Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

Sta ces, tak'i smo ti mi Pavlovici... :P

Reko bih jos par stvari, ali vi ste sektasi i otici ce tema u raspravu bzv... :D
A i dobar sam sa UFFom, napusice me... :D

Kengur

Dobro de... Ajde svidela su mi dva bmw-a koja sam vozio... Tj tri ali je taj treci placen kao prosecan stan i bio je u m opremi... Njega necu ni da racunam.. :D

Prvi je marsonja, 3ka 92/3 god, 2.5 benzinjara, u totalnom fulu... Stvarno mi se svideo, lepo drzi krivine, ide solidno, zvuk mu je BOLESTAN, i dosta je udoban sa obzirom da je spusten...

Drugi je 5ca 98god, totalni full, 2.5td... Bukvalno ladja, ali je odradjen strava... Jedino sto je slina teska... :D

Voleo bih da probam staru 7cu, kao sto je UFF imao... E taj auto ima dusu! Za razliku od ovih novih govanaca... Kao i A8 stari audijev...

Vule

hehehehehe znao sam da u tebi čuči đavo koji voli bembare samo ćutiš ko cava :D ehhehehe ;) koji ti je taj treći bio?
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

AndreyRR


Kengur

Treci je bio 5ca 2005/6 valjda(ajkula valjda)... 3.0d mislim, karavan u m opremi... Ujak pazario novog...Ali to su vec cifre za koje kupujem stan, a ne auto.. :)

Stvarno ne volim bmw, mislim ne volim... Nije mi nesto pri srcu iskreno.. :) Ako je nemac, onda AudiCija... Njega bas volim... KUravan, qvatro, e to bih kupio na 1....
Inace, pored toga samo japan volim onako iskreno... :D Ostala govna, tipa francuzi, talijani, me ne zanimaju.. Osim ako nisu extra povoljni, i da imam neku racunicu u njima.. :D

Cak ni modele nesto ne znam, kao ni meckine... :D

Doduse, lepo sam se navozao sa kockom 3kom... Ali davno bilo, bio sam klinja, pa sam je drkao... :D Jbg, dvoriste mi tada bilo plac za vozila iz uvoza iz Nemacke... :D
Ja sam bio zaduzen da ih palim sve, s vremena na vreme... Ali sam se vozio naravno svaki dan, cim cale ode na sljaku... :D Tu kocku sam i udario... :D

Vule

 :D kako god da okrenes...o5 bmw-a si najvise vozio  :P ;D
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Kengur

Aaa  [nono] [nono] [nono] [nono]

Najvise sam vozio nekog rovera, valjda 200... 2.0 150 konja... Nije mogao da se proda mesecima... A isao drugom tipa 120... Zakucavao... Njemu sam jebo mamu... Drugi kad je stigao, burazer od ujaka i ja mu slomimo menjac za 2 dana... :D

A najvise posedujem Nisana, i sa njim sam presao bas dosta, oko 80 000km ja licno... Preko 7godina ga posedujemo... Imao u medjuvremenu svasta, ali nista nisam zadrzao... A nindzu satirem,nikakvo odrzavanje a traje... Bukvalno ne pojebivo...

WOLVERINE


     Evo ga model za prave ljubitelje........  :D :D :D  320d  .....   177ks....... 2003g  ......  M3 compact.........   sve na njemu M od vesanja, sedista, kocnica, motora..... sve sve....

  Slike govore vise od reci a tek voznja.........   [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]
















AndreyRR


UFF


Kengur

Bas lep :)

Verovatno mu je lepa i cena... :)

UFFe, ovakva sedista da ubacis... :)

nano

Sto ga jebe compact?

nema lepsi bmw do 6k

dr32

Citat: UFF poslato 10 Mart, 2012, 12:21
samo ga to compact jebe
[clapp] [clapp] [clapp]
Bio jedan AC Snitzer u mom kraju,jedini Compakt ikada koji je na neku foru licio na nesto. + za opremu (felnice i sedista su  :o )
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Kanarinac

Da nisi u Zarkovu mozda?

Ovaj noviji kompakt jos i moze da prodje, lici na nesto. Onaj kao sto je Uff imao je nesto najruznije :D

UFF

kompakt je kurac od auta
pogotovo za prodaju
onaj moj bio jos ruzniji ali je bar licio na bmw a na sta lice ovi okrugli odvojeni farovi? ko neki japanac
o zadnjem delu ni da ne pricam..

kengure takve kadice moze ali polu kozu  [stop]   [nono]

dr32

Citat: Kanarinac poslato 10 Mart, 2012, 20:59
Da nisi u Zarkovu mozda?
Da

Ovaj noviji kompakt jos i moze da prodje, lici na nesto. Onaj kao sto je Uff imao je nesto najruznije :D
Ma oba su ko q**ac al ovaj komsijski nekako lici na nesto iako lepo kaze Uff najmanje lici na BMW,jbg "pa pogresi covek (dizajner) pa zlopodopostavlja... "
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

WOLVERINE

#296
Citat: Kanarinac poslato 10 Mart, 2012, 20:59
Da nisi u Zarkovu mozda?



Ponekad.........   :D :D :D


Prodaje se i te kako..........  ne prodje dan da neko ne pita posto i da li je na prodaju..... ;) ;) ;)

Sedista su koza sedeci deo a obod alkantara ili prevrnuta koza.... ;) ;) ;)

 Ima jednu brzinu vise od UFFovog................................................ :P :P :P :P



  Uskoro i slike jedne kocke 320 is, mozda naj skuplje, naj bolje, NAJ BRZE u Bgd a mozda i SRB.......

goranvojska


WOLVERINE


nano

Nije to dobro, nabijas na semaforu komplekse...  ;D