Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

djordjeadz

Gde si to izgulio, i koliko para.


UFF


djordjeadz

Dva komada ili jedan koliko si dobio?

AndreyRR

ala je tebi dosadno,ala ti ne znas sta ces sa parama  ;D ;D ;D

Andreja

Danas na skupu bila Alpina C1 2.5, 43/50, jedina u Srbiji, skoro otkrivena. Auto je NOV. Ostaæete uskraæeni za slike, vlasnik ¾eli da bude underground, ovo-'no, al' èuæe se, poznat èova :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

Citat: djordjeadz poslato 25 Mart, 2012, 22:09
Dva komada ili jedan koliko si dobio?

uzeo samo jedan veliki za haubu
Mozda uzmem i za gepek ovih dana..

UFF


frostysrb

Citat: nano poslato 24 Mart, 2012, 20:50
e moj druze ovo je ikona


Eeeee druze i ovo je jedna od ikona, ali od E30 krece sve, prvi M, prvi veliki uspesi u prodaji i sportu, prvi pouzdani sestaci.... I jos puno stvari kojih ne mogu da se setim :D
Ipak ce Kockica UVEK biti cenjena, naravno ocuvana, a ne one sto su eksploatisali raca Cigani ;)
Only bikers understand why dogs throw his head out the window ;)


UFF

Odgovor na prvo pitanje se vec nalazi na forumu
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,4044.0.html
sifacca moze sve da ti zavrsi

a koliko je izaslo zavisi od milion stvari tako da je to nebitna informacija jer tebe moze da izadje tri puta vise ili manje sve zavisi kako te usere i koliko si strpljiv

PECA BMW

imao sam situaciju da odem na pijac i trazim znak za BMW , prodavac mi nudi znak sa crno belim poljima ? Kazem mu "sli lud bre ko ce da kupi taj znak fus , pa zna se koje su boje na znaku" e kasnje sam doznao da u stavri postoje takvi znakovi i sluze za kastumizaciju :D

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

djordjeadz

 [rofl] Ja sam ih vidjao samo po ebay i na nekim kolima ali nije bio crn nego pisalo hamman , ac schnitzer , hartage.... ali nisam nigde uspeo da ih nadjem u prodaji?!


prpa_zr


UFF

Uradio servise i sredio ga vizuelno pa je sad red izmenjati i ceo trap  ;D

Zbog odnosa tezine 50-50 napred je sve od aluminijuma pa kad vam kugle i selenblok dodju na red za zamenu vi menjate celu viljusku  [facepalm]  jer je to sve izliveno iz jednog dela i ne izbija se ko na starim modelima

AndreyRR


sibin

mislim da si mogao remontovati stare, to rade u kragujevcu. ima dva servisa i bolje su im viljuske nego ove po radnjama tako reci turska kina i dr.

Kanarinac

Ako je uzeo originalne BMW onda nisu bolji. Ti u KG su do jaja za Alfe, dosta su kvalitetniji od fabrickih

sibin

pazi nisu od fabrickih ne da se uporediti. ali od male privrede sto se zavaljuje u ap sportu daleko su bolji. ipak je original prava stvar ali su preskupe.