Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

uu lepo ovo izgleda iznutra ... koj je ovo model ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

E46 M3

A sto se tice tog iznutra.. to je as good as it gets

Kengur


Major

Citat: UFF poslato 08 Februar, 2012, 01:32
E46 M3

A sto se tice tog iznutra.. to je as good as it gets

Perverzija!

UFF

Stigao trokraki kozni mf volan i legao mu ko budali samar  :P

sad jos dobar kozni enterijer da nadjem i to je to...

Stevan

Bro, fale ti auto klima i fabricki radio. Okacicu slike burazerovog kad budem imao prilike da slikam...

djordjeadz

Voleo bih da mi je cale kupio BMW 5 E60 restyling ali sam nekim slucajem dosao do Mercedesa C220 CDI  W204 2008 !!! Ali sam se bar dokopao dvotockasa ako nista!!!

UFF

Citat: Stevan poslato 26 Februar, 2012, 19:29
Bro, fale ti auto klima i fabricki radio. Okacicu slike burazerovog kad budem imao prilike da slikam...

automatska klima je ok ali fabricki radio je zasu - to moze da se uzme na otpadu za male pare jer ga niko nece
uzeo sam pionir sa sd karticom od 32GB i imam svu muziku na njoj, ne nosim nikakve cd-e nit mi strci usb iz muzike

MIGE

lep volan ali po mom ukusu malo mrsav...ukusi su razliciti....

zmiya

A ti voli¹ deblji?A kog ukusa voli¹?

MIGE


UFF

mogao sam i taj od m-a da uzmem ali mi je ruzniji od ovog mog
ovaj donji deo mi je lepsi sa dva kraka i nerviraju me one jebene grbe sa strane

Andreja

Meni lep¹e od ///M-are kormilo :)


Citat: Kengur poslato 03 Februar, 2012, 14:41
Ajmo veceras na Banjicu, bice ljudi sigurno... :)
Inaèe, mi iz BMW kluba se skupljamo svake nedelje u 19h na parkingu SC Banjica (taènije, poligon), svi su dobrodo¹li. Doðite, UVEK bude nekoga, nema da omanete! :) Kad je lepo vreme, uvek bude neka zezancija na parkingu, preko zime smo uglavnom u Despotu ili odemo negde na has.

E, da.
Preferiram starije modele, ali ovo ¹to su izbacili je impresivno, 381ks iz 3000ccm naftarice, dodu¹e, ima tri turbine  [flashing] i jebe keve, mislim da se su se posrali na sve konkurente. Èekamo VAG-ov i MB-ov odgovor...

BMW M550d xDrive 0-250 km/h Test Drive New M5 Style 740 Nm Diesel sport auto Christian Gebhardt
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Simon69

Dan te jebo kako ovo ide  :o,moj kamion ima 800Nm  [facepalm]
A usput,imam felne od mog 728  E 23 ako nekom trebaju i federe od E 32,plave,-40mm.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

djordjeadz

Ovo je masina 5.0D jos Xdrive to je makina nema boljeg!!!!


Gašpar

Danas sam prisustvovao prezentaciji nekog istrazivanja koje je radjeno 2004. godine (cini mi se) u Beogradu, nad vlasnicima BMW-a, a sve s ciljem da se "otkrije" zasto ljudi kupuju BMW.

Rezultati:
45% da bi im okolina zavidela (takvozani "da komsiji crkne krava" )
20% da bi podigao samopouzdanje ("produzenje polnog organa")
15% ljudi kupuje zbog performansi
6% zbog samog imena BMW
4% zbog dizajna, kvaliteta izrade, ...

AndreyRR

Gasa je u 20postotnom rezultatu  ;D ;D ;D

UFF

glupost

mercedes se kupuje da bi im komsija zavideo i da bi imao vecu karu
ti koji tako plitko razmisljaju tesko da imaju dovoljno ukusa da misle dalje od vw i mecke

ja ga vozim i vozicu ga ceo zivot jer volim i ostala vozila me ne interesuju a zavoleo sam upravo zbog kvaliteta, dizjna i performansi
dizajn je u poslednje vreme postao diskutabilan (ne kazem da je los ali je definitivno losiji, ne lici mi na bmw) ali ga i dalje volim zbog osecaja u voznji


i evo ti dokaz da statistika nije tacna:

Da kupac spada u prvu ili drugu grupu i da ga je kupio da bi mu komsije zavidele ili povecao samopouzdanje zar stvarno mislis da ce on to da prizna toj osobi koja je radila anketu???

Naravno da nece, takvi ljudi ce da lazu, tako da je ta takozvana anketa cista izmisljotina

AndreyRR

statistika je najgluplja i najnepreciznija stvar na svetu