas tj kod revolutiona u komsiluku za male pare
bgb-lucas

dr32

Sta bi s onim nafuranim koznim sedistima?
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy